היי לכולם יש לי בקשה קטנה......

קוקי7

New member
היי לכולם יש לי בקשה קטנה......

תרשמו לי את השירים הכי יפים ומפורסמים שיש (סלסה כמובן) תודה.....

שלום! ../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

אני ארשום לך כמה שירים שאני אישית אוהב.. Huey Dunbar - ella Lenny kravitz -Thinking of you Ruben Blades - Amor y Control Salsa Kids - Dame un beso Johnny Polanco - Guaguanco con Rumba Alejandro Sanz- Corazon Partido Tito Rodriguez - Sun Sun Babae jose alberto - dejate querer Fruko y Orquesta - Chachacha Con Pachanga ROSA Y DAVID BISBAL - VIVIR LO NUESTRO ו...יש לך ה-רבה רשימות של שירים מומלצים בפורום, ממני ומחברי הפורום ! תוכלי למצוא קישור לרשימות שירים בטאג ליין (השורה שרצה למעלה) פשוט תסתכלי כמה שניות על הטאג ליין ותלחצי על מה שנראה לך... את גם מוזמנת לטייל קצת בפורום ולמצוא הודעות עם שירים מומלצים כמו הפינה של שיר השבוע! שאני ממליץ בה על שירי סלסה ועל ריקודי שורות\סמבה ואלכס ממליץ על שירים קובניים\טימבה ופה ושם עוד אנשים ממליצים על שירים... אם תחפשי קצת - תראי שתמצאי
תהני!

המלצות המלצות!!!

חמודה, מצאי דרכך לשרשור סוף השבוע. המלצתי שם על המון שירים טובים ומוכרים. עוד? למה לא?:) DLG!!!! Grupo Niche Willy Colon - Gitana La India & Celia Cruz - La Voz de la Experiencia Manny Manuel - Como Duele manny manuel - Corazon Partido manny manuel - Margarita (!!!!!!!!!!!!!!!) Manny Manuel - Nina Bonita Celia Cruz - Guantanamera שורות: As Meninas - Bom Xibom Asa de Aguia - Danca Do Vampiro Banto - Kaoma DLG - Kimbara El General - La Bomba E-O-Tchan - Danca Do Ventre (Ali Baba) Ivete Sangalo - Canibal Ivete Sangalo - De Ladinho Proyecto Uno - Latinos שיהיה בכיף :)

למעלה