היי כולם

היי כולם

חזרתי אחרי כמה ימים שלא הייתי פה... עכשיו חזרתי ואני יענה לכל אחד ששלח לי... דברו איתי... מה חדש?

Refael30

New member
לא חדש כלום אח שלי.

ניראית ממש עצוב בפרק של היום (24). ספר ספר איך הצידו לך את ה"אח" הזה ??? מי זה בכלל ? מה המצב ? מה אתה הולך לעשות בחופש ?

Refael30

New member
אני ראיתי את הסדרה השיר שלנו.

ואני לא מזהה את אחת הבחורים שנימצאים בכרזה. הנה שמות השחקנים: נינט לוי-נינט טייב זוהר להט-רן דנקר מיקי אפלבויים-מאיה דגן נעמי שחר-חנה לסלאו רובי מנחם אביב-טוביה צפיר ירדנה טמיר-עליזה רוזן נועה שחר-אפרת בוימוולד. דנה שניר-אליענה בקייר. אושר (אחותה של נינט)-אליענה מגון. רחל לוי-ריטה שוקרון אודי שניר-דליק ווליניץ. דורון שדה-סער בדישי. זהו בעיקרון מצטער על אורך הרשימה ....

חחח

אודי שנייררר זה דליקק והוא מופיע איתי וגם גליי.. שכחת אותי זאת אביגייל אריאלי והיא גם משחקת איתי

הנההה..

כן הופעתי בפסטיגל 2002 בפרסומת של פילה של מפעל הפיס של wow המון דברים בערוץ הילדים... בכתבת אופנהה קיצר הנה האתר של הסוכנות שלי www.d-n-a.co.il אתמולל הייתי בת 12 וקוראים לי מאיה קורן

יאוו

יש לך איסי בא לך לדבר איתי בפרטיייי אתה כזה יפההההההה למרות שיש לי חבר אסור שהוא ידע חחח..

noy13pour

New member
מה??../images/Emo113.gif

מה רועי אתה לא רואה את הסידרה שאתה משתתף בה
למה
עם אתה עסוק אז תקליט כי אתה מוכשר וממש כדי לך לראות מה יצא מהשקעה שלך...
נ.ב יש לך איסי או דואר/מסנגר??? אני פשוט לא יודעת איך עובדים פה המסרים האישיים... אז שיהיה לך ערב/לילה טוב..{לא שאני הולכת לישון או משו...}

noy13pour

New member
והוא מדבר על..

ה"אח" שלך שחזר מאילת בסגנון עבריין פריק...

דחופפפפפ

רועייייייייייייייייייייייייייייייייייי מתה עלייךךךךך קח תמונההה שלייייייי יש לך אייסיי!?!? אני מתה לדבר איתךךך אתה כזהה כוסוןןןןן אההההההההההה איזה סוכנות אתה?!?!?

מה קורה נשמה?!?!

הייייי.....למה באמת לא הייתה פה?!?! טוב אבל בכל זאת אני חולה עלייךךך אתה שחקן מדהיםםם!!!!! אתה מותק של ילדדדד......
אוהבתותך... באהבה ליטו'ש...

אחרוןןן

ואחרונההה גם בכתבת אופנה אתמול הייתה לי בת מצווה..!! ואתה יכול להביא לי בפרטי ת'מסן שלך או ת'אייסי אתה תעשה לי ת'שנהה

למעלה