היי כולם!!

O o O o O o O

New member
היי כולם!!

נעליים! אאאאאאאאח...אהבתי הגדולה.. הממ..אוקיי הגיע הזמן לקנות נעליים...ואין לי מושג מה! אני לא מחפש משהו ליציאה..משהו ללכת איתו סתם..שאפשר ללכת איתו עם קצר וארוך! לא רוצה אלגנט...ולא ספורט(יש לי יותר מדי:/) חשבתי על הנעליים האלה של הסקייטרים..עם הסוליה השטוחה מה דעתכם? הצעות אחרות?

מותק תקני

puma עם הפנטר החמוד הזה בצבע שחור או כחול או אדום ... אם בא לך מגפיים אז יש בקניון איילון , או בעזריאלי או בפ"ת, מלא מבצעים על הנעלים של החורף משהו כמו חצי מחיר או 89 שח.. ממש שווה ... אם בא לך סנדלים , חכי עד סוף מאי כי אז יש סוף עונה ואז יותר שווה לקנות לדעתי , מה שעכשיו מאוד הולך על הרגל זה נעליים עם ציורים מתוקים של כל מיני פרחים וזה .. .זה כזה זז ואין לי מושג איך קוראים לזה , עכשיו גם מאוד באופנה ללכת עם עקב , אבל אל תלכי עם גבוה מידי כי זה ישבור לך את הגב , תקני לך סנדל לבן ,שחור וכחול שזה הכי הולך עם הבגדים של קיץ , עכשיו גם מאוד מתוק ללכת עם וורוד , וכפכפים זה חובה !!!! תקני כפכף אצבע על פלטפורמה , לפחות זה כל מה שיש אצלי בארון ....

O o O o O o O

New member
תודה יקירתי...עוד משהו לכולם!

תודה לך!! אוו...חבל ואני שתיכננתי על גבוה..אוף! תודה לך על העיצות...הייתי עושה את כל אלה בהנחה ש... הייתי בת! חחחחח...אני בן
אבל תודה לך בכל זאת
הממ..אשמח לעוד תגובות:))

חחחהההה קרעת אותי מצחוק!!!!

אתה בן ! כאילו .. אני לא מאמינה איזה פאדיחה .. יו אני מזה מצטערת , קורה לי כל הזמן שאני מתבלבלת ככה .... אתה סולח ??? חחחהההההההה... טוב אם אתה בן אז אני אמליץ לך לקנות כפכף של ריפ , לא משנה , כולם יפים .(חוץ מכתום כי זה מכוער) ואם בא לך נעלים אז לך על נעלי סקטבודר.... אמרו לי שהם (האכותיות ביותר ) עולות החל מ 560 שח ... אז .... כל אחד ישקול לכיסו .. ואם לא , אז לדיזל יש דגמים לוהטים במיוחד ... אבל פליז אל תקנה בגלי !!!!!!!!!! חחחיייייי

O o O o O o O

New member
חחח...חפיף:)

אני בררן משהו פחד כשזה מגיע לקניות... הסתובבתי עם אמא שלי(כן..אמא שלי
) 3 שעות בחיפושים אחרי נעליים... חזרתי הבייתה בלי כלום:\ ראיתי כאלה של סקטבורד..חשבתי עליהן... מה מתאימים איתם? (אין לי בגדים קצרים!! הכל בזבל
)

AngeL WomaN

New member
אז ככה...../images/Emo15.gif

אני מציעה, לחכות שמישהו שקרוב איכשהו אליך..יטוס לחו"ל.. אז בדיוטי פרי אפשר לקנות דברים ממש יפים, וממש זולים..

O o O o O o O

New member
בעיה../images/Emo4.gif

אין כאלה... אז אני צריך לקנות בגדים קצרים שיתאימו, וגם מכנסיים..

AngeL WomaN

New member
לעולם..../images/Emo15.gif

אל תקנה נעליים שבשבילם צריך בגדים חדשים..

O o O o O o O

New member
אממ..בד"כ לא עושה את זה אבל...

הפעם זה די שונה..כי ככה או ככה אני צריך בגדים קצרים!

YellowBoy

New member
-נעלי סקייט-

מה שרצית לא? אממ..בדרך כלל זה נעליים יקרות בין 300-450 תלוי איפה אתה גר..חנות טובה עם הרבה מבחר זה lightwave ברמת שרון..או בורדר-לין שאני פחות אוהב ועם פחות מבחר.. יש גם חנות בתל-אביב..אני לא זוכר פרטים.. אני ממליץ בעיקר על DC וכנס לאתר ששמתי פה למטה..להסתכל על כל מני סוגי נעליים

YellowBoy

New member
~תיקון~

לא התכוונתי שתלוי איפה אתה גר בקשר למחירים.. התכוונתי בקשר לחנויות..שלא תיטעה.. והבורדר-ליין זה בקניון שבעת-הכוכבים בהרצליה.

למעלה