היי

היתי עם גבר 27 שנים מעליי

בקשר 7 שנים , הקשר היה פשוט חלומי , הוא היה כמו אביר , כמו מישהו שאני נשענת עליו , היה בנינו המון שיחות, המון צחוקים, הומור , בדיחות , לא היה לי נשענם איתו לו שניה אחת אבל וזה אבל הגדול - לא הינו נשואים , ואני גם לא היתי רוצה להיתחתן איתו , כל החברים שלו מבוגרים , כל החברה שלו מאוד ....איך להגיד את זה.... בקיצור , היתי מרגישה בחרה של סבים וסבתות אבל במתור חבר הוא היה מעולה, גם סקס איתו היה חלום....... אז בנות , תלוי מה אנחנו מחפשות

3 ח

New member
אני בדיוק במצב שלך

המון שנות נישואים + ילדים, גירושים מרצון של שנינו, התהליך נגמר צ'יק צ'ק. ובאמת, הדבר שהיה חסר לי הכי הרבה בשנות הנישואין האחרונות היה הזוגיות. חיינו ביחד וגידלנו את הילדים, אבל אבד הקשר הרגשי בינינו, וזה השפיע על כל תחומי החיים. אמנם הסתדרנו בדברים היומיומיים והסכמנו על כל דבר שקשור לחינוך של הילדים, אבל מעבר לזה היינו פשוט שותפים לדירה, שבמקרה גרים ביחד וזהו. וגם אני שואל את עצמי, מה עושים עכשיו. אני כבר חודש גר לבד, ומתרגל לחיים החדשים שלי. הילדים באים אלי הרבה (וגם אני הולך אליהם מדי פעם) אבל עדיין אין לי בת זוג. גם אני לא אוהב מועדונים, מסיבות ופאבים, וגם אותי אתרי ההיכרויות מרתיעים. בגלל זה, החלטתי כמה החלטות עקרוניות בנושא הזוגיות שאני מחפש. - קודם כל, לא להילחץ. חייתי חיי נישואין בלי זוגיות במשך כמה שנים, אז נכון שאני אתלהב למצוא בת זוג נחמדה, אבל אני אוכל גם להחזיק מעמד כמה חודשים בלי זה. - החלטתי גם שאני לא ארשם לאתרי היכרויות, אלא אם כן המצב יהיה ממש ממש נואש. זה עוד לא קרה ואני מקווה שזה לא יקרה. - אני מחפש בת זוג בשיטה "הישנה". אני מזכיר, כביכול בדרך אגב, לחברים שלי ולמכרים מהעבודה שאני פנוי ואם הם מכירים מישהי שמתאימה לי אז שלא יהססו לספר לי או לתת לה את הטלפון שלי. - התחלתי לקרוא בפורומים שונים באינטרנט ופניתי לכמה נשים שנראו לי מעניינות. עם שתיים מהן כבר הספקתי להיפגש, ולא יצא מזה כלום. זה לא בדיוק כמו אתרי היכרויות, כי בדרך כלל מדובר על אנשים שהשקיעו מזמנם וכתבו את דעתם על כל מיני נושאים בפורומים השונים, ככה שאני מכיר קצת את הבנאדם לפני שאני יוצר איתו קשר. מעניין שכמה דברים שהעלית פה קורים גם אצלי... פתאום חברים מסויימים לא מדברים איתי לעתים קרובות כמו מקודם (מפחדים "להידבק"?) וגם אני מתגעגע למקומות שאהבתי ללכת אליהם (מסעדות, סרטים... דברים שכיף לעשות עם בן זוג ולא ממש אפשרי ללכת אליהם לבד).

perach22

New member
היי לכם

אני גרושה כבר 6 שנים והסתובבתי באתרי ההכירויות בערך מאז שהתחילו, עוד מאז שכולם היו חינמיים, בתקופה זו היו לי המון הכרויות, רוב רובן התחילו והסתיימו בקפה אנג'לו שליד הבית
, חלקן הגיעו לפגישה שניה, ומעט מאוד מהן ארכו מספר חודשים, לא יותר מחצי שנה, עשיתי גם הרבה הפסקות, כשהיו לי בני זוג, אבל גם על חלק מהם גיליתי שהם לא הפסיקו לחפש ולהיפגש כשהיו איתי, וזה הכי פוגע!! אני גיליתי על האתרים האלו שהם מאוד ממכרים, אנשים, גם אם הם מחפשים קשר הם תמיד חושבים שאולי מי שאיתם זה לא זה וימצאו משהו טוב יותר, הקלות הבלתי נסבלת של הנפנוף, "המבחר" המפוקפק שגורם להרבה אנשים להפסיק להשקיע, כי תמיד יש שם עוד נשים/גברים, ואני מדברת על שני המינים כאחד. בשלושת החודשים האחרונים מחקתי את כל הכרטיסים שלי מכל אתרי ההכירויות, יש אולי שניים שלא נותנים את האופציה הזו ברוב חוצפתם ומכניסים אותך לרשימות הלא אמיתיות שלהם. ובאמת שיש לי ראש שקט, בלי הפסיכיות הזו של לבדוק כל הזמן אם יש הודעה או או תשובה, ולמה לא ו....., וכל מני מצבים מטומטמים שאנחנו נכנסים אליהם בגלל האתרים הללו. אני אישית, שבעה מהאתרים, לא מאמינה בהם ועוד דבר, כולם נמצאים בכולם, ורוב האנשים נמצאים שם לפחות מאז שאני נמצאת, גם אני החלטתי שאני אנסה להכיר בדרכים אחרות, נכנסתי לכאן
, ומנסה לבדוק עם אנשים, אולי הם מכירים מישהו שבאמת מעוניין להשקיע בהיכרות, בחברות שנבנית לאיטה, ולא להיות תמיד בחיפוס האינסופי אחרי משהו יותר טוב מזה שיש, כי אני מאמינה שאם יש משהו שמתחיל טוב, אם הראש שלנו נקי מהאובססיה של החיפוש, המשהו הזה, יהיה טוב עוד יותר. ולכל הגרושים הטריים, זה ברור שיש ניתוקים מחברים שהיו משותפים, ולא חושבת שזה רק בגלל שהם "מפחדים להידבק", אני חושבת שפשוט אנחנו, המתגרשים, משנים את מהלך חיינו בצורה כל כך דרסטית, פתאום יש לנו ערבים פנויים, פתאום כשכולם נוסעים לטיול בסופ"ש, או יוצאים לבלות, לנו יש סידור אחר עם הילדים, (בעיקר לאלה עם ילדים צעירים) ולרוב זה לא מתאים עם חייהם של נשואים. הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד, בעיקר גם אם אנחנו לא כאלו מרובי חברים, לא תמיד אנחנו שייכים לסיוטאציה מסויימת, לפחות לא בהרגשה, למשל אני החג הזה "ראש השנה" הייתי לבד עם עצמי, והיו כאלו שהזמינו אותי, אבל לא הרגשתי שייכת, נכון שאלו חברות אבל אתה מרגיש כמו נטע זר להיכנס לתוך משפחה אחרת, לבד, בלי הילדים, הילדים של החברים לא מבינים למה אתה לא רוצה להיות עם הילדים שלך בחג, הייתי בזה ותמיד הרגשתי לא נח, אני העדפתי להיות לבד עם כל העצב שבדבר, אבל ככה זה כשמתגרשים, יש הרבה לבד ולפעמים הרבה עצוב......
שתהיה לנו שנה של ביחד, שנה של אהבה, (מי שרוצה של הרבה אהבות - זה גם טוב להתנסות......)
פרח

3 ח

New member
תודה ששיתפת אותנו

באמת עיניין אותי לדעת אם היכרויות באתרים האלה זה "חרטה" או לא... כנראה שכן. ולגבי הניתוק מהחברים, והחגים לבד... זה באמת קצת עצוב לשמוע, ואני עדיין לא קולט שזה כנראה יקרה גם אצלי... אבל טוב לדעת שאלו הם פני הדברים, וזה עוד "מס" שיש על המחיר שאנחנו משלמים על הגירושין שלנו.

מנור9

New member
התפניתי לקרוא את הדברים

וזה מתחבר לי לכתבה בכלכליסט של יום כיפור בכותרת "המבחר הוא מתכון לסבל בל יתואר". במלה אחת מאות סוגים של דגני בוקר, פלפונים, תוכניות פנסיה, אבקות כביסה, דיאודורנטים וכן גם גברים (ונשים). אנחנו לא יודעים מה אנו רוצים, ההחלטות שלנו לא ראציונליות וגם אם כבר בחרתי (דיאודורנט...) נדמה לי שיש משהוא טוב יותר בשוק.... מעבר לציפיות ולפנטזיות יש למציאות דינמיקה משלה ואנחנו יכולים ללמוד להפעיל אותה לטובתנו (הסוד...) ולהגיע לאושר ולבחירה הנכונה שלנו גם (ובעיקר) בזוגיות.

perach22

New member
האם ב"סוד"

טמון כל הסוד? מודה שטרם קראתי, כי לא בטוחה האם זה לא עוד טראנד שכל העולם הולך אחריו כעדר ועוד שנתיים שלוש תקרא שהכל תעתועים.......... ויש תעתועים (ריצ'ארד באך) שאני מעדיפה

מנור9

New member
אני אתמצת לך את הסוד למשפט אחד

המחשבות שלנו יוצרות את המציאות בה אנו חיים. מחשבה זו אנרגיה שמחוללת שינוי בסביבה וגם בגופנו למחשבות טובות ואופטימיות יש כח ריפוי אדיר, עליו אני מדבר ומדגים בהרצאתי. לא סתם אומרים תחשוב חיובי ומתפתחות דיסציפלינות ריפוי כמו פסיכו-אונקולוגיה של טיפול במחלות ממאירות בעזרת הכוח הנפשי של המתמודד. הוכח שלבעלי אישיות אופטימית סיכויים טובים לשרוד את המשבר. ולהיפך דכאון וחרדות מחלישים את ההתנגדות החיסונית שלנו למחלות. זה על קצה המזלג. בהרצאה שלי אני מרחיב בנושא הזה על המחקר בתחום וסיפורי הצלחה.

ככה רציתי להגדיר את חי נשואים שלנו

בדיוק באותן המילים , אין קשר ריגשי , אין הבנה , יש רק את החיים של בית, ילדים, חשבונות אבל אין לצאת יחד ,אין גם רצון להיות יחד , אני מעדיפה לצאת עם החברות שלי, הוא נמצא אצל החברים שלו , וכל זה מלווה בהמון אשמות אחד כלפי השניה , הוא טוען שאני אשמה בכל ואני רואה ששנינו אשמים , איפה בדיוק זה התחיל ומתי ? לא יודעת.......

NOAMI4U

New member
נצלי את החופש

תני לתחושת הדרור לסחרר את ראשך. תזדייני כשפנפנה. אל תעשי חשבון לאיש. אל תחפשי עכשיו "קשר רציני" . את מועדת לטעויות עכשיו.

perach22

New member
לאחר שקראתי

את מה שרשמת על החלפות בנות הזוג שלך...... בדיוק שכמותך פגשתי באתרי היכרויות ומאלה אני מתרחקת אולי תשנה את היחס שלך לנשים....

למעלה