היי, פורום!

סריט

New member
היי, פורום!

סוף סוף הקומונה השתדרגה! למרות שאהבתי אותה... :] בכל מקרה יש לי מכונת תפירה ישנה טובה מאוד וגדולה, רק יש בה בעייה קטנה שהחוט לא נתפס, אפשר לסדר את זה. אבל אני לא יודעת לתפור, ואני חושבת שעדיף שאני אלמד תפירה על מכונה חשמלית או יותר פשוטה מאשר להתחיל ללמוד לדווש על הגלגל הזה.... חשבתי על להחליף את המכונה הזאת במכונה יותר חדשה ופשוטה. מישהו יודע אם אפשר לעשות את זה? טרייד-אין או משהו? אני יודעת שהמכונה שיש לי מאוד טובה אבל לא משתמשים בה הרבה כבר היום... אשמח לתשובה :] ובהצלחה עם הפורום

אפשר לחבר למכונה מנוע אם אני לא טועה

תיכף תבואנה המומחיות ונראה מה יש להן לומר

אכן כן

מכונות ישנות וטובות אסור בתכלית האיסור למכור עבור מכונה פשוטה פלסיטיקית כתבתי לנו יותר על מקום מגוריך ועיסוקך, אם אפשר צרפי גם תמונה של המכונה ונעזור לך במציאת טכנאי ופתרונות בענין בהצלחה

סריט

New member
אני גרה בקריית אונו

שמתי תמונות של המכונה כבר פעם מזמן בקומונה, אני אחפש אותן שוב. מצאתי. כמו שאמרתי המכונה הזאת גם ככה צריכה תיקון. יש פה חוט חשמל אבל אין לי מושג.. נראה לי שחיברו פעם מנוע או משהו, צריך לבדוק את זה....

mmi30

New member
המכונה בתמונה מאוד טובה

תוסיפי לה מנוע - מנוע עם דוושה תוצרת סין עולה 150 ש"ח בנחלת בנימין פינת אחד העם בענין החוט שלא נתפס - לדעתי המחט פשוט הפוכה או שאינה מתאימה למכונה , יתכן גם שלא הכנסת אות למקומה נכון כלומר לא עד הסוף

סריט

New member
בכל מקרה אני לא אוכל לעשות את זה לבד

אני צריכה מישהו שיבוא לכאן לראות אותה.. ואני לא יכולה להביא את כל המכונה הזאת לחנות בשביל להתאים לה מנוע... מישהו מכיר מתקן מכונות תפירה שמגיע לקריית אונו?

תיקון מכונת תפירה

יש בפתח תקוה שזה לא רחוק ממקום מגורייך מול בניין המשטרה ברחוב שטמפפר מכונאי מעולה בשם ישראל בריינדווינדהנדלר (כן זה שמו) אם הוא מגיע הביתה תשאלי אותו. 03-9308219

mmi30

New member
המכונה מחוברת לשולחן בשני תפסים

תפסים בולטים וקל מאוד לשלוף את הראש,תשחררי את הרצועה מהגלגל וקחי את הראש לחנות את המנוע מחברים בבורג אחד וזה מאוד פשוט , אם יש לך בבית אדם עם קצת אינטואיציה הוא יצליח לחבר את המנוע ללא מומחה למכונות כך זה במכונה שלי אני פותחת את הבורג ומזיזה את המנוע לפעמים. בכל אופן בחנות יחברו לך את המנוע בזמן קצר הזמנת הטכנאי הבית תעלה לך יותר ממחיר המנוע

סריט

New member
תודה רבה ../images/Emo70.gif

לאיזו חנות אתם ממליצים לי ללכת? אני ממש לא מכירה סליחה על כל השאלות :]

mmi30

New member
תגשי לזינגר נחלת בנימין פינת אחד העם

הוא יחבר לך את המנוע או יסביר לך איך לחבר לבד בבית בהצלחה

למעלה