היי לכולם..

E l i a n

New member
היי לכולם..../images/Emo13.gif

מאחר ששירשור ההיכרויות וגם שירשור ה"מזל טוב" לפורום עברו דפים מזמן..החלטתי להציג את עצמי בהודעה חדשה..מקווה שאף אחד לא יכעס עליי... אעשה זאת בתמציתיות: שמי: אליאן. (קוראים את זה כמו ב-ניק,ולא כמו חייזר..תודה) אני בת 17 ויומיים (מה-16 לחודש) באגדות רוק..אני אוהבת הרבה מהרבה (לרוב זה רק שמיעה ארעית ולא קבועה.)..אבל אם אנחנו בקטע של "מישהו מסויים" אז..ג´ים מוריסון..! מפליא אותי שלא דיברתם עליו כמעט.. יש לי איי סי קיו שמספרו:51018953.אני לא ממש מדברת בו הרבה..למרות שאני מחוברת כמעט 20 שעות ביום. מה עוד תרצו לדעת? רק תשאלו. נ.ב-גנוב,מנהל הפורום,זה אחלה רעיון לבקש להוסיף סמיילי מחייך לכל הודעה.אני אאמץ את זה לפורום שאני מנהלת (נימרוד לב-פרסומת סמויה),ובכלל להודעות שלי. תודה.
אההה..וכמעט שכחתי...! מזל טוב לפתיחת הפורום!!!!!
ואני חשבתי שזה יהיה קצר..אך..אופסי..!
לכולם..! אליאן.

אממ באותה הזדמנות!!

אליאן סלחי לי
אממ.. אוקיי שלי באמת לא יהיה ארוך
אז.. אני יציג את עצמי בקצרה, אני לי ו.. אממ אין לי משהו יותר מידי חשוב לומר
חוץ מכמובן-מזל טוף על פתיחת הפורום אחלה פורום דרך אגב יאללה כולם לשרשר לי- ברוכה הבאה

E l i a n

New member
../images/Emo13.gif היי לי

שמתי לב שגם בירכת אותי במזל טוב בפורום "שנות ה-60" אז.. שוב - המון המון תודה לך! ושנתראה בעוד פורומים.
אליאן.

../images/Emo13.gif ... גנוב, כנס שניה

דווקא לסמיילי הזה?! וא דיי מכוער
אבל לא נורא.. כל אחד והסטיה שלו (?)

ברוכות אתן, חביבות :)

אמממ...אליאן- אני חובבת לשעבר של ג´ים מוריסון, (אם זה עוזר
- טוב אולי לא ממש P:)

E l i a n

New member
../images/Emo13.gif היי נוריקו

למה..לשעבר?.. מה הוא עשה לך?
והאם אהבת אז גם את "the doors"? וואו..כמה שאלות..
מחכה לתשובות..
אליאן.

ganooov

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo13.gif

ואני שמח על אימוץ הרעיון שלי.

לא עשה לי דבר הברנש,:)

פשוט בשנים האחרונות חדלתי לאהוב אותו...(ניק קייב נשמע לי היום הרבה יותר טוב למשל) (חרשתי את כל האלבומים בעבר-והיום נשארתי אוהבת רק של LA woman ..הכי מחוספס ובלוזי שלהם :)) טוב.. פשוט ניסיתי למצוא מכנה משותף, זאת היתה הודעה קצת סתמית../: אז..מקווה שתהיני בפורום

pinky_unna

New member
זה מה-זה לא קשור

וזה בטח ישמע נורא מטומטם אבל אני פשוט חייב להגיד שהשם שלך הוא אחד השמות היותר מקסימים ומיוחדים ששמעתי! באמת... אלעד

למעלה