היי...

sivan 831

New member
היי...

1.מה עם הסרט "ההוביט" ? בפורום הזה היתה הודעה שהסרט "ההוביט" ייצא לקולנוע ב-2008...זה נכון ? 2.למה אין קומונה/פורום לשחקו שון אסטין שגילם את סאם בשר הטבעות ? והאם יש מידע עדכני עליו ? אשמח מאוד לתשובות... תודה...

Stansfield

New member
הסרט "ההוביט"

בינתיים אין ממש חדשות. אני מצפה שבקרוב יפרסמו הודעה רשמית שהוא הולך לצאת. לא ידוע מה קורה עם המגעים בין חברות ההפקה (לUNIVERSAL יש את הזכויות על הסרט, וWARNER BROTHERS מעוניינים לקנות כי פיטר ג'קסון עובד בעיקר איתם) אבל אני מאמינה שבקרוב יגיעו להסדר אם לא כבר. בטח פיטר ייקח קצת חופש אחרי "קינג קונג" ואז יתחיל בתהליך היסטרי לנסות להוציא את "ההוביט" בכל מקרה, ריצ'ארד טיילור, היוסד של חברת WETA (שעשו את כל האפקטים המיוחדים בשרה"ט, קינג קונג וגם נרניה למרות שזה לא קשור) סיפר לי ולחברות שלי ש"ההוביט" ייצא באחת השנים הקרובות, ללא כל ספק.

FRAIFY

New member
בנוגע לפיטר ג'קסון:

הוא הודיע שלאחר הסרט קינג קונג הוא יעבוד על הסרט החדש שהוא מתכנן להוציא:"HALO"{מבוסס על המשחק},רק לאחר מכן אוליי הוא כברק יעבוד על ה"הוביט"...

Stansfield

New member
לא בדיוק

הוא לא מביים את HALO, רק מפיק. והוא גם לא מפיק לבד. זה נכון שהוא עובד על זה עכשיו אבל זה לא צריך לקחת יותר מדי זמן.

sivan 831

New member
תודה רבה על תשובתך לגבי "ההוביט"...

גם אני מקווה שהוא ייצא בקרוב מאוד...ואגב ההוביט,האם בסרט "ההוביט" יופיעו שחקנים מסרטי "שר הטבעות" ואם כן,אילו שחקנים ? ואשמח לקבלת את תשובתך גם לשאלתי השנייה על שון אסטין משר הטבעות"...תודה לך...

FRAIFY

New member
אם יופיעו אז רק:

גאנדאלף\אלרונד\בילבו\גאלדריאל אוליי גם.

Y. Welis

New member
בשם אותם שינויים שנעשו בשרה"ט

אני מניח שנראה גם את אראגורן היכנשהו...

maglor

New member
לא נראה לי סביר, אראגורן היה כבן 80

אולי קצת יותר בזמן אירועי שרה"ט (ככל הזכור לי), הסרט אומר זאת בפירוש (בגרסה המורחבת), מה שאומר שבתקופת ההוביט הוא היה מקסימום בן 10, איך תדחוף אותו בסרט הזה? אגב הסתבר לי ש"ווטה" היו שותפים לעבודה על נארניה.

Stansfield

New member
הם יוכלו לדחוף אותו

בקלות מספיק שיראו אותו בתור ילד או משהו. כדי לגרום לאנשים בקהל להגיד "וואי, זה אראגורן" בכל מקרה. אני כתבתי כבר שווטה עבדו על נרניה
לריצ'ארד טיילור ואישתו - טאניה רוג'ר היה לוח אירועים מטורף. יום אחד הם היו בבכורה העולמית בניו יורק של "קינג קונג", יומיים אחר כך בבכורה העולמית בלונדון של "נרניה" (שם גם פגשתי אותם) - ובאותו היום הם הפסידו את הבכורה האירופאית של "קינג קונג" בגרמניה ויום אחר כך הם היו בבכורה של "קינג קונג" בלונדון. דרך אגב, אם תשאל אותם איזה סרט הם מעדיפים, קונג או נרניה. התשובה היא נרניה (הם לא יגידו את זה ככה אבל ירמזו חח)

Y. Welis

New member
לפי הספר הוא היה בדיוק בן 10, אבל

כמות השינויים הצפויה עשויה לכלול גם אותו.

Y. Welis

New member
או שהוא יעשה את תפקיד בארד...

שבעצם היווה מעין הקדמה לדמותו.

Stansfield

New member
אני לא מכירה אף פורום/קומונה של שון

אוסטין... אני אישית גם לא מחבבת אותו במיוחד חח ושחקנים משרה"ט שאולי יופיעו בהוביט... כמו שכבר ענו, גאנדלף ואלרונד אולי. קשה לי להאמין שישתמשו בשחקן ששיחק את בילבו כי הוא מבוגר מדי לתפקיד

Berethor

New member
לא מדוייק..

כי הוא כבר שיחק את בילבו בזמן מציאת הטבעת..בסצנה אחת(באתחת הסרט הראשון)..אז יש מצב ,ואלרונד ..היה מוזר עם מישהו אחר ישחק אחרי שכבר בחרו בו..(כי הוא לא מזדקן ונראה ככה גם בזמן המלחמה של בני האדם והאלפים נגד סאורון)..זה היה לא אמין..

Stansfield

New member
כן אבל יש הבדל מהותי בין

לשחק בסצינה אחת שבקושי רואים את הפרצוף שלך לבין לשחק בסרט שלם שמבוסס על הדמות שלך. ובואו נתעלם מהעובדה שהסצינה הזאת באחוות הטבעת צולמה לפני יותר מ7 שנים.

Berethor

New member
7 שנים..חפיף...

חחחח אז למה פרודו וכול השאר נראים כאילו הסרט שלושת הסרטים צולמו בתוך שנה..אני לפני שבע שנים הייתי בלי זקן
..ונראה בערך כמו בתעודת זהות שלי..חחחחחחח..לא רואים דמיון...רק המבט האדיש..
..ככה לפחות רואים שהתעודת זהות שלי...

למעלה