היי

מוקימו

New member
היי

אני חדשה כאן (אבל מאוד מאוד ישנה) טוב, אז אני אספר על עצמי. את הפורום הזה הכרתי לפני כשנה, בזמן שטב"ע היתה משודרת. אני חרדית (אבל דוסית דוסית...), ובגלל שאין לי טלויזיה, אז פשוט הייתי חורשת, אבל חורשת על הקטעים בטב"ע. ובאיזשהוא שלב הגעתי לקטעים של שוניב. התאהבתי באורי ממבט ראשון, פשוט מקסים, מדהים, פשוט לא יכלתי לעכל שקיימים אנשים כאלה בעולם הזה... (טוב, הגזמתי קצת). במשך השבועיים שהיה לי אינטרנט פתוח (אין לנו אינטרנט בבית, ואם אבאשלי היה יודע איפה אני גולשת בלילה הוא היה מעיף אותי מהבית...). אוקצור, אלו היו שבועיים שהתארכו כמעט לחודש (לא רק בגלל הטלנובלה, היו עוד כמה סיבות... אבל בסופו של דבר ביום האחרון של הטלנובלה נסעתי הביתה...) הייתי ערה עד השעות הקטנות של הלילה כדי, דבר ראשון לראות את התקצירים של הפרק של אותו היום, ואם היה קטע של שוניב, או של ניב, הייתי רואה אותו כמעט 20 פעם.... הייתי נכנסת לפורום הזה עוד בחיתוליו, אני הכרתי פה את מירי ועוד כמה. וכיום, פעם בכמה חודשים אני קופצת לאחי כדי לראות מה נשמע אתכם, אבל אפפעם לא היה לי אומץ לכתוב, (גדלתי בשנה אז נהיה לי אומץ.. חחחחחח) אז הנה אני פה אורי, שתדע שיש לך מעריצה חרדית... ובהצלחה בהצגה, ראיתי תמונה של השחקנים של ההצגה באיזהשוא עלון שחלקו ממשרד החינוך למורים, אז אמאשלי קבלה אחד כזה, ופתאום ראיתי אותך בצד. אבל למה אתה לא מסתכל למצלמה??????....

Simply an Angel

New member
וואו ../images/Emo12.gif ברוכה הבאה!../images/Emo24.gif

מקווה שתהיה לך התמכרות נעימה
ומי יודע? אולי גם שתגיעי למפגשים

למעלה