היי!

Nagini Potter

New member
היי!

שלום קוראים לי יעל אני בת 13 ואני חדשה כאן.... יש לי בעיה - אני בדכאון כבר שנתיים, ואין לי מושג למה. אני מפחדת שהדכאון מופיע רק בגלל שאני מחפשת תשומת לב, והאמת בזמן האחרון חשבתי מה יקרה אם הדכאון יעבור - ופחדתי פתאום. אני לא יודעת מה אני אעשה אם כבר לא אהיה בדיכאון.... אין לי מושג למה אני צריכה אותו, אבל אני מפחדת... וכמו הסיבה לדכאון, גם הסיבה לפחד לא ידועה לי. אבל בעצם, בשנה שעברה, בחופש הגדול, היתה תקופה שהייתי מאושרת, ושמחתי שהדכאון הלך, אז אולי אין לי שום בעיה להסתדר בלי הדכאון וזה סתם נראה לי. האמת, אני אפילו לא בטוחה שאני בדיכאון, ואם כן - איך יוצאים מזה? בבקשה תענו לי. איך אני יכולה להכנס לדכאון לשנתיים בלי לדעת למה? אני צריכה עזרה! Nagini Potter

גרא.

New member
את חייבת לדבר על מה שמעיק עלייך עם

איש מקצוע כפסיכולוג.אבל לפני כן,במיידי,את חייבת להתקשר לאחד מהכתובות הבאות,דרכן תוכלי לקבל עזרה מיידית: #יד ביד אוזן קשבת לילדים במצוקה.24 שעות ביממה. טל´ 6204999 03 #נער מקשיב לנוער טל´99-80-70-700-1 א´-ה´,1700-1430 . #על"מ העמותה למען נוער במצבי סכון ומצוקה טל´ 6470049 03 #ער"ן עזרה ראשונה נפשית חיוג מקוצר 1201 #התחנה הפסיכואנליטית רמה"ש טל´ 547657 03 יעל,בכל הכתובות הללו יושבים בדרך כלל אנשים מיומנים במתן עזרה נפשית ראשונית,ויתכן ותוכלי לקבל גם כתובת,לכדי שתוכלי לפנות,להפגש ולקבל את הטיפול לו את זקוקה. לא נוכל כאן במסגרת הפורום להגיב ,להסביר לך מהן הסבות לדכאון הפרטי שלך וודאי לא לתת לך עיצות כיצד להתמודד עימו.אלא ובעיקר לתמוך בך,במצוקתך דרך הקשבה,הבנה וקבלתך,כפי שאת.אנחנו כאן בשבילך.

יעל...

קודם כל גם אני יעל וגם אני בת 13. והאמת היא שיש לי חברה שכותבת בתפוז שהיא גם יעל וגם בת 13.... אז אני לא יודעת אם זאת את והחלטת לשנות שם כי גם לה יש בדיוק אותה בעיה. ומה שאני חושבת זה שאחרי דיכאון של שנתיים כשפתאום הוא עובר את צריכה למצוא במה למלא את החלל שנוצר בשעות שהיית יושבת והיית עצובה היית שומעת שירים עצובים. אולי במציאת חברים חדשים, או חיזוק קשרים עם חברים ישנים. אני חושבת שאיש מקצוע יכול מאוד לעזור לך וזה אפילו יותר טוב שזה רך הטלפון. מקווה שעזרתי.... יעל

למעלה