היי נילי

dmshiha

New member
היי נילי

בוקר טוב, קודם כל...בהצלחה בפורום החדש... רציתי לשאול על הריון מתי יגיע,ופרנסה לבעלי. התאריכים הם: שלי-8/11/79 ושל בעלי-31/10/79 השמות הם דיקלה ואלי אשמח לשמוע ממך...יום נפלא. דיקלה

דיקלה

היי דיקלה בוקר טוב את נמצאת בתקופה שבה מבחינה אנרגטית יש פוטינציאל להכנס להריון כל נושא הפרנסה מכווץ אותך עליך להרפות שניכם אנשים מוכשרים ובעלי מיומניות כרגע מצב השוק לא בדיוק מאיר פנים בעלך יכול גם להיות עצמאי אני מקבלת שבתווך של שנה וחצי הוא עולה על דרך המלך עד אז כנראה הוא ידשדש בתקופה זו עליך לתמוך בו ריגשית כי כי הוא במצב של חשבון נפש מאחלת לשניכם הצלחה שולחת אנרגיות של אור אהבה פריון ושפע בברכה נילי רווה

dmshiha

New member
היי נילי

תודה על תשובתך המהירה... מה שבעצם את אומרת לי זה שיש לי פוטניצאל להקלט להריון פשוט הלחץ זה מה שחוסם אותי? בעלי כל חייו היה עצמאי וקשה לו במסגרות אבל אין ברירה אלא להסתפק בכל עבודה. אז עוד שנה וחצי רק יהיה לו טוב? מה עד אז? כמו שאמרת בעלי מאוד מוכשר וכואב לי הלב שהוא לא מצליח... אם אני רוצה להכנס להריון אז נצטרך 2 משכורות...אנחנו חיים הרבה זמן עם משכורת אחת. ת'אמת שלפעמים אני לא מבינה איך אנחנו מסתדרים...כנראה שיש מי ששומר עלינו. התמיכה שלי היא אין סופית אליו פשוט לפעמים קורה לי שאני נשברת...קשה לי להיות כל הזמן חזקה...גם לחזקות יש מצב של שברון. חודש שעבר היה לי איחור של חודש והייתי בטוחה שנקלטתי וקיבלתי בומבה חזקה שלילית. תודה על המילים שלך...והלוואי שהחודש הזה אני אקלט בזכות החיזוק שלך. יום נפלא דיקלה

דיקלה

היי דיקלה סבלנות ושקט פנימי זה שם המשחק תנסי לעודד אותו כי הוא מבחינה ריגשית על הפנים מאחלת לכם המשך דרך פוריה וזורמת וחג שמח נילי רווה

למעלה