היי

Y.G.J

New member
בהצלחה! וואי אני מת שתהיה ליגה

בארץ הקטנטונת שלנו

SlamminDino

New member
היי ../images/Emo72.gif

כמנהג קדום, כשפותחים עסק חדש מזמינים את כל החברה לבירה .
רציתי רק לאמר שלום לכל מי שמגיע ושירגיש חופשי לכתוב מה שבא לו על מה שקורה בבייסבול. אם זה בגמר עכשיו, אם זה על קבוצות שלא בגמר ואם זה בארץ , ביפן בדומיניקן או בפנמה. זהו פורום חדש לעכשיו ואני בטוח שהוא יתפתח בעזרתך
ובעזרתך הנכבדה גם כן, גבירתי
. כידוע, סופטבול נשים הוא ספורט פופולארי מאוד באמריקה ואפשר לראות אותו כמובן בESPN שמתקרבת עונת הגמר שמה. כן, הם לא רק מראים דייג וצייד כל הזמן
. ברוכים הבאים ותבואו לבקר כל הזמן. כל פעם בירה!! רק תגידו לי איזה בלנד אתם אוהבים... אני דינו ואני מאמין שאנחנו יכולים לעזור להביא בייסבול לארץ!! מה איתך? כן, אני יודע שכן... ברוך וברוכה הבאה!!

SlamminDino

New member
חברה אלו שלביי פיתוח ../images/Emo160.gif

כמו מטוס שלוקח זמן לבנות אך כשהוא בנוי הוא ממריא ולא נוחת ( אלא אם כן הוא נחטף -- לא נעים...) תנו לי קצת זמן פה לראות מה קורה ויהיה לנו אחלה של דבר. אני חוזר שוב.. הצלחת הפורום תלוייה בכם, החברים שנכנסים לפה ומשמיעים את קולם. אני רוצה לראות פה גם קהל מהנשים שבייסבול הוא לא רק ספורט שבנים יכולים לשחק כמו כל דבר אחר וחוץ מזה בנות... סוד קטן -- אל תגידו לאף אחד. אני יביא תמונות של שחקנים שיהיו לטעמכם. אז כדאי לבוא. ואתן יודעות כמה ספורטאים יכולים להיות חתיכים. איך האולם מלא בראשון לציון במאות אוהדות אנרגטיות במשחק כדוריד?
לא, זה לא המבורגר חינם שמקבלים במשחק. אם כן, אז תגידו לי על זה... בכל מקרה, זה פורום לכולם ואני רוצה לראות את כולם פה on the double . מצויין, עכשיו לילה טוב... אהה שכחתי לאמר שאתם חופשיים!!!

למעלה