היי מורני.....:)

*חוצי*

New member
היי מורני.....:)

מורני חמודה הסכיתי נא: תראי ישנם כל מיני סוגים של מערכות יחסים וכששנים עושים סקס או מין או אהבה או איך שתקראי לזה זו החלטה של שניים ולכן לפני שאת עושה משהו כזה תביני שזו החלטה שלך ורצון שלך ותהני מזה או שלא .אפשר גם לקחת לא תמיד רק גבר לוקח -- לפעמים אישה חושקת בגבר וזה מין או סקס או הנאה של רגע. כן יש בחים גם כאלה דברים.. את לא חייבת להבין זאת כניצול אם הסכמת לזה.. אהבה זה משהו אחר.. אהבה נבנית.. אהבה מרגישים באויר מרגישים סחרחורת כיפית מרגישים חולמים בהקיץ . אהבה זה חום וזה להעניק ולקבל וזה פרחים וזה תחושה מיוחדת שכשהיא תבוא אלייך את תרגישי בה - זה לא משהו שמחפשים ומוצאים. עכשיו בשביל להגיע לכל אלו ואל תכעסי עליי אני בסך הכל מדברת מנסיוני את חייבת להגיע להבנה עם עצמך - לאהבה שלך את עצמך - להעריך את עצמך כאדם-- לדעת שאת הכי טובה שיש בשבילך- לדעת שיש לך אותך- לדעת שאת סומכת על עצמך-- לדעת שתמיד תוכלי לישון עם עצמך ולהיות עם עצמך ולהרגיש הכי טוב שבעולם עם זה -- ואחרי כל זה אפשר לקיים מערכות יחסים שלמות וראויות עם בני זוג או בכלל בני אדם כל התהליך הזה קורה לכולנו בשלב זה או אחר בחיים חלקינו לומדים בדרך הקשה ואפילו הקשה מאוד.. מורני הייתי מאחלת לך ככה- שתרצי מאוד להיות שלמה עם עצמך לטפל בחלומות הרעים במחשבות הטורדניות שתרצי להיות אחרי כל זה שתאמיני שאפשר כי אפשר- כי אין דבר העומד בפני הרצון כי אין לנו ברירה אחרת פה בין החיים אלא לעשות לעצמינו הכי טוב שאנחנו יכולים מתוקה אחת שאת!!!!! -- בבקשה בקשי עזרה מגורמים מוסמכים מאנשים שיכולים לעזור לך אני מבטיחה לך שיום אחד אחרי שהדברים יהיו יותר מובנים תוכלי לאהוב ולהרגיש חיבה ואהבה אני בכל אופן מחבקת אותך --{} ובלילה כשכואב ועצוב וחנוק תחבקי כרית- חבקי דובי תקני לך גור של כלב . חומד החיים יפים!!!!!!!!!!

למעלה