היי,

hilli3

New member
היי,

המליצו לי לשאול פה, אז אני שואלת ואם זה לא קשור- קבלו את התנצלותי מראש... אני בת 26, מלפני שבוע, נשואה שלושה חודשים. דתיה, לומדת ועובדת (מאוד מאוד מאוד מאוד עמוסה) לפני שבוע וחצי הייתי ביום הולדת של חברה, בלי בעלי, היה ממש נחמד ופגשתי שם אנשים שאני מכירה מהתיכון אך הם לא זכרו אותי, הם היו מאוד נחמדים והייתה אווירה מצויינת. הרגשתי ששניים שמו עליי עין שם, אחד יותר מהאחרים, בעלי הגיע בשלב מאוחר יותר (הבחור השני בחן אותו יחסית הרבה) ויצאנו. אני רציתי ללכת סתם לטייל בעיר או ללכת לאכול ובעלי לא רצה. כשהגענו הבייתה הצעתי שאולי נראה סרט ביחד וגם אז בעלי סירב ואמר שהוא עייף, קצת התאכזבתי אבל פשוט הלכתי לישון. בלילה חלמתי שאני הולכת ברחוב מוכר (אני יודעת איפה הרחוב ומכירה אותו יחסית טוב) ומולי באה אישה מבוגרת ומוזנחת, ומתחילה לדחוף לי ידיים לתוך החולצה, הרגשתי ממש מותקפת והתחלתי לצעוק עליה ולהדוף אותה. הרגשתי מאוד נסערת וראיתי ניידת קרובה אך השוטרים לא התייחסו אליי. לאחר מכן ראיתי את הבחור מהמסיבה והוא הכניס אותי למכונית שלו ושאל מה קרה וכו'. קמתי מאוד נסערת מהרגשת ה"תקיפה". לפני הרבה זמן הלכתי ברחוב חשוך יחסית ואישה מבוגרת באה אליי ושאלה אותי: "מה המצב, מותק?" ודיי נגעלתי מזה... האם יש פירוש לחלום הזה לפי השיטה? האם החלום משקף משהו עמוק יותר? תודה רבה!!

freearth10

New member
מזל טוב ומזל טוב! ../images/Emo13.gif

היי הילה, לפרש חלומות עד כמה שאני יודעת זה לא התחום של הקינסיולוגיה, למרות שיתכן שיש כאן אנשים שעוסקים גם בזה. מי שיכול לפרש את החלום זה רק האדם בעצמו, כי מלבד מה שסיפרת על עצמך, יש עוד הרבה מאוד פרטים שלא סיפרת על עצמך. לפני שאכתוב לך את מה שאני חושבת על החלום שלך, אשמח להתייחסות שלך למילים הבאות - מה הן מייצגות בעבורך: רחוב מוכר אישה מבוגרת מוזנחת ידיים חולצה ניידת שוטרים הבחור מהמסיבה מכונית מאיה

hilli3

New member
בוקר טוב, תודה!

אז... התייחסות למילים הבאות: רחוב- נעים, מעניין, מקום לראות אנשים, שמש, אור יום, (לא יוצאת הרבה בשעות הבוקר-צהרים כי אני עובדת) מוכר- בטוח, מוגן אישה- נשית, אפשר ללמוד ממנה, מבוגרת- בעלת נסיון, מעניינת מוזנחת- עצלנות, מסריח, מגעיל, ידיים- פולשני, חטטני, אבל יכול להיות גם עדין, נעים, חזק- גברי, מטופח- נשי חולצה- משהו שלובשים, עדיף שיהיה יפה, מראה מי אני, מה אני ניידת- מקור של סמכות שוטרים- מקור של סמכות הבחור מהמסיבה- מסקרן, מוכר אך לא מוכר, התעניין בי וזה החמיא לי מאוד מכונית- מעין בית קטן, תמיד אפשר הלהעביר שם שיחות, נחמד לדבר בנסיעות (למרות שבחלום המכונית לא נסעה) תודה רבה!! אני מקווה שזה הספיק...ושזה מה שהתכוונת!

freearth10

New member
3 פעמים כתבתי

היי הילה, כתבתי לך 3 פעמים ו-3 פעמים ההודעה נמחקה לי. כמעט באותה המילה, בדרך כלל כשזה קורה אני לא כותבת שוב. הפעם אתן לזה קצת זמן ובערב אנסה שוב.
המשך יום נפלא, מאיה

freearth10

New member
כן לזה התכוונתי

ועכשיו קחי את סיפור החלום שלך וכתבי אותו שוב. כל פעם שתתקלי במילה שמופיעה כאן רישמי את הפרוש שלך אליה. החלום והמציאות הם שני הצדדים של אותה המטבע ובמקרה הזה ממש אפשר לראות את ההקבלה. מהחלום/מציאות שלך עולה מערכת יחסים שמבקשת שיפור, כדי שהיא לא תתקע כמו המכונית שבכלל לא נוסעת. מאיה

למעלה