היי עופר!!!

היי עופר!!!

אני מקווה שיצא לך לקרוא את התגובה שרשמתי לך בביקורת שנתת על מנהרת הזמן עם ירון אשבל!!! ואם לא קראת אז אני אשמח אם תקרא ותקח את זה לתשומת ליבך!!!

הממ

קראתי כמובן את התגובות שנכתבו לאחר שהעלתי את הביקורת. אם מדובר במשהו חדש אז כנראה שלא קראתי ואשמח לקרוא ועוד יותר אשמח אם תשימי כאן לינק לזה.

והנה באה התגובה....

אבל לפני כן שתי הערות מקדימות. ראשית, יש אצלי איזו תחושה שעל כל דבר שכותבים על ירון אשבל יהיה מי שיחפש אם זה "בעד" או "נגד" ואם הוא לא כתב מאמר שמפליג בתשבוחות אז הוא כנראה "נגד". בדברים שכתבתי יש לא מעט תשבוחות על התוכנית ונוסף עליהם גם כמה הצעות שלדעתי יכולים לשפר ממשהו שהוא טוב – למשהו שהוא עוד יותר טוב. לא חיפשתי "לקטול" או להיות "נגד" ואני מקווה שתסכימי איתי שכתבתי בצורה מאד לגיטימית ומאד הוגנת. דבר שני, שקצת הפריע לי אצלך, זה שכתבת "אני לא חושבת שמשהו צריך ללמד אותו איך להגיש תוכנית מה לומר מה לא לומר וכו...". לא ניסיתי ללמד את ירון שום דבר. בסך הכל העלתי כמה נקודות קטנות שיכולות, לדעתי – לתרום. אני מאמין שכל אדם אוהב לשמוע ביקורת על מה שהוא עושה, על עוד היא נכתבת מתוך מטרה לעזור ולשפר אז בואי נשאיר לירון את הבחירה אם כן לקבל את הדברים או לא, וגם אם לא – עדין קוראים אחרים של הפורום יכולים להפיק תועלת מניתוח מקצועי של תוכנית. ועכשיו לעצם העניין... > ירון הוא בכלל לא אחד שמתלהב מעצמו זה ממש לא נכון!!! אם תקראי שוב היטב את הדברים, תראי שכתבתי <u>שלמרות</u> הרושם שקיבלתי מראיונות איתו, התברר לי מהאזנה לתוכנית שהוא דוקא <u>לא</u> Self Centered ושהאגו שהוא מקרין הוא <u>סביר</u> - כך שבנקודה הזאת אנחנו מאד מסכימים! > לירון יש קול ממש מהמם אם תקראי שוב היטב את הדברים, תראי שכתבתי שיש לו נתונים קוליים <u>טובים</u> וגם שהקול שלו מאד <u>מתאים לאוירה</u> שהוא מנסה לייצר בתוכנית – כך שגם בנקודה הזאת אנחנו מאד מסכימים! > התוכנית של ירון היא תוכנית כייפית , מצחיקה , עם מוזיקה מדהימה , > עם שדרן שיודע להעביר תוכנית כמו שצריך!!! ושוב, כתבתי "המטרה של ירון היא בעיקר <u>לייצר אווירה כיפית</u> באמצעות השירים של פעם" והוספתי בסיום ש"בסך הכל הוא <u>מצליח</u> להעביר את האוירה שהוא רוצה להעביר". כך שגם בזה אנחנו מאד מסכימים! > לגבי העריכה של התוכנית - אני חושבת שירון עושה את זה כמו שצריך. לגבי העריכה – כתבתי שהיו ימים טובים יותר וטובים פחות, או ליתר דיוק יום אחד שהיה ממש לא מוצלח ויומים אחרים שהיו בסדר. כיוון שזה בסך הכל תוצאה של שלושה ימים ולא האזנתי מאז לתוכנית באופן קבוע – אני לא יכול לקבוע משהו יותר מדי כללי בעניין הזה ורק יכול לקוות שהיום הראשון ששמעתי היה סתם לא מוצלח – דבר שבהחלט יכול לקרות – בסופו של דבר כולנו בני אדם!!! כל יתר הנקודות שהעלית נוגעים לדברים שבמפורש כתבתי עליהם שמדובר בטעם האישי שלי או בהעדפות האישיות שלי ולכן בודאי שאני לא אתווכח עליהן, שהרי על טעם וריח לא מתווכחים. אני חשבתי שאלו דברים שיכולים להוסיף לתוכנית ולכן כתבתי אותם, וזהו. עברתי הלאה. אם את חושבת ההפך אני בהחלט מכבד את טעמך. בסופו של דבר את מאזינה לתוכנית באופן קבוע ואני שומע אותה רק מדי פעם, ולכן הרבה יותר חשוב שאת תהיי מרוצה מאשר שאני אהיה מרוצה, ואם את מרוצה אז אני באמת שמח בשבילך. אני מאחל לכל אחד מאיתנו למצוא תוכנית שעושה לו כל כך טוב בכל יום למשך שלוש שעות!

היי עופר - תגובה...

אני מסכימה ששיבחת את התוכנית של ירון בחלק מהדברים, אבל לגבי ההצעות אני לא מסכימה, כי בתור מאזינה קבועה אני לא חושבת שטעון שיפור כלשהו, אבל אני בהחלט מכבדת את הביקורת שלך , ולכל אחד יש את הזכות להביע את דעתו. לגבי צורת ההגשה - אני חושבת שירון מגיש בצורה הטובה ביותר , ושוב אני אומרת כל אחד איך שרואה את הדברים , וכמו שאמרת ירון הוא זה שמחליט. בסה"כ אני מאוד שמחה שאנחנו מסכימים ברוב הדברים. לגבי העריכה - אני חושבת שהעריכה של ירון ממש מצויינת ונכון כולנו בני אדם ויכול לקרות לפעמים שדברים יוצאים קצת פחות טוב למרות שאני לא הרגשתי בזה כי העריכה שלו ממש מעולה. ונקודה סופית - גם אני מקווה בשביל כל אחד שימצא לעצמו את מה שהכי הוא אוהב לשמוע , כי בהחלט על טעם וריח אין מה להתווכח. והכי חשוב זה - שבשביל מאזינים קבועים התוכנית תשאר בדיוק כמו שאנחנו והשדרן אוהבים!!! אני מודה לך מאוד על ההתיחסות ועל התגובה!!! המשך ערב מקסים ומהנה...

למעלה