היי- מזל טוב לפורום החדש,רוצה לרכוש מכשיר ME

32 דקר

New member
היי- מזל טוב לפורום החדש,רוצה לרכוש מכשיר ME

לא חשוב כרגע החדש או הישן מכיוון שלפי מה שהבנתי שני המכשירים עובדים על אותה טכנולוגיה ורק הפוסלים במנורה היא ההבדל.
האם המכשיר הזה שווה? אפשר להגיע לתוצאות ?
הייתי כ5 טיפולים במכון שעקץ ונעלם אבל יש תוצאות טובות ובחלק מהמקומות או דילול משמעותי או קרחות גדולות (שם הייתי במכשיר סופרנו) ואני רוצה את המכשיר ME בשביל להשלים את מלאכה. (לא בא לי להשקיע שוב במכון שיסגר ויעלם עם הכסף שוב)

תודה לכל עזרה!

h1a2i3a4

New member
אל תקני ! מניסיון אני אומרת לך

קניתי וכבר עשיתי שמונה חודשים של טיפול, פעם בשבוע, והשיער לא נעלם.
סתם בזבוז של כסף !!
עדיף שתשקיעי עוד קצת ותלכי לטיפול במכון מוכר שעובד הרבה שנים עם רשת סניפים .ויש מלא פרסומות למקומות האלה אז לא תהיה לך בעיה למצוא
בהצלחה !

לי ה ME הישן (כי לא היה אחר בזמנו) עבד מצויין

אחרי כמה טיפולים רוב השיער לא חזר יותר. היום שנה פלוס אחרי, עדין לא חזר.

לדעתי זה מאוד אינדיבידואלי ולא יודעים עד שמנסים לצערי.

someone158

New member
לי זה לא עבד

אני עשיתי טיפולים במכון לייזר ואחרי שנגמרו לי שם הטיפולים, שבסה"כ כן דיללו את השיער, חשבתי שלעבור לME יהיה נוח וזול יותר מאשר להמשיך במכון.
מהחברות שאני מכירה שכבר השתמשו במכשיר שמעתי רק המלצות טובות ושהן ראותו תוצאות, כשהתחלתי לקרוא באינטרנט לגבי המכשיר הבנתי שהדעות לגביו חלוקות ויכול להיות שזה לא יעבוד.
החלטתי לקנות, עשיתי את הטיפולים לפי ההמלצות של החברה ותוצאות אני לא כ"כ רואה..
כמו שאני רואה את זה היום, אחרי כל הכספים שהוצאתי על כל הטיפולי לייזר והME (והראשים שהחלפתי לו) בסוף חזרתי להשתמש בשיטות הישנות של שעווה ומכשיר מריטה חשמלי..
אז אני לא ממליצה, אבל אני מכירה חמש בנות אחרות שימליצו בחום.
אני חושבת שאם לא כואב לך על הסכום שהמכשיר עולה, במידה ובסוף זה לא יעבוד וזה יהפוך לאנדרטה בבית, תקני.
אם כן כואב, אז עזבי..

תודה על הברכות

אני מאד מבינה לליבך על העלמותם של מכוני לייזר לאחר שגבו תשלום מראש
הייתי ממליצה כן להמשיך אם עבד לך כל כך יפה רק שהפעם תבקש לשלם פר
טיפול הנושא הזה יותר מקובל היום..פחות ממליצה על שימוש במכשיר מי

למעלה