היי לכם...

avitano

New member
היי לכם...

מירי, אורן בלונדה, רועיקי, ליאור וכל חברי הפורום המדהים הזה :) מה שלומכם? נעלמתם לגמרי אה? זהו, תם לו החופש (שלכם, לי לא היה בכלל) חוזרים ללמוד, קצת מבאס, אבל גם אפשר להסתכל על הצד החיובי אתם מתקדמים בעוד שלב לפני סיום הלימודים :) וכל חופש שנגמר מתחיל שנה חדשה שבסוף כבר תסיימו את הלימודים :) אני מאחל לכם המון בהצלחה בלימודים, בצבא (למי שמתגייס, האמ האמ מירי...) ובהמשך הדרך שלכם מת עליכם ומתגעגע... אגב :) תמונה חדשה שלכם, אופיר...

Grey Flannel

New member
וממשיך את הברכה..

אז ככה, כשהייתי קטן וזה היה מזמן, ממש מזמן, לא היו רינגטונים ותום אבני היה בחיתולים (גם אחר כך הוא הלך עם חיתול, אבל זה כי הוא סוטה), אז כל חופש גדול היו את הסדרות "הלב" (הידועה גם בשמה "מרקו", למה לילד הדביל הזה קראו מרקו, והוא לא הצליח להבין שאמא שלו בכלל לא סובלת אותו ובגלל זה היא כל הזמן בורחת ממנו), היה את "פינוקיו" (שהוא, איך להגיד, לא בחור אינטלגנטי במיוחד, אני אישית הייתי שופך עליו נפט וזורק גפרור) ואח"כ גם היה את "נילס" (שגדל קצת ואז נהיה עפר שכטר). כאשר הסידרה הייתה הולכת להיגמר היינו יודעים - החופש הגדול אוטוטו מסתיים, וצריך ללכת לחנות כלי כתיבה בשביל לרושש את ההורים עוד יותר מהרגיל. אז זהו, כבר שנים לא היה לי את ההרגשה הזאת של "לחזור לבי"ס" (למרות שאני עכשיו לומד 3 פעמים בשבוע בבוקר, ואני עכשיו עושה שיעורי בית...), אז יש לי רק להגיד לכם דבר אחד - כולם אומרים לכם "תהנו מזה כמה שאתם יכולים" ושטויות כאלה, ואני אומר לכם, בואו נדבר ת'כלס - בית ספר זה חרא של דבר, אבל מה, אין לכם ממש ברירה. אתם תקועים שם (טוב, חקנו הולכים להיות תקועים בצה"ל, שזה אפילו יותר גרוע, הה מירי?). אבל אם כבר אתם תקועים שם - לפחות תנסו להפיק מזה את המקסימום. אז תלמדו, ותנסו, ותכירו, ובכללי תקחו כל כלי שהמקום הזה עוד יכול לתת לכם. מתגעגע לרבים מכם, מצטרף לכל מה שהפלגה מלמעלה כתב (האמת, אני גוסס עליו, אבל ניראה לכם שאני אגיד לו את זה?), שיהיה לכם שנת לימודים מוצלחת, צבא מאושר, חיים בסבבה ותום אבני שליתה!!!1 (טוב, ניסחפתי). שלכם, אורן

m i r u s h i

New member
גם לך../images/Emo108.gif

וכל הכבוד לצה"ל! P:

boopymylife

New member
../images/Emo25.gifכפאאאארות../images/Emo24.gif

תודה!!! מתגעגעת המונמון... =[ ושיהיה לך גם המון בהצלחה בהמשך הדרך שלך ובצבא... =]

Simply an Angel

New member
תודה רבה רבה רבה!../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

באמת שאנחנו צריכים את זה..
ושיהיה גם לך בהצלחה!

rhilf

New member
אופיר...

מה נשמע??? השארתי לך הודעה במסינגר ביום חמישי. אצלי התחיל הלימודים ויש הרבה עבודה (המון לקרוא) התקבלתי לתיאטרון באוניברסיטה. סופ"ש הזה לא היייתי באוניברסיטה כי הורי הגיעו לניו יורק אז הלכתי למלון שלהם להיות איתם קצת וכמובן הווחתי כמה דברים. שיהיה לכולם בהצלחה בלימודים ובצבא.

avitano

New member
רועיקי

היי מותק, הממ אני בסדר כנראה שלא ראיתי את ההודעה :| מה רשמת? הממ מזל טוב בקשר לתיאטרון באונ' בהצלחה בלימודים חמוד :)

rhilf

New member
רשמתי...

שאצלי הכל בסדר הבאתי קצת עידכונים מה שקורה אצלי ומקווה שאצלך הכל בסדר. מתגעגע!

avitano

New member
הוצאתי איזה 4 גימלים מה שאומר שאני

בבית, ראשון שני הייתי בבית שלישי בבוקר חזרתי לבסיס ושוב גימלים עד חמישי (גימלים זה ימי מחלה כאלה) וזהו אני נח הרבה :) וגם אני מתגעגע אליך :)

rhilf

New member
על ההצגה שאני משתתף בה

צריך לזכור את השורות לתפקיד שלי. יש לי תפקיד משני בהצגה. אני משחק את צ'סטר העוזר של ג'רמי(יודע שלא אומר לכם כולם) הצגה מצחיקה ומוזרה. בנתיים קיבלנו רק 3 מערכונים מתוך ה4 היום נקבל את ה4 ואני יראה אם יש לי קטע גם שם אני מופיע במערכון 1 ו2 שלישי מאוד קצר ו4 אין לי מושג מה יקרה אני מקווה שהדמות שלי כן תחזור במערכון ה4 נדע היום יותר מאוחר. מתגעגע!!!!

אולי אתה מתכוון למערכות

ולא מערכונים. מערכונים זה מערכות קצרות מאוד שלרוב אין להן המשך. הצגה בדרך כלל מחולקת למערכות (מערכה ראשונה , מערכה שנייה...) לפי זמנים וכניסת המשתתפים.

rhilf

New member
תודה על התיקון../images/Emo13.gif

לזה התכוונתי. כך נראת העברית למי שלא גר 5 וחצי שנים בארץ.

למעלה