היי שלום כנסו מידע חשוב

שירהShira1

New member
היי שלום כנסו מידע חשוב

טוב גלשתי לי בפורום אבריל לאבין ומצאתי תמונה שלה מלפני הרבה שנים... אבל זה לא מה שמעניין מה שמעניין זה מי שנמצאת משמאלה.... אני לא יודעת מה איתכם, אבל לדעתי זה קולין מהעונה הראשונה(נראה לי...) אשמח לשמוע התגובות שלכם ואת דעתכם בנושא... -------------->

marceloros

New member
מנהל
כנראה

זו שנראת כמו קולין האסקל (ראה גם סרט חיה רעה) גם מזעזעת (מה שגורם לי לחשוב שאולי היא רק דומה) מי זו לידה, אבריל מי מה מו? (באמת אין לי מושג)

marceloros

New member
מנהל
לא עוזר, טוב אני מציץ באינטרנט

טוב אני נכנע, שהזמרת הזו תשתתף בהישרדות ואז אולי אני אכיר אותה, אם אצליח לשמוע שיר אולי הסתבר ששמעתי ללא ידיעת המבצעת.

שירהShira1

New member
אמ.. בן כמה אתה? אם אתה עד 20 ככה...

השיר girlfriend זה שלה... ואם אתה ממש מתעקש לחפש עליה חומר, זה השם שלה באנגלית: avril lavigne D:

marceloros

New member
מנהל
ממש לא...

תודה, מצאתי כבר, רק רציתי לדעת מי זו בכלל ואחרי שראיתי שזו זמרת, מה השירים שלה. אני שומע רק גלגל"צ בזמן נסיעה, והם לא אומרים על כל שיר מי שר, אז גם אם אני מכיר אני לא יודע מי הזמר/ת.

yuvallavin

New member
לא נראה לי...

היא דיי דומה אבל אבריל לאבין קנדית וקולין ממרילנד ארה"ב. חוץ מזה קולין גדולה מאבריל ב8 שנים אז זה קצת מוזר אם הן היו חברות...

Fairywitch

New member
לי נראה שזאת לא אבריל בתמונה...

אני די בטוחה שזאת קולין. ואם זאת כן אבריל- אולי הן היו חברות בנסיבות אחרות (התכתבות או משהו, למשל, או חילופי סטודנטים).

Fairywitch

New member
קולין!!1../images/Emo99.gif זאת אכן היא. אבל זאת שליידה

אפילו לא דומה לאבריל

למעלה