היי לכולם

היי לכולם

אשמח אם מישהו/י יוכל להושיעני כי מצוקתי רבה. אני צריך לשנות מספור של הערות שוליים. ז.א: הערות השוליים מוספרו עד 100, ועכשיו התברר שהיתה בעיה במספור ואני צריך שהערת שוליים מספר 11 תהפך להערת שוליים מספר 20 וכל הערות השוליים שלאחריה ישתנו בסדר רץ (ז.א ה"ש 12 תהפוך ל-21 ו-13 ל-22 וכו´). ניסיתי לשנות אבל הוא פשוט משנה את המספור של הערות השוליים החל מההתחלה ולא מהערת שוליים 11, שאני רוצה לשנות רק ממנה והלאה. היש למישהו פתרונים??

lizansak

New member
פתרון לא אלגנטי

כותבים לפני המילה שאליה מתייחסת הערה 11 אות אחת מצרפים אליה 9 הערות שוליים ריקות מסמנים את האות וכל מספרי ההערות שאחריה קובעים צבע לבן גודל גופן 2 עוברים לתחתית הדף מסמנים את ההערות המיותרות, ושוב לבן גודל 2 וזה עובד

בתיה בא

New member
פתרון אלגנטי

לפני מס´ ההערה שברצונך לשנות הוסף מעבר מקטע רציף (תפריט הוספה-מעבר)ואח"כ בהערות השולים לך לאפשרויות וסמן את "התחל מחדש בכל מקטע". אל תשכח לאשר והכל יסתדר.

ראשית, תודה רבה על העצות של שניכם

הוספתה מעבר מקטע רציף וזה אכן חילק את המסמך לשניים. הבעיה שלי היא היכן בדיוק לשים את הסמן לאחר מכן כדי שהוא ישנהלי את מספור הערות השוליים. נניח למשל ויש לי 20 הערות שוליים ואני רוצה שמ-1 עד 12 ישאר אותו דבר אבל 13 עד 20 ישתנה כך ש-13 יהפך ל-16, 14ל-17 וכו´. ברגע שאני עושה זאת, הוא מחיל את 16 החל מתחילת המסמך ולא מתחילת המקטע השני, כפי שרציתי מלכתחילה היכן אני אמור לסמן את הערת השוליים כדי ששינוי המספור יחל רק על המקטע השני ואילו המקטע הראשון ישאר כמו שהוא? תודה

למעלה