היי 3=

laulun

New member
היי 3=

אני חדשה פה (לא באתר כי שכחתי את הסיסמה -__-) ואני אוהבת Jrock ורציתי לשאול שאלה...למי יש יס? כי אני שלחתי למערכת שלהם מכתב וביקשתי שיפתחו ערוץ של מוזיקה יפנית. ורציתי שעוד אנשים יבקשו כדי שיהיו יותר סיכויים שיפתחו ערוץ כזה.. (דרך אגב, כתבתי את אותו הדבר בקומונה, אבל הסתבר לי שהיא מתה -_-)

limee

New member
ברוכה הבאה!

קוראים לי סיגלית, בת 16 וחצי. אני מתה על ג'יי פופ ושומעת מידי פעם גם ג'יי רוק! לדעתי זה נהדר ששלחת ליס מכתב, אבל גם להוט יש המון לקוחות, ואני חושבת שצריך לשלוח מכתב גם ליס וגם להוט, ולבקש מהם לפתוח ערוץ. תראי, אני לא רוצה לבאס אותך, אבל מבקשה אחת בלבד יס לא יפתחו ערוץ..... דרושים המון אנשים שיבקשו.... אני מוכנה לשלוח להוט מכתב! בואי נראה מה שאר חברי הפורום חושבים..... בכל מקרה, כל הכבוד לך על היוזמה!

sonaku

New member
ברוכה ^^

חח לא נראה לי שיפתחו ערוץ מוזיקה יפנית בשביל 20 אנשים בלחץ X: למרות שאם היה,זה בטח היה ממש כייף הייתי נדבקת לטלוויזיה *_*

One Missed Call

New member
יוקוסו ^^

ברוכה הבאה, גמני חדשה XD נמ, אינלי יס >: אבל אם יפתחו ערוץ שלם למוזיקה יפנית - הו גאד, *קריסת מערכות אצל נועמ מוח* ראאאאאאר. זה יהיה נהדר,בקיצור ^___^ וול, איזה זמרים ולהקות את אוהבת? D:

oracle

New member
../images/Emo41.gif ברוכה הבאה!! ../images/Emo24.gif

ואני לגמרי בעד הערוץ, אבל לא מאמינה שזה יקרה =/

laulun

New member
^_^

אם הרבה יבקשו אז יעשו משהו על בטוח, לפחות פינה באיזה ערוץ XD אבל אם באמת רוצים אז אני מאמינה שאפשר 3= אז תבקשו! עובדה שפתחו ערוץ אנימה P: והנה הלהקות שאני אוהבת: Gazette Moi dix Mois Malice Mizer Antic Cafe Alice Nine Vidoll X-Japan hide Miyavi Gackt D'espairsray 176BIZ BIS

למעלה