היי לכולם

Manuel Y Mia

New member
היי לכולם

ממצב?ראיתי חלק מהפרק הראשון עים הטיל פשוט קורע חחח ד"א יש יכול להיות שניפגש כי יש לי מיליון פרוטקציות ביס ואני אולי יוכל להיות בעונה שניה של זה עים זה תהיה בכלל ובהצלחה לכול הגולשים ד"א חח איזה מוזר זה שרוב ההודעות זה של השחקנים אבל לאט לאט התוכנית תתפוס תאוצה כמו השיר שלנו ואז יבואו המון לפורום

Manuel Y Mia

New member
שאלה

איך קוראים לדמות של הילד הזה שעים הכובע ושהוא מעיף את הטיל לסגן מנהל?מה השם של הדמות שלו והשם במציאות?

תשובה

שם הדמות: תומר בן נון (שחקן ראשי) ושם השחק: אדם הירש! (המותק...) חחחח

טוב מה הולך?!

עכשיו רק צריך להוסיף את השכן שנסע עם המלצרית מהקרקס ויש לנו טלנובלה חדשה!
כמה מרגש
חחחחחחחחח

לי מתאים...

טלנובלה עם אדם! וגור אם בא לך להצטרף בתור החנוך זה יהיה נפלא! סתם! חחחחחחחחחחחחחחחחח

לא לא...

לא נראה לי אני לא חושב שגור מתאים לשחק בטלנובלה שלנו....אה נועה?? גור,רוצה שורקת?????????????????????

סליחה אדוני!

עוד שניה אתה תקבל כזה שורקת שלא תוכל לנשנש יותר בחיים שלך! הייתי מצטט עוד, אבל צריך לשמור על תרבות דיבור... והקטע עם הטלנובלה היה בדיחה קצרה...... לא צריך להתעכב על זה יותר מדי

לא לא!!

גור אני פשוט חושב שאתה מאוכזב מזה שלי ולנועה יש טלנובלה ולך לא ...לא נורא גורילה תמיד תוכל לדבב(פפפפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!)

חחחחחחחחחחחחחח

סבבה אדם... גור הוא נשנש! סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

טלנובלה?

לא הבנתי? מי זאת נועה בכלל? ואיך היא הגיעה לסדרה? הלכלוכים זה אמיתי או קשור לעלילה? נועה זו מישהיא שמסכסכת בהמשך הפרקים או שזה אמיתי ויש לה קטע עם גור? חבר'ה הסתבכתי לגמרי. אדם אוהב את החברים השחקנים וגם יורד עליהם ? אנחנו צופים אתם השחקנים חייבים לעשות לנו סדר פה. חשבתי שזה פורום של הסדרה נהייה בעצם צ'אט פרטי. מוזרים קצת השחקנים פה. אחלה סדרה.

סליחה נשמה!!!

אני מצטער נועה הייתה ניצבת בצילומים ואמחנו ידידים ואני וגור חברים...והיא לא מסכסכת והיא כפרה והכי חשוב לגור לא היה ולא יהיה קטע איתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 וד"א אני מת על השחקנים וכל מה שאני אומר זה בצחוק אף אחד לא נפגע!

למה לא יהיה?!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתםםםםםםםם! ואל דאגה.... הכל פה בצחוק!! :) אני חייבת להגיד אבל שהתגובה שלך ממש ממ שממש ממש הצחיקה אותי!

סבבה ../images/Emo13.gif

שמחתי לשמוע למה שהפורום מגניב בקטע של הפירגון. והסדרה מדדדדדדליקה! והשחקנים כולם גם נראים טוב אבל באמת משחקים אחד אחד שממש תענוג. מרוב שנכנסתי לעלילה לא הבנתי איפה רבים באמת ואיפה לא. אז נועה בעצם לא שחקנית.. אוקיי. טוב אל תיעלבו פשוט ניצבים לא ממש רואים וזוכרים אותם אז אנ חנו כנראה לא נדע אף פם מי זאת. לא חשוב מת על הסדרה ומחכה לה כל יום מזמן לא היה לי כזה סבבה בסדרה משלנווווווווווו....

Aviad1987

New member
חשוב לזכור שהסדרה עוד לא התחילה

חחחח אבל בהצלחה שיהיה החל מיום ראשון

Manuel Y Mia

New member
אדם אני חייב לציין שאתה משחק יפה!!

ד"א מאיפה אתה ובן כמה? אים יש לך מסנגר תוסיף אותי הנה הכתובת מסנגר שלי [email protected] או אים יש לך איי סי אז תן לי אותו בפרטי :)

למעלה