היי לכוווווווולם!

היי לכוווווווולם!

קוראים לי יוליה, אני בת 15 מאשדוד. ואני חולה על הסידרה הזאת יותר מכולם פה! החלום שלי זה שבראיין כבר יגיד לג´סטין שהוא אוהב אותו, ושיתחתנו כבר!!! אני לעומת חלק מכם, מעדיפה את בראיין החדש ולא את בראיין החרא מהעונה הראשונה.

אני17

New member
הייי יוליה!!

החלום שלי הוא בדיוק כמו החלום שלך!!! גם אני רוצה שהם כבר יהיו ביחד לנצח נצחים!!! וגם אני מעדיפה את בריאן החדש!! אבל את בטוח לא אוהבת את הסידרה יותר ממני!!!!!!!

p o l i

New member
ברוכה הבאה

אנ אוהבת את בריאן הישן והחלום שלי הוא דווקא שבריאן יגיד לי שהוא אוהב אותי הוא גם לא צריך להגיד הוא יכול רק לבצע

faith2

New member
היי יוליההההההה

גם אני חדשונת
) וגם אני מעדיפה את בראיין החדש.....!!

לשתייכן...

אני שמחה שאתן איתי באותו ראש! בואו נסכם ככה... שלושתינו מתות על הסידרה באותה מידה, בשביל שלא נתווכח!

faith2

New member
סיכמנו../images/Emo13.gif

ועל התמונה רק מילה אחת! יאמייייייי

אני17

New member
סבבה!

והתמונה מהממת!!! בעצם כל תמונה שבריאן (המלך) מופיע בה היא תמונה מדהימה!!!

pompii

New member
בראין לא עד כדי כך השתנה

הוא פשוט גילה שהוא כן אוהב את ג´סטין וכל הקטע של "i dont belive in love, i belive in fucking" הוא עדיין נכון לגביו. לכו תדעו, פתאום בפרק הבא הוא כבר יבגוד בג´סטין, כי עדיין בראין, ובראין לא משתנה, הוא טיפוס כזה דפקן(מכל הבחינות
) בדיוק כמו שאנחנו אוהבים אותו

רינת4

New member
ואני בטוחה שאם

תקראו את הכתבה שלי...
אז תאהבו את בריאן עוד יותר!
... (בשירשור "כתבה על בריאן!" רשום איפה אפשר למצוא אותה)

faith2

New member
דווקא אני חושבת

שהמפיקים החליטו לגוון את דמותו של בראיין קיני השחקן המדהים, והכניס לדמות יותר רגשות (פעילים!) ולפי דעתי אוייייי זה גרם לי לאהוב אותו!!!!!! הוא כזה מאמי! שהוא מחבק את ג´סטין, מנשק אותו זה כבר לא אותו הדבר כמו בעונה הראשונה עכשיו רואים רגשות מעורבים אויי בראייןןןןןןן i love u

maayan15

New member
למה?למה?למה?

איך מישהו יכול לרצות שבריאן יהיה ביחסים עם מישהו, עזבו את זה שאני פשוט לא מוכנה לסבול את ג´סטין, לא משנה מי זה רק- לא עם בריאן הוא צריך להמשיך עם הזיונים החד פעמיים שלו. ויוה לה בריאן מעיין

faith2

New member
טחח...תודה....ו....

דווקא עשו לדמות גיוון מעודן....אני נורא אוהבת את השינוי

למעלה