היי :)

starrrr

New member
היי :)

אני לא יודעת אם הרבה שואלים את זה אז אל תכעסו אם כן ... אין לי שום ידע באלכוהול פשוט אפס. איפה אני יכולה ללמוד מידע בסיסי? אולי אתר באינטרנט? אני צריכה את הידע הזה שיש לכולם תודה מראש על העזרה

nunimon

New member
את צריכה את הידע הזה שיש לכולם...?

או את הידע הבסיסי...? בואי נתחיל מלקרוא קצת בפרטי הפורום. ונמשיך בקישורים של בתי הספר. ונסיים בשאלות נקודויות, שהרבה חברה מאד מנוסים כאן - יישמחו לענות ולעזור. ברוכה הבאה...

starrrr

New member
מה ההבדל?

אני צריכה את הידע הבסיסי מ"ז בפרטי הפורום, ולמה קישורים של בתי ספר יעזרו לי?

nunimon

New member
יש הבדל גדול מאד.

מה את מגדירה ידע בסיסי? הרבה מאנשי הפורום הם ברמנים מקצועיים, וזה ידע שנרכש לאורך הרבה מאד זמן. אי אפשר ללמוד להיות ברמן בהתכתבות. אם מדובר בכמה טיפים נקודתיים - את מוזמנת לשאול, ולקבל תשובות. גם משה רבינו לא העביר את כל התורה ביום אחד...

starrrr

New member
אני רוצה לדעת לקרוא תפריט של משקאות

גם תמיד רציתי להבין מה זה בדיוק צ'ייסר וכל מה שקשור לזה..

maxfain

New member
שאלות ספציפיות בבקשה.

אם תבקש צ'ייסר בארץ, תקבל כמות אלכוהול הקרובה ל30 מ"ל, לבקשתך. בחו"ל הברמן יסתכל עליך במבט מוזר. מנת הבית בהרבה ממדינות אירופה (אם אני לא טועה גם בארה"ב, ויכול להיות שאני כן) היא קרוב ל30 מ"ל, בכל אופן, בהרבה מהתפריטים זה יהיה רשום. כלומר, אם תבקש לדוגמא ג'ק דניאל'ס, תקבל 30 מ"ל של ג'ק. לכן התיירים בארץ נוהגים להזמין "דאבל", כדי לקבל 60 מ"ל של משקה. כאן המצב קצת שונה ומנת הבית נעה בין 45-60 מ"ל. לכן התייר החביב שזה עתה הזמין דאבל, והופתע לקבל 120 מ"ל (לדוגמא) של ג'ק (לדוגמא), עלול בטעות להתבלבל ולחשוב שפינקת אותו - מושג שאינו קיים בחו"ל.

מאגר ידע על אלכוהול

הי סטארררר :) המון מידע על אלכוהול תוכלי למצוא באלכופדיה - אנציקלופדית האלכוהול האינטראקטיבית. זהו האתר המקצועי והמהימן ביותר בתחום, בו מרוכזים עשרות רבות של ערכים על סוגי משקאות מכל המינים והסוגים. צ'ירס! http://www.Alco-Pedia.co.il

למעלה