היי BRONCO שאלה לי אליך

היי BRONCO שאלה לי אליך

עברנו לדירה שכורה למקום עם כביש דיי פעיל יש לי בחדר חלון עם תריס האם יש אפשרות לאטום במחירים נורמלים שלא נשמע את המכוניות כאילו הם נוסעות לנו בתוך החדר. ואם זה משהו שאנחנו לא יכולים לעשות אז למי לפנות? אודה על תשובה מהירה.

BRONCO

New member
היי קרודלייה אומנם אני לא בתחום האקוסטיקה אבל

ההיגיון אומר לי שתריס לא ניתן לאטום לרעש אלה רק ווטרינה ואולי יש מקום לחשוב על חלון טריפלקס או משהוא בסגנון

בוקסה

New member
הצעה שלי

אם זו דירה שכורה, אתם בטח רוצים פתרון זמני וזול ככול האפשר. אפשר לכסות את החלון (מבפנים או מבחוץ) בחומרים שונים שיבודדו מרעש, יש חומרים יעודיים לבידוד מרעש אבל יש גם פתרונות זולים יותר (כמו רונדופן או כמה שכבות של ניילון בועות) בכל המקרים הבעיהה היא שהחלן נשאר סגור תמיד ושהפתרון לא הכי יפה.

בוקסה

New member
איפה לקנות

מוצרים של חברת פולינום את יכולה לנסות דרך האתר ואני יכול לנסות להשיג לך טלפון של סוכן שלהם, חבר שלי שעומד לבנות בית נמצא כרגע בהתקשרות איתם (אתמול, לגמרי במקרה הוא הראה לי דוגמאות של המוצרים שלהם ומייד נזכרתי במדעה שלך). ראיתי בין השאר דוגמא של חומר לבידוד אקוסטי בלבד והוא היה נראה בדיוק כמו ניילון בועות רק מחומר יותר חזק. רונדופן זה חומר כמו קלקר רק עם צפיפות יותר גבוהה והוא נחשב מבודד טוב בתחום התרמי. אפשר לנסות לברר למי יש בידוד אקוסטי טוב יותר רונדופן או קלקר

בוקסה

New member
רונדופן וקלקר קונים בחנות מקצועית לחומרי בניי

ניילון בועות, אני לא יודע איפה לקנות

בוקסה

New member
מספר טלפון של מה ?

של חנות? אני לא מכיר במרכז אבל אני יכול לנסות להשיג.

למעלה