היי

אלירן259

New member
היי

אני נער, בגיל ההתבגרות. סובל מפצעים על כל הגוף, שניכרים בפנים אך לא באופן חמור. הלכתי לרופא המשפחה (לא לרופא עור) והוא נתן לי מרשם לתרופה בשם דוקסלין. אמר לי לקחת שני כדורים ביום (בבת-אחת, ולא לאכול מוצרי חלב לפני כן), ואחרי שבוע לעבור לכדור ביום. מדובר בטיפול של חודש-חודשיים, כך לדבריו. איכשהו... אני עדיין חושש. אני ממש לא מת על תרופות וכו'. גם כשאני חולה, אני תמיד מעדיף לתת לגוף לטפל בבעיות בעצמו. כך אני הופך לחסין יותר. כשיש כאב ראש, לא ארוץ לקחת כדור. כשהשפתיים יבשות, לא ארוץ למרוח עליהן שפתון. זו השיטה לדעתי. ו... אני ממש לא מת על כדורים. גם לא לבלוע אותם, וגם לא ברעיון כללי. הוא אמר שתופעת הלוואי היחידה שתיגרם לי היא עור רגיש. עכשיו... מה זה אומר? שאסור לי להיחשף לשמש? עד כמה העור יהיה רגיש? איך זה בא לידי ביטוי? האם הטיפול ייפסק באמת אחרי חודש וזהו? וכל הפצעים על הגוף באמת ייעלמו? ושלל תופעות הלוואי למיניהן תחלופנה? לא הלכתי לקנות את התרופה, כי אני מודה שאני חושש. הבנתי שזה פורום חדש בתפוז, ראיתי אתכם לגמרי במקרה, ולפני שאתייעץ על כך עם הפסיכולוגית שלי, לא יזיק אם אתייעץ אתכם, נכון?

יעוץ מקצועי של רופא עור וקוסמטיקאית מומחית

חשוב שתפנה לרופא עור וגם מרכז קוסמטי רפואי אשמח לעזור

למעלה