היי G T

סינאן

New member
היי G T

שלום לך מקרה בדליים או בעמם דלי אחד 2300 לפני שנה לערך התקשרה אימי מכיוון שהתקשרו לאבי שחרטום הספינה שקועה גענו אחרי שעה למרות שנסעתי 140 כל הדרך חרטום הספינה היה שקוע עד הסיפון פתחנו את הקבינה מלא מים קודם כל קפצתי פנימה גובה המים עד החזה הברזים של ניקוז הקוקפיט היו פתוחים אז סגרתי אותם כמובן שלא ניתן היה לךגלות את מקור כניסת המים טעמתי אותם מי ים סירת משטרה היתה במזח בקשתי שישאבו אותי אין להם משאבה ובאמת אין כל שאר היאכטונרים עומדים אובדי עצות מנוע אין חשמל אין הכל מוצף הכפלתי חבלים בחרטום על מנת לשמור שלא יכנסו מים דרך האץ הקידמי עם משאבת דיאפרגמה החלתי לשאוב לאחר שעה שהמב הפך גרוע הסיפון הקידמי היה מתחת למים כל השליש הקידמי שקוע התחלתי לרוקן מים עם דלי אבל בטרוף מוחלט הרי אין ברירה או שניטרפים או שטובעים במרינה במקביל אמרתי לאבי שיתקשר לעובד שלי שיביא משאבה 220 V עד שהוא הגיע בעזרת הדלי הצלחתי לרוקן מים בכמות שהחקטום יצא מתוך המים עם ספינה אחרת נגררנו לכיוון חולי על מנת לא לשקוע אני נרדמתי לאחר מיכן ל18 שעות מסקנה הרבה דליים ומשאבה על מתח מהחוף ועוד דבר ניקוזי הקוקפיט הם לים אבל בתחתית כלי השייט רצוי להעביר לדופן מעל קו המים התקלה אצלי היתה שניקוז כזה בתחתית הספינה השתחרר

lizard

New member
היי

אתה יכול לתת קצת יותר פרטים ? איזו יכטה, אורך ? מה עשיתם לאחר ריקון המים ? כלומר בטח היו נדרשים שיפוצים לא ? ומה הכוונה שניקוז בתחתית הספינה השתחרר ? תודה מיכה

G@T

New member
היי לסינאן מהבתיה ../images/Emo110.gif

*אני "תקועה" על איזה שם משתמש שלא שייך לי. באיזה מרינה קרה דבר כזה? נשמע לי מה זה מפחיד. פעם היה לי סיפור שמי גשם חדרו ללוקר קידמי(בזמן שיפוצים) ומילאו אותו בכמויות אדירות של מים, ממש לא יאמן. הכל היה בלוקר...כולל משאבת מים מעולה וחזקה עם חיבור לחוף. אז שוב, עבדתי עם דליים ועוד דליים, ממש לא יאמן כמה מים יכול להכיל כזה לוקר. בתיה

למעלה