היי כולם..! התגעגעתי..

היי כולם..! התגעגעתי..

היי!! אני מצטערת שלא הייתי כאן כבר הההממווןןן זמן. פשוט אני לומדת קולנוע ובחודש האחרון התעסקתי כל הזמן בסרט שכתבתי וביימתי. אתם יכולים לשאול גם את גור ורועי החמודים שנעלמתי להם לתקופה.... :\ בכל מקרה, אני מקווה שהכל בסדר אצלכם שעדיין לא ויתרתם על העיניין עם העונה השניה ו.... נראה לי זהו. אז אם יש לכם שאלות או משו אני מבטיחה לענות בשרשור הזה עד מחר. אוהבת שרון

שרוןןן!אעאעא כמה זמן לא שמענו ממך!!

יאאאאאאאאאאאאאא מה נשמעעעעעעעע??? מה קרה באת לבקרנו???? איך בסקול?איך בהומ?איך בווארק?

....

שלומי לא רע... :) ומה זתומרת מה קרה שבאתי לבקרכם..1?! :( אני פה מההתחלה..1! אז היו לי תקופות פחות טובות.... אז מה?! :) מה שלומך..?

המממ...

שלומי מצויין...!!!! והתכוונתי שאת דיי הרבה זמן לא באת לבקר,וזה ממש לא רע,כי אנחנו מודעים לכך שיש לך לימודים קשים ועבודה קשה{לא?!}....!!!!התגעגענו אלייך המון המון!!!!

שרון!!!!

קולנוע???מגניבבב ביותר!!!!מקווה שתצליחי אמ.. אני בטוחה שתצליחי! כתבתי לך בפרטי מקווה שתענייי מואהההה

יאוווווווווווווווווו שרון מה שלומך?

כמה זמן לא נכנסתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת התגעגענו אלייךךךךךךך בהצלחה לך בלימודיםםםםםםםםםםםםםם אוהבת אותךךךךךךךךךך צליל

זה פשוט לא להאמין.....

היא באמת נעלמה לי!!! אפילו התנתקה מהפלאפון! הייתם מאמינים?! אני לא יכול בלי הפלאפון שלי! דקה בלעדיו ואני מרגיש חנק! אבוד בעולם!!! אבל שרון..... פשוט נפרדת ממנו בלי שום בעיה......... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם! טוב שחזרת!!!

שרון יפה לך איזה סרט?

שמעי אני התחלתי לעבוד באיגוד הספורט של ערוץ 5 אם זה סרט עם אקשן אז אולי נבוא לראיין אותכם עם אפשר.. אה ועוד משהו...התמונה הזאת מה אתם עושים מיתנשקים או בודקים למי יש תלשון הכי ארוקה?

לאביב

זה סרט שאני ביימתי במסגרת הביה"ס שלי... והוא לא ממש עם אקשן.. :\ הוא יותר סיפור עצוב כזה.. ובתמונה הזאת אנחנו פשוט נוגעים בלשון אחד של השניה... isn't that clear enough?! :)

LuLiLoPiLaTo1

New member
שרונוששש מה המצב??:)

התגעגעתי!
גם אני לא כאן מאותה סיבה..איזה לחץ!! אממ מה חדש? וברורררר שתהיה עונה שנייה! נשיקות, ממני

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח לא.. מאותה סיבה-בגלל הלימודים

כנראה לי ניסחתי טוב:) חח בהצלחה עם הסרט!

shirel 1211

New member
שרונוששששששששששששששששששש

מאמי!!! כמה זמן לא שמענו ממך! שיהיה לך 2הצלחה במגמה! מה חדש?

למעלה