היי D:

Sherri149

New member
היי D:

היי לכולם :) שבוע טוב שיהיה לכם
רציתי לשאול איפה אפשר לראות כבר את הפרקים של אחת שיודעת עונה שלישית (חוץ מהפרק הראשון שאותו ראיתי והוא היה מדהים!) עם תרגום (לא חובה) ? תודה מקווה שהיה חג שמח 3>

GossipKid

New member
אבל רק מחר יעלה פרק חדש...

הפרק השני יעלה רק מחר בבוקר. אצלהם זה כל שבוע ביום שני...

JAP Noa

New member
בפעם האחרונה,

כי באמת שכבר אומרים את זה יותר מידי, אסור לדבר על זה על גבי הפורום. באמת שזה לא כזה מסובך ללכת לגוגל ולחפש. מצטערת אם זה יצא עצבני, אבל לתפוז יש חוקים, וזה ידוע שאסור לדבר על צפייה בלתי חוקית פה.

GossipKid

New member
אפשר לחשוב...

ממש פרסמנו לינקים והפרנו זכויות יוצרים. מההפקה של אחת שיודעת נמסר, כי תביעה ענקית ושמנה כבר מחכה לתפוז... כולה *הזכרנו* את זה ותכלס זה היה עוזר אם זה היה בדבר הזז הזה למעלה או במכתב פורום, הודעה רשמית מכן אחת ולתמידץ

JAP Noa

New member
מההנהלה של תפוז יש הוראה ברורה..

בניגוד אלייך, אותי ואת קרן יכולים לתבוע אם תפר את הכללים האלה. זה לא כולה הזכרתם, כי זה עבירה על החוק. אני לא אהיה צבועה ואגיד לכם לא לראות את זה ככה כשאני עושה בדיוק את אותו דבר, אבל יש הבדל בין לעשות את זה, לבין לדבר על זה בפורום למרות שזה אסור. אז הנה, אחת ולתמיד, א-ס-ו-ר לדבר על צפייה בלתי חוקית בפורומים של תפוז, כמו שאסור לעבור על שאר עבירות זכויות יוצרים. לא מומלץ שלא, לא עדיף להימנע, א-ס-ו-ר. פעם הבאה שתפורסם הודעה כזאת היא תימחק. הובהר מספיק?

Slow Cheetah

New member
יש דבר כזה שנקרא גוגל,

ומתי שמקלידים שם את הדבר שהמדוייק שמחפשים (בכל שפה), אם זה קיים, אפילו מוצאים את מה שמחפשים! היית מגלה (לפחות) בוויקפדיה שעוד לא יצא מעבר לפרק הראשון...

Sherri149

New member
אם אני רוצה..

אם אני רוצה לרשום הודעה על הפרק או על איך אני יכולה לצפות/צופה בפרק למי אני יכולה לרשום את זה? ואיך? בהודעה פרטית?

למעלה