היי שלומי ,לעזרתך אני זקוקה

• פותח הנושא psa
  • פורסם בתאריך

psa

New member
היי שלומי ,לעזרתך אני זקוקה

ברשותי "חלונות " XP . אני רוצה לפתוח מספר אתרים במקביל. אך כדי לעשות זאת עליי לפתוח דף חלון חדש .אחרת ,כשפותחת אתר אחד ובמקביל עוד אחד ,השני נפתח על "חשבון" האתר הפתוח. היום ראיתי שבחלונות 95 ,ניתן לפתוח מספר קישורים במקביל . אודה לך אם תוכל להדריך אותי שלב אחר שלב כיצד לעשות זאת . אם בכלל. יש הגדרה בINTERNET TOOLS -אך הוא מאפשר לפתוח מספר אתרים במקביל משולחן העבודה. אם אני רוצה לפתוח מחלונית הכתובות או מגוגל לדוגמה ,שוב אתר אחד נפתח על חשבון זה שהוא פתוח. תודה רבה

psa

New member
היי שלומי ,הסתדרתי מצויין ,אבל הוא

לא היה מסומן אצלי גם קודם
מצרפת לך תמונה של הסעיף שהורדתי ממנה את הסימון על מנת שאוכל לעשות לפי בקשתי. אך כפי שתארתי ,זה רק עוזר עם אתרים שנמצאים על שולחן העבודה-SHORTCUTS. אם יש לך רעיון אחר . אהיה אסירת תודה.

שלומי

New member
אהה...

קיצורים תמיד ייפתחו על חשבון הדף הראשון שנפתח.אני עושה דבר פשוט: אני מיד משכפל את הדף הראשון שאני פותח ואז ממנו גולש וכל מה שאני פותח מקיצורים על שולחן העבודה לא מפריעים יותר.

psa

New member
שלומיל'ה אתמול השתתפתי בהשתתפות

ועבדנו בסביבת WINDOWS 95 . פתאום גיליתי שנפתחו כל האתרים זה על זה ולא על "חשבון " של אף אחד. וזה מה שאני רוצה להשיג גם בסביבות WINDOWS XP . קרוב לוודאי יש איזה פתרון. בINTERNET TOOLS לא מצאתי את הסעיף הנכון. מוזר קצת...

שלומי

New member
לא שאני מכיר.

אפשר לבצע את זה דרך הרג'יסטרי אבל אני לא רוצה להסביר איך כי אם תטעי - הדפדפן ילך "קאפוט".

psa

New member
בא נגיד כך ,תוכל לכתוב לי את השלבים

בבקשה ,אם זאת לא טרחה גדולה מדי. אשתף את בעלולי ואולי בא ציון לגואל...
קח את הזמן שלך....

שלומי

New member
תסמכי עליי שלא כדאי לך.

אחר כך את עלולה להצטער על זה ומאוד!!!

psa

New member
אוקיי .אהיה ממושמעת ../images/Emo13.gif. האם אתה

מכיר תוכנה בשם mozilla ? הנה הקישור :

שלומי

New member
מכיר גם מכיר.

אני מציע לך להוריד דפדפן קל יותר ופשוט יותר - באתר "סל תוכנות", תמצאי את "Avant Browser" בקטגוריית אינטרנט או את "SlimBrowser" באותה הקטגורייה.

psa

New member
שלומי לפני כשעתיים העליתי את

הAVANT BROWSER וזה לא פתר את הבעייה. וגם התחיל לעשות בעיות בדיוק כפי שבעלולי אמר. הורדתי אותו מייד. השאלה שלי ,למה צריך תוכנות חיצוניות ,כאשר הפתרון צריך להיות כל כך פשוט כמו בחלונות 95. איך זה לא קיים בXP ? והתשובה היא שמגרסה לגרסה יש שינויים ועוד ועוד....
תודה לך

למעלה