היי לכולם!

jessy19

New member
היי לכולם!

אני מניחה שרובכם בגילאי 17 בערך, אני בת 19 וחצי, למדתי נהיגה אבל הפסקתי בגלל סיבה שכרגע לא אפרט עליה, לא הצלחתי לעבור תיאוריה פעמיים בשל לחץ וכרגע אני מתחילה לחזור ללמוד לתיאוריה. האם יש פה אנשים שהם מעל הגיל הממוצע להתחלת הלימודים? סתם מתוך סקרנות :) בכל מקרה, בהצלחה לכולם בתיאוריה ובטסט!

ChilD SouL

New member
אני בדרך הנכונה אחרייך.....

לא עברתי תאוריה ראשונה
וגם לא אעבור את השניה והשלישית. וואו אני שופעת אופטימיות. מעל גיל הממוצע את מתכוונת מעל גיל 17,18 נכון
אני חושבת שיש כאן כאלה פשוט צריך לחפש קצת.
על ההצלחה אנחנו נזדקק לזה ובמיוחד אני

jessy19

New member
אני בטוחה שתצליחי ושגם אני אצליח!

אני פשוט נלחצת במבחנים והמורה שלי לשעבר די הלחיץ אותי ובגלל זה אני רוצה לעשות תיאוריה ואז להתחיל ללמוד. יש לי בעיה מבחינה כלכלית כי אני חיילת והמשכורת שלי הולכת ישר לשיעורי פיתוח קול שאני לא מוותרת עליהם...

ChilD SouL

New member
../images/Emo51.gif

פיתוח קול, נחמד מאוד. את מתכוונת להיות זמרת או משהו
אם כן שיהיה לך המון
ו...קחי את המבחנים באיזי, את הסיוט הכי נורא שלך עברת (פגרויות) וזה... זה סתם מבחן שהבנתי שאם נלחצים ממנו אפשר לאבד את השפיות - מניסיון

jessy19

New member
לא מתכוונת להיות זמרת

זה משהו שהוא יותר לאושר שלי לנפש שלי. בוא נגיד את זה ככה, מתי שאני חוזרת מהשיעורים אני כל כך מלאת אנרגיות גם אם באותו יום הכנתי מצגות והייתי בריצות והעברתי ערב יחידה (מש"קית חינוך ופקידה בצבא) זה ממש כיף!

ChilD SouL

New member
מה שעושה לי אושר זה המחשב ../images/Emo6.gif

אחריי כמה ימים מפרכים של לימודים אין כמו להתיישב מול המחשב ולהירגע חחחחח....
אבל מי שאל אותי בכלל. אם יש לך קול יפה למה שלא תצאי אלינו בסערה
אם יש כשרון חבל לבזבז אותו תעשי משהו בנידון, וואו כרגע הזכרתי לי את אמא שלי - מפחיד

jessy19

New member
אולי אני אשיר במכונית בשיעורנהיגה?

טוב זה יכול יהיה לקרות כשאני אתחיל ללמוד: קודם תיאוריה אחר כך שיעורי נהיגה...

jessy19

New member
אני לומדת כבר שנה והמורה לא זרקה

אותי עדיין והשכנים שלנו לא איימו עלינו עדיין.... נראה לי שיש לי קול יפה (אני מקווה אחרת כל הכסף שלי הלך לזבל...)

driver2b

New member
יש המון

המון תלמידים לומדים נהיגה גם בגיל 20, 22, 25 ויותר מזה. את ממש לא לבד...

ChilD SouL

New member
מנהל, בן כמה אתה../images/Emo35.gif

יש לך אולי גם שם
לקרוא לך מנהל זה דיי מעייף.

driver2b

New member
הפורום מנוהל ע"י...

הפורום מנוהל ע"י האתר הישראלי להכנה לתיאוריה Driver2b. לי באופן אישי קוראים דרור, אבל האתר יופעל ע"י כל הצוות שכולל גם מורי נהיגה. בקיצור - עדיף לקרוא לנו Driver2b.

למעלה