היי חברים

dana631

New member
היי חברים

שאלה לי לאלו מאיתנו שכבר בטורונטו :) איך האיזור של Yonge & Finche למגורים? תודה מראש לכל מי שיכול לתת חוות-דעת.

יש שם הרבה בתי דירות גבוהים

הרחק מעל ההמון הסוער, יש כמה בתים שהם 2 דקות הליכה מהסאבווי, יש שוערים בבניינים כך שזה נראה בטוח יחסית, חלק מהבתים די חדשים אבל לא גרתי שם אז אני לא יכול להעיד.

dana631

New member
תודה,

מה שחשוב לי זה שהשכונה בטוחה ובסדר, שיש חנויות, Starbuck's וכאלה, ושהגישה למקומות מרכזיים בעיר היא נוחה. האם זה כך?

נוח מאוד! אני עובדת באיזור

הרכבת התחתית נמצאת ממש במרחק הליכה מרוד הבנינים באיזור, הרבה אסיאתים והרבה חנויות של אסיאתים. הרבה מסעדות מזון מהיר באיזור. יש Tim Hortons שזה הקפה המקומי. והגישה למרכז העיר ולכל מקום נוחה מאוד. רק דבר אחד שיכול אולי להיות חיסרון- הרעש. Yonge & Finch זו צומת מרכזית מאוד (גם בגלל שזו התחנה האחרונה של הרכבת והתחנה המרכזית של חברת האוטובוסים VIVA) מה שאומר שיש שם רע בלי הפסקה 24 שעות. אבל בכללי- ממליצה מאוד!.

dana631

New member
תודה רבה!!

שמתי deposit על דירה והתשובה שלך מאוד מעודדת!! הדירה מקסימה, אבל כמובן שגם חשוב היה לי לוודא שהשכונה בסדר ונוחה. שוב תודה, הפידבק שלך מאוד עזר לי.

יהושע 50

New member
אפשר להעיר?

לגבי "הקפה המקומי", לא צריך להגזים - זה הרי לא ממש קפה...

dana631

New member
ששששש

המטרה היא להביא אותי לטורונטו, לא להשאיר אותי בארץ.... עם Starbuck's every nw and then, אני אסתדר...

NorthernStar

New member
אין בעיה של ביטחון אישי

אבל האזור נורא רחוק מדאון טאון טורונטו. כארבעים דקות עד ליוניון, 35 לאיטון סנטר. ואם הרכבת נתקעת בבוקר (כרגיל), מי יודע כמה זמן לוקח להגיע לעבודה. מצד שני, אם את עובדת ביורק REGION, הנסיעה צפונה קצרה יותר מאשר אם את גרה ממש בתוך טורונטו, והתחבורה הציבורית של YRT ממש ליד.

dana631

New member
מעולה!!

אני תחת חוזה שמתיר לי להתחרט, ככה שזה הרגע להגיד לי את כל מה שכדאי לי לקחת בחשבון. התשובות שלכם מאוד-מאוד עוזרות לי. כל מי שיש לו insight לגבי השכונה/סביבה, כמה כן או לא כייף שם - זה הרגע להשמיע קול!

איזור נחמד

וכמובן שאחד היתרונות החשובים הוא שאת קרובה לסאבוויי. אם את דואגת לנושא הביטחון אז האיזור בטוח לטעמי, וכפי שציינו כבר ברוב הבניינים יש שמירה. חוץ מזה, כשתתגעגעי לישראל תמיד תוכלי לבקר ליד סטילס ובטרסט, לקנות מוצרים של הארץ ולשמוע מעט עברית. לטעמי, אם את תעבדי באיזור יורק אז יהיה לך מאוד נוח. לעומת זאת אם תעבדי בדאון טאון, יקח לך טיפה יותר זמן להתרגל ופשוט תצטרכי לקום קצת לפני בכל בוקר : ) בהצלחה.

catmandu

New member
אזור לא רע בכלל

טוב, האמת היא שזה לא המקום הכי יפה מבחינה פיזית בטורונטו, אבל מבחינת נוחיות ובטחון אישי זו בחירה טובה. בנוסף לרכבת התחתית, זה גם קרוב לספרייה המרכזית של נורת' יורק (אחלה ספרייה), למכון כושר אם את בעניין, ולסופרמרקט זול במיוחד בשם "נו פרילס" שנמצא בערך כמה בלוקים צפונה.

למעלה