היי לכולם

היי לכולם

היי לכולם אחרי מלא זמן שלא הייתי פה חזרתי פשוט היו לי המון פרוייקטים ועכשיו אני מתחיל ללמד בובנאות למתחילים /מתקדמים פיסול בספוג בובות מגזרה ציפוי הבובה עיצוב סקיצות מנגנונים ועוד .. אפשרי ללמוד בקבוצה או בשיעור פרטי עלויות שעות ימים ופרטים בפייסבוק הזה ..Itay Minai מצרף תמונה של בובה חדשה :)

mic511

New member
הי איתי, נעים להכיר :-

כשנכנסתי לעמוד הפייסבוק שלך . ציפיתי לראות מישהו בגילי. ואז ראיתי את התמונה שלך ואמרתי אהה בטח שם תמונה של הבן שלו
. לקח לי איזה דקה שתיים לקלוט שאת היצירות המדהימות האלה עושה בחור בגילך. מדהים לחשוב לאן עוד תגיע. בקיצור רק רציתי לפרגן ולומר שהעבודות שלך נראות מדהים... מאחר ולא היית כאן הרבה זמן, אני אספר לך שיש לנו פינת טיפים שבועית שאני מעלה וקורא לכל חברי הפורום להעלות טיפים משלהם ותוצאות כמובן. אני בטוח שלבחור כמוך יש איזה טיפ או שניים לשטף
. אז אתה יותר מוזמן. מקווה שנראה אותך כאן יותר

ברוך השב חבר

למרות שאנחנו מתקשרים מדי פעם דרך הפייסוש היית חסר כאן ואני מקווה להמשיך לראות אותך פה גם בהמשך

אז למי שלא מכיר, את איתי הכרנו לראשונה פנים אל פנים במפגש פורום שערכנו לפני כשנתיים לדעתי.
נכנס בחור צעיר, ביישן ושקט אבל מהר מאוד גילינו שמאחורי ה"אפרוח" הזה מסתתרים המווווון כשרונות וכישורים מדהימים, לא פחות!
וכולנו הוקסמנו ממנו ברגע אחד.
איתי לא רק מעצב ובונה בובות ואביזרים מוכשר ביותר אלא גם מפעיל בובות סופר - דופר ובעל כשרון משחק מרשים לכל גיל,
בטח ובטח בגילו!!!
אני ממליץ עליו בחום

למעלה