היי!!

AdidasTheOne

New member
היי!!

מזל טוב על הפורום!
וואו באמת חיכיתי כבר שפורום כזה כבר ייפתח!! בהצלחה, אתה עוד הולכים לפגוש אותי פה עוד הרבה
טוב אז קצת עליי- קוראים לי עדי בת 15 מחיפה וחולהההה על שופינג!! אני הכי אוהבת לעשות אותו בפריז, ובגרמניה! וגם פה בארץ... אבל שם אני נהנת יותר! טוב אז הנה שרשורון קטן... אני הולכת עוד כמה ימים (בחנוכה, אני לא מבריזה!) לשנקין, וכבר אנשים שהקדימו אותי אמרו לי שאין שם הרבה בגדים לקנות... אין בכלל.. אז מישהו כאן היה לאחרונה בשנקין ויודע אם באמת שווה ללכת? (כבר הייתי שם שנה שעברה וגם השנה פעם אחת אבל עדיין, אף פעם אין לסמוך על המקום הזה...) הלפ!! עדי!

הלכתי לשם לפני כמה חודשים

היה נורא נחמד. אין כ"כ בגדים אבל יש הרבה שטויות- צמידים, שרשראות
, ויש את חנות STUFF
שאת חייבת להכנס לשם!! ממש נחמד שם (לפחות ככה היה כשהייתי) יש גם חנות עם מכנסיים מתרחבות המון
נורא יפות וזולות (יוניסקס) אם את רוצה נעליים לכי לרחוב בורגשוב אמרו לי שיש שם ממש טובות!!
ודרך אגב- כדאי לך להכנס לפורום אופנה- יש שם כתבה "שינקית- אמפריית האופנה הישראלית" זה דיי מסביר הכל על המקום!! תהני!!

AdidasTheOne

New member
את מסבירה לי כאילו אני איזה עילגת

אבל אני אומרת לך, כבר הייתי שם ואני מכירה את החנות סטאף והגעתי לפה דרך פורום אופנה... אם כבר אז כבר- בוגרושוב קרוב לשנקין?

Katy Cat

New member
ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo24.gif

לצערי, לא הייתי בשנקין המון המון זמן ככה שאני לא יכולה לעזור לך... אבל תמיד יש את החנויות בבוגרשוב, ואת רינה שזה בפינת שנקין כזה, ויש שם תמיד המון מציאות והמון דברים מגניבים.

למעלה