היי כולם. סתם רציתי לשתף

היי כולם. סתם רציתי לשתף

שחופית חיה בסרט שמישהו מהשרדות מסתכל עליה ואומר "שיוו איזה פספוס". היא אשכרה מנסה להיראות תלמידה של דן מנו שלמדה את כל רזי האסטרטגיה והשקרים. כמה פאתיט את יכול להיות? בן הזוג שלה גם מנסה להיות יותר ממה שהוא. מתאמץ מאוד להיראות אסרטיבי וגבר גבר אבל זה לא נראה טוב כי בסוף תמיד הוא יוצא אפס. לא אוהבת את הזוג הזה. ("על אפך ועל חמתך - לא". אתה צודק- אבל תראה את זה "ברגליים", כשאתה צועק - לא שומעים אותך) עוד משהו - עכשיו שקוף לי שאלון אסטרטג מושבע, הסיבה לכך שהוא שם את ליטל ואלכס בהדחה זה לא בגלל שהם "לא מסתדרים" (כסת"ח עלוב ופאתטי, מי שישמע אתם זוג פורח), אלא בגלל שלהם יש פוטנציאל אדיר לזכות. אני מקווה מאוד שתעופו שניכם,שני אנשים עלובים. נלה ואור מקסימים. ולמי שחושב שאור הוא "מושתל של ההפקה" - כולם "מושתלים", ההפקה בוחרת את מי לשים. ויודע מה - אם הוא "מושתל" , הוא שחקן טוב שכיף לי לראות אותו בתכנית ומצידי שיהיה מושתל - העיקר שינצח. אהבתי את רם דרך אגב..חבל לי שהם הלכו.. שורה תחתונה: כשנועה התמודדה מול חופית וחופית ניצחה - זה הרס את התכנית ואת איך שהכל התגלגל מהרגע שהם לא עפו.. הייתי בעד ליטל ואלכס לגמר, היום אני מעדיפה את אור ונלה.. כל הקטע בתכנית זה למצוא את העומק של הבנות ע"י היחס לגברים ולמצוא את העממיות של החנונים ביחס ובגישה לבנות...אני אוהבת את מה שנרקם בין אור ונלה ואני מקווה שהם יישארו עוד הרבה זמן. אגב - גם את ענבל וירון אני אוהבת. להתראות בינתיים..

ההבדל בין אלון וחופית ../images/Emo233.gif

הוא שאלון חושב על המשחק וחופית לא. בשביל אסטרטג טוב, זכייה היא המטרה וכמעט כל אמצעי מקדש אותה. הוא לא מפחד לשקר, אבל בזהירות ותוך כדי ניסיון מתמיד לרצות את המודחים. דוגמה: אריק אלפר, זוכה עונה 2 ובצדק. אסטרטג חובבן משקר למען השקר עצמו, תוך כדי שריפת גשרים רבים ככל האפשר, עד שהוא מגיע לגמר ולא מקבל בו אפילו קול אחד. דוגמה: דן מנו.

למעלה