היי פורום

m a l i b i

New member
היי פורום

רוצה לספר לכם שהיום בפעם הראשונה הלכנו לקפה החדש שבפארק שנקרא "קנקפה". בית קפה נעים, אסטטי וכייף להיות בו. אין בעיה של חנייה והצוות מסביר פנים. אולי קצת לחץ שלא עמדו בו (יום שישי שעה 11:00) אבל בכל זאת ממליצה בחום. נעים ומסביר פנים שימשיכו כך ולא "יתקלקלו"....
שבת מהנה וכייפית לכולם

דגנית11

New member
מצטרפת להמלצה.

מקום נעים, נחמד ואוכל סביר ביותר. היינו בשבת אחה"צ לפני שבועיים.

דווקא לא התלהבתי...

אני לא יודע מה יש לי בזמן האחרון, אבל הפכתי להיות ממש שלילי לגבי הרבה דברים. לא אהבתי את המיקום של בית הקפה ולא את ההמוניות שלו. הגעתי ביום שבת לפארק... חשבתי לעצמי: שקט, ציפורים מצייצות, מרחבים של דשא ועצים, אוויר נעים... איזה כיף יהיה לשבת בבית קפה קטן ואינטימי בלב הפארק
ומצאתי את עצמי בין המוני ילדים קטנים, צועקים, בוכים, רבים, ואיתם המוני הורים מרוצים מכך שלפחות אם הילד שלהם נהנה ועושה מלא רעש להם יש את רגע השקט שלהם בתוך בית הקפה הרועש. לא נשארתי והלכתי למקום אחר. שקט יותר. מקווה שיוקם בית קפה נוסף במקום קצת פחות אסטרטגי אבל יותר הגיוני

Shakty

New member
אומרים בערבית - מי שהולך לישון עם כלבים שלא

יתפלא אם הוא קם בבוקר עם פשפשים :) בית קפה שהמיקום שלו הוא בגן המשחקים הכי אטרקטיבי ועמוס בכפ"ס - בהכרח לא יהיה מקום מפלט שקט. זה די נאיבי מלכתכילה לקוות שהוא יהיה כזה :) כל הרעיון של מיקומו הוא להיות למפלט להורים עם ילדיהם - וככזה מאוד נהניתי שם. המיקום היה צריך להיות לך תמרור אזהרה ראשון... יש מספיק בתי קפה שממקומים לא ליד גני משחקים, בהם לא תשמע המולת ילדים...

מגי 336

New member
תודה מליבי ../images/Emo142.gif

לי עדין לא יצא לשבת שם ... צריכה למצוא את הזמן
מענין אם יש "שעות שקטות" יותר או פחות, כי כשבאים לפארק עם ילדים קטנים, זה יכול להיות פתרון נוח להורים, אך כשהמטרה היא לשבת במקום לקפה ושיחה שקטה, זו באמת יכולה להיות בעיה כשילדים קטנים מתרוצצים בין השולחנות.

m a l i b i

New member
כשישבתי שם בשישי בבוקר

לא היו ילדים בסביבה (כנראה שעות לימוד בביה"ס) אז לא נתקלתי בבעיה כזו. דרך אגב, חושבת שאם מדובר בשבת, כמובן שיהיה הומה וגם עם ילדים...וגם בכל מקום יהיה אותו הדבר...

למעלה