היי...

sivan 831

New member
היי...

יש לי כמה שאלות על שר הטבעות(הסרטים): 1.איפה ניתן להשיג את הסרט המצויר "ההוביט" והאם יש אותו גם בדי וי די או רק בוידאו והאם יש את הסרט המצויר של "שר הטבעות" רק בוידאו או גם בדי וי די והאם הסרטים המצוירים של "שר הטבעות" ו"ההוביט" מבוססים על ספרי שר הטבעות ? 2.מה קורה וחדש עם כל שחקני שרה"ט(הראשיים והמשניים),החל באלייז'ה ווד,שון אסטין,בילי בויד ודומיניק וכלה בכריסטופר לי ? 3.איפה ניתן להשיג את הגרסאות המורחבות של טרילוגיית שרה"ט (בדי וי די) ? האם הסרטים שבגרסאות המורחבות(3) והתוספות שלהם הם בתרגום לעברית ? מה יש בתוספות של הסרטים בגרסה המורחבת לעומת הרגילה ? 4.האם ידוע משהו על הסרט של "ההוביט" ואם לא,מתי יהיה ידוע עליו משהו(כמו מתי יצלמו אותו,אילו שחקנים מטרילוגיית שרה"ט ישתתפו גם בסרט "ההוביט" וכו') ? וחג חנוכה שמח לכולם...
ותודה רבה לכם...

Y. Welis

New member
בעניין 1. - כולם זמינים על DVD

למעשה, יש DVD אחד שכולל את שלושתם יחד: http://www.amazon.com/gp/product/B00005UM49/ref=imdbdpov_dvd_0/104-0767154-9266307?%5Fencoding=UTF8&v=glance&n=130 כל המצויירים מבוססים על הספרים, בנאמנות כזו או אחרת. הסרטים של ג'קסון הושפעו *מאוד* מהמצוייר של באקשי, ובכמה מקומות העתיקו ממנו סצינות ורעיונות שלמים, כך שכדאי לראות מניין הם באו.

sivan 831

New member
תגובה...

תודה על תשובתך..והאם הדי וי די הזה הוא בתרגום לעברית ? אילו תוספות יש בדי וי די הזה ? ואילו סרטים יש בדי וי די,של שרה"ט(שלושתם) ? ומחכה גם לתשובות על שאר השאלות ששאלתי בהודעתי הקודמת...תודה...

Y. Welis

New member
אין לו תרגום עברי

ויש בו כמה תוספות לא ברורות על יוצרי הסרטים ועל טולקין. באשר לשאר השאלות - בדקי בפורום וכן בעמוד הזה, כמו גם במאמרי הפורום.

sivan 831

New member
תגובה...

מתי יהיה לדי וי די תרגום בעברית ? ואילו סרטים יש בו ? ואני עדיין מחכה לתשובות על 3 השאלות שנותרו...אשמח מאוד לתשובות עליהן... חג שמח לכם...

sivan 831

New member
מחכה לתשובות על השאלות שרשמתי...

בהודעתי המקורית ויש לי שאלה חדשה: האם תהיה גרסה מורחבת(אקסטרה או שם דומה)יותר של הדי וי די של "שר הטבעות" שתכלול את כל 3 הסרטים ואם כן,מתי היא תצא והאם היא תהיה מתורגמת לעברית ?אשמח מאוד לתשובתכם גם על השאלה הזו.. תודה...

sivan 831

New member
מקפיצה...

ומחכה לתשובותיכם על השאלות שרשמתי בהודעותיי הקודמות...תודה רבה...

oneman2

New member
לא מבין את זה...

הוא אחד מה"שחקנים" הפחות טובים שראיתי

למעלה