היי לכולם

דרקולה90

New member
היי לכולם

היי. קוראים לי נגה ואני מרגישה מאוד מבולבלת. מקריאות חשאיות בפורום זה ובפורומים אחרים הבנתי כי זה באמת הפורום שבו אוכל לספר לכולם מה אני עוברת בלי שיגידו לי כל מיני הערות מיניות חסרות טעם. אז ככה: אני בת 18 וחצי, אפילו קצת יותר, אף פעם לא היה לי חבר. אני לא יודעת מה לעשות כי לפעמים אני נמשכת יותר לבנים ולפעמים אני נמשכת יותר לבנות, ואין לי שום נסיון בשום דבר עם אף אחד מהמינים. אני רוצה לנסות אבל הבעיה שלי שאני לא יודעת אם איזה מהמינים, בחורים או בחורות. גם מה שעושה לי את זה יותר זה סרטונים של לסביות ואפילו לא סרטונים של גבר ואישה. אם תוכלו לייעץ לי ולעזור לי זה יעזור לי מאוד. ממני, נגה

היי נוגה

נחמד שאת מרגישה בנוח לחשוף עצמך כאן.. את בת 18 וחצי לא היה לך חבר את נמשכת גם לבנים ויותר לבנות אין לך נסיון מיני בכלל את מסתקרנת יותר מסרטי נשים ואת רוצה להתנסות ואת לא יודעת עם מי - נכון?

או.קי

נשמע שאת יותר מתעניינת בנשים אם כך ויש איזשהו מעצור בתוך ההתלבטות.. האם באמת צריך להתנסות עם אדם לפי המין שלו או להתנסות עם אדם גבר/אישה לפי אישיות שמסקרנת? קחי גם בחשבון שאת עדיין צעירה, אפשר להגיד לקראת סוף תק' ההתבגרות שלך ואולי את עוד מפתחת את עצמך, את הזהות שלך. תתנסי.. תבדקי.. לפעמים זה יותר עובד מאשר להחליט מראש עם מי מתנסים.. וכמובן תחזרי לשתף כמובן שעולות לי עוד המון שאלות אבל..

דרקולה90

New member
תשאלי מה שאת רוצה

פניתי לבנות הפורום הזה כדי לקבל עצות אז אין לי ושם בעיה עם כל שאלה שעולה בראשך

אז קודם כל

כתבתי לך את עצתי.. הציטוט שציטטת (ניטשה) מה הוא אומר מבחינתך? כשאת הולכת ברחוב מה העיניים שלך "צדות"? איך את תופסת יחסים חד מיניים? איך את תופסת סקס בכלל? האם סקס מתקשר למערכת יחסים?

דרקולה90

New member
שאלות חכמות ונבונות

קודם כל, הציטוט של ניטשה עוזר לי הרבה כי ככל שאנשים מדברים על עצמם ככה הם בוחרים מה לגלות ומה לא. כשאני הולכת ברחוב אני יכולה להסתכל על גבר חתיך ברחוב שהסתכל עליי ואז בחורה פצצה יכולה להסיח את דעתי. בעיניי יחסים חד מיניים זה כן נורמלי, לעומת אנשים אחרים שחושבים שזה לא. בעיניי זה נורמלי לגמריי. עכשיו, בקשר לסקס, אני בתולה אז אני לא ממש יודעת מה להגיד בנושא זה.

אז לפי מה שאת מגלה זה..

יקירתי.. תחווי, תרגישי.. גבר / אישה? יש זמן לכל השאלות האלה.. (זה שאת בתולה לא אומר שאין לך דעה לגבי מה זה סקס עבורך לא? - אולי שם נמצאת התשובה..) תפתחי לעצמך מהבחינה הזאת את בטח מכירה אנשים סביבך, יוצאת מתרועעת.. זה יתחיל לדגדג לך באצבעות..

לאןלאן

New member
למה שלא

פשוט תתנסי במה שבא אם זה בנים אם זה בנות תבדקי ה עושה לך טוב.. מה מושך אותך תזרמי.. את כ"כ צעירה, אל תתעמקי בהגדרות, אם את כך או אחרת תתנסי, אל תפחדי להתנסות, לא יקרה שומדבר רק תלמדי על עצמך פשוט תעשי מה שטוב לך, בלי לשבור את הראש יותר מדי בהצלחה!!!

נותן לב

New member
אז תנסי ללכת אם בן אחרי זה תראי

אייך היה ואם לא נמשכת לכי על משיהי אם רוצה עוד דברים אז אני במסרים השמח לתכתב איתך

למעלה