היי!

e l i n o r i

New member
היי!

מי היו המורות שלכם.... מעניין אותי איך המורות שלי היו פעם....

badboy3919

New member
שני דברים...תלמדי לשרשר...כבר

פתחת הודעה אחתלא צריך עוד שרשור... בקיצור,הממורות שאני זוכר את השם שלהם:אביבה חביב (מחנכת),חנה מורה לתנ"ך,פנינה מורה היסטוריה,ענת חן מורה לכימיה\פיזיקה,זהבה מורה למתמטיקה,לינה מורה לאנגלית,טלי מורה לערבית... וזה מה שאני זוכר...

Breaking Wave

New member
קודם כל תלמד אתה לשרשר

ובמקום לשרשר ל-efi2000 תשרשר ל-e l i n o r i, ש-אליה כתבת את ההודעה.

badboy3919

New member
המשכתי את ההודעה שהיא כתבה

בשרשור הזה...אם אני אענה לה בשרשור הקודם זה יראה ממש לא קשור..וחוץ מזה נראה לי שאני בפורומים של תפוז מספיק זמן בשביל לדעת איך לשרשר...

badboy3919

New member

התמונה-בשבילך!!!

Breaking Wave

New member
ואני לתומי חשבתי שהפורום הזה

על רמה קצת. וכאן אני פונה למנהלים - לא פלא שהפורום נראה ככה, תראו את מי האדמתם. לא מכובד, לא מקובל ולא יאה לפורום. האדון ערס האדום לטיפולכם.

badboy3919

New member
אוייי...שיט, קראת לי ערס?!?!

WTF????את בכלל מכירה אותי?? רואים שאת לא יודעת עם מי את מדברת... אני הייתי בין הראשונים שכתבו פה בפורום ועזרתי להביא הרבה מאוד אנשים ואת אומרת שהפורום תת-רמה?,אם לא טוב לך פה את יכולה ללכת...

Breaking Wave

New member
ואתה מכיר אותי שקראת לי פריקית?

לא. יודע למה הפורום תת רמה? כי אתה נמצא בו. יופי לך הבאת ארבע אנשים ודאגת להבריח חצי פורום עם ההודעות המטומטמות שלך.

badboy3919

New member
האמת שזאת פעם ראשונה שאני כותב משהו

בסגנון של "קללה" בפורום... אולי הבאתי 4 אנשים אבל אלה האנשים שבאמת כותבים פה (שכתבו עד לא מזמן).. וחוץ מזה את שואלת איך אני ידוע שאת פריקית?אז התשובה היא:היהודים וגיטרה...
ואת יודעת עוד משהו? את מעניינת לי את התחת...

Breaking Wave

New member
אוייש, אתה כזה אידיוט

כן, נכון, כל מי ששומע היהודים ומנגן בגיטרה הוא פריק מטומטם. וברור שאתה יותר טוב ממנו - כי אתה ערס ומסריח. בטח איזה מרוקאי שחום ומכוער שהאבא האלכוהליסט שלו כל היום דופק לו מכות בגלל זה הוא מסתובב ברחוב ומדבר כמוך. גם לי מותר להשתמש בסטיגמות :) עכשיו תקח ת'תחת המחוצקן והשעיר שלך ותעוף לי מהפרצוף. להתראות :)

badboy3919

New member
את כזאת מסכנה שאת אומרת לי ערס...

את בכלל לא מכירה אותי...איך את יכולה להגיד עלי ערס?? תשאלי פה כל אחד בפורום שמכיר אותי (ביניהם המנהל בכבודו ובעצמו) אם אני ערס....מה זה השטיות האלה? וחוץ מזה מי שחדשה פה בפורום ויכולה לקחת את התחת שלה ולעוף מפה זאת את כי לא סתם הגעתי לרמה של משתמש אדום... כנראה שסתומות כמוך לא ממש צריכות להיות פה..

Breaking Wave

New member
שוב אתה מפגין את הטמטום שלך :)

איך *אתה בעצמך* יכול להגיד עליי שאני פריקית - אם אתה לא מכיר אותי? בגלל שמצוטט לי היהודים בחתימה ויש שם אייקון של גיטרה? זה לא הופך אותך למטומטם, אידיוט, מפגר, פושטק מהרחוב, מרוקאי מטומטם, וערס מסריח? רמה של משתמש אדום פחחח תראה איך הפורום נראה יא מעפן. יאללה ביי ערס.

badboy3919

New member
טוב,ברגע זה אני אפגין קצת בגרות

ואני אפסיק עם השרשור המטופש הזה,אני אומר לך בשיא הרצינות:את פשוט מצחיקה אותי עם השטויות שלך... שיהיה לך יום טוב...

למעלה