היי שרוטים ושרוטים! רעיון אדיר ופשוט.. כנסו!!

barkod2

New member
היי שרוטים ושרוטים! רעיון אדיר ופשוט.. כנסו!!

רעיון ענק פשוט וקל ! רעיון ממש גאוני איך לעשות אלפי שקלים מכלום... איך להרוויח ים של כסף רוצים להרוויח כסף בלי לעבוד??? רוצים להרוויח כסף בקלות...כנסו!! תקדישו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו...... לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו נודיע לך", "הכל תפוס"..."תבוא בעוד חודש"...לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-10 דקות הללו לעומת רווח מלא! באמת דרך מהירה לעשות כסף אבל הרבה כסף ובכיף! פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!! המסמך הבא כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים: "מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח + 6 בולים. המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח.." עבודה בעיניים, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרנית והמשכתי לקרוא. היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!! בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף. אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ולבטוח, כל אחד מאיתנו ירוויח. כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיעה אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו, מי יודע? השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון? כן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהייה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח. בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח. בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 ש"ח. וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!)-210 אלף ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח + 6 הבולים!!! לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע!! זה קל, זה חוקי זה ישר וזה לא עבודה בעניים וההשקעה שלכם היא רק 30 ש" + 6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע + בול - רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!) אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני! להלן 4 הצעדים להצלחה: צעד-1 קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שימכם והכתובת המדויקת. עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש"ח ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ש"ח . מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה וזה מה שעושה את זה חוקי לגמרי. עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1. דור בביוף - מרכוס 16 תל אביב מיקוד 69860 2. יואב ברנזון - מגדל אוקיאנוס, דירה 503, רמת ים 50 הרצליה פיתוח מיקוד 46851 3. שרית רוזנצוויג ת.ד. 1365 כפ"ס 44113 4. אבישג ישי - האדמור מבעלזא 21/11 אשדוד מיקוד: 77378 5. ויגלר אבי – ליאון בלום 37/4 חיפה מיקוד 33858 6.משה קהתי-לילינבלום 48 גדרה מיקוד: 70700 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם. צעד-2 הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מס 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מס 5, 5 נהייה 4..וכ"ו) והוסיפו את שימכם כמס - 6 ברשימה. צעד-3 השתמשו ב- msn ,internet explorer ,walla ,nana ,ynet ,netscap וכו.. חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צאטים ועוד..) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן! צעד-4 שנו כמה דברים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!! כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע. בבקשה זכרו! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה, של 5 ש"ח כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מס 1, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!! מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5, ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש"ח. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים. 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!! או קיי, עכשיו זה החלק של הכיף האמיתי, כל אחד מ-2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמי כמס 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!! זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ש"ח + 6 בולים? אני לא - ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו! הערות: אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. . מ.

avocumber

New member
אז אני מבינה שאתה משה קהתי מגדרה...

ד"ש לדרור.

avocumber

New member
הנה משהו שכתב יואב ברנזון, מס' 2 ברשימה

http://www.mivzakon.co.il/News_Articles/28_01_2007/index1.html?33 החוקים להצלחה אגב, יואב ברנזון הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית. הוא עומד בראש ארגון YBC העולמי להפצת אהבה, עוצמה ומצוינות בארץ ובעולם. בין היתר הוא כותב: אל תתפתו להכנסות פאסיביות – למדו להיות אקטיביים ...זכרו, מי שחושב שניתן לקבל הכנסות פאסיביות פשוט טועה, כי אין דבר כזה. נו, באמת...

avocumber

New member
אה, רגע... זה היואב ברנזון השני...

זה שהשם שלו כתוב פה זה יואב ברנזון העו"ד.

avocumber

New member
באמת נראה נחמד, אבל לא נעים לי.

אם אני כותבת את עצמי, אני צריכה להוציא את דור בביוף מהרשימה. מי אני שאמנע ממנו להיות מיליונר?

avocumber

New member
לכתוב בפורום שרוטים שרוטות? אפילו מתאים.

בפורום אינטרנט שיווק ופרסום? עובר. פורום עבודה ועסקים מהבית? טוב, נו, שיהיה... פורום מחפשי עבודה? זו לא בדיוק עבודה, הייתי אומרת. פורום בליינד דייט? טוב, אבל אז הרשימה צריכה להיות של רווקים וחוץ מכתובת גם תיאור קצר של הבנאדם ומה הוא מחפש. כנ"ל לגבי פורומים של היכרויות. אבל בחיית... פורום המסע לפולין? לא מתאים!

למעלה