היי לכולם...

היי לכולם... ../images/Emo9.gif

טוב אז אני אתחיל מזה שכמובן שהניק שלי הוא בדוי. מעבר לזה אם זה לא הפורום המתאים , אני אשמח להפניה למי שכן מכיר - או במסרים או כאן. אני שכן בפורומים מקבילים, ופעיל מאד בחלקם. בן 26 מאזור המרכז. היום היה לי ריב ממש סוער עם אבא שלי שבסיכומו הוא פלט לי שאני חייב להפסיק עם הסמים. הזדעזעתי. לא עניתי והלכתי לדירה שלי. עכשיו אחרי שקצת ניקיתי את הראש ואני אובד עיצות פניתי לפורום הזה. הסיפור שלי הוא כזה. שיגרתי למדי , לא מופרע, מאד מסודר, בוגר יחידה קרבית בצבא, שנה שלישית לתואר ראשון, אחרי טיול למזרח. הטעות היתה כנראה שסיפרתי להורים שלי שבמזרח עישנתי. אני יודע ומבין את כל המשמעויות של סמים. עישנתי רק גראס לכל סוגיו, ללא כימיקלים או בכיוון, שלא לדבר על פטריות. ביום הנחיתה בארץ הפסקתי, וכמעט שלוש שנים שלא נגעתי בזה. אידיאולוגית. זה לא מדבר אלי, העישון במזרח היה למטרה אחת - חופש זה חופש. ורציתי להרגיש חלק מזה. כשחזרתי לארץ זה לא עיניין אותי יותר. כמובן שהרבה מהחברים שלי מעשנים סמים. לאחרונה אני נורא עצבני ובעל מצבי רוח משתנים. ככה הסביבה אומרת לי. לא ריג שלסביבה , נורא רציונלי, מנותק ריגשית. אני אישית מרגיש מעולה, אבל הסביבה הקרובה כל פעם עוקצת אותי עם זה - החברה, החברים וגם המשפחה. הפיצוץ היום היה בגלל שאני לא מגיע לבקר הרבה את ההורים. מפה לשם הויכוח נגרר לפסים חריפים ואני ממש התפרצתי, ואז אבא שלי יצא עם המשפט הזה. ברחתי לדירה שלי. ולקחתי זמן לחשוב. לפני חצי שעה עלתה לי תובנה מענינית. אולי אני כן מכור , אבל לא לסמים? כמובן שאני לא משתמש בסמים. אני כן מעשן סיגריות אבל אולי 4-5 ביום. קופסא בשבוע. לא שותה הרבה אלכוהול. רק ביציאות בסופי שבוע. אז למה אני כן יכול להיות מכור ? יש לי תסמינים של התמכרות... אני עייף, קשה לי לקום בבוקר, לא תמיד איכפת לי איך אני נראה כשאני יוצא מהדירה, ויש שבועות שלמים שהדירה שלי נראית כמו דיר חזירים... בהתחלה הדפתי בתרוצים מתוחכמים את כל החברים שאמרו לי את זה. עד הערב. פתאום אולי כן יש לי סימפטומים של התמכרות...? אבל למה? המחשבה היחידה שהיתה לי היא התמכרות לאינטרנט. אני לפחות 10 שעות ביום מול מחשב. יום יום. גם במשרד, וגם בשעות הפנאי. האם זה יתכן שפיתחתי איזה התמכרות? האם השימוש מול מחשב שעות על גבי שעות יצר לי את מצבי הרוח האלא? את האני שמשתקף לעולם והוא לא מי שאני חושב שאני? אם כן, ולמי שקרא את שכתבתי, מה אפשר לעשות? ולאן לפנות? האם אני סתם פרנואיד? אני כבר לא ילד... חשוב לי לציין שעל פניו אני מנהל חיים נורמליים של דירה עבודה לימודים זוגיות תחביבים, אבל יש הרבה תופעות מדאיגות, שאני רוצה למצוא להם פתרון. תודה על תשומת הלב שלכם, אני

תנסה לחשוב מה עושה אותך למכור

האם אתה נתפס למשהו ולא יכול להפסיק? האם אתה חושב על זה כל היום ומתכנן את חייך בהתאם? האם זה פוגע בתפקוד היומיומי שלך? האם אתה מאבד שליטה? מה שמבחין מכור מאנשים אחרים זה איבוד שליטה. ישנם אנשים שיכולים לעשן ג'וינט מדי פעם או לשתות, אפילו הרבה, ולהפסיק בנקודה כלשהי וזהו. זה לא מעסיק אותם, לא משנה להם את השגרה, לא מפריע להם בחיים. יש כאלה שמאבדים שליטה ולא יכולים להפסיק. תבדוק עם עצמך בכנות מה זה עושה לך. מקווה שתמצא את התשובות. יום טוב

vardina06

New member
מה יהיה

פנה לעזרה מקצועית שתעזור לך לברר את הבעייה

למעלה