היי..

• פותח הנושא pale
  • פורסם בתאריך

pale

New member
היי..

טוב אני לא בטוחה אם אני צריכה לפרסם את זה כאן או בפורום של פסיכולוגיה כי זה פיסכולוגי לחלוטין.. אני בטוחה בזה.. טוב אז ככה אני מנסה לרדת במשקל כבר 3 שנים שאני מתאמנת ולא רזיתי אפילו לא קילו (רק מאימונים) ואז באוקטובר הלכתי לדיאטנית והיא נתנה לי תוכנית של תזונה ומאז אני יורדת במשקל בקצב שרק יכולתי לחלום עליו!!! אני ממש ממש שמחה בגלל זה בהתחלה הייתי צריכה להוריד 10 קילו ועכשיו זה כבר רק 7 ולאט לאט אני בטוחה שזה ירד! אבל מה.. ככל שאני רואה שאני יורדת במשקל אני יותר מפחדת...! וזה מאוד מאוד מוזר! אני יודעת למה אני מפחדת אני מפחדת שאז זאת לא תהיה אני יותר... מה יקרה אם יום אחד בסדר אני יהיה רזה וכוסית והכל (ואני בכלל לא מכוערת) אז מה יקרה אז?? זה כאילו לא תהיה לי דיי משמעות לחיים (מה שמאוד פתטי!) אז אני צריכה לפחד או לא? נראה לי שאני ממש דפוקה בשכל בגלל שכשאני התחלתי עם כל הדיאטות הייתי צריכה להוריד 16 קילו! אז למה אז זה לא הפריע לי? אני לא יודעת.. סיפרתי את זה למדריכה שלי במכון כושר והיא אמרה לי שאין לי מה לפחד בגלל שאני בסה"כ יהיה אותו בנאדם רק שאני יראה יותר טוב, אבל אני מרגישה שהכל ישתנה! כולם יסתכלו עליי אחרת ואני כבר עכשיו מרגישה את זה.. אבל עכשיו זה לא כזה נורא כי יש לי עוד את ה7 קילו האלה אבל מה יקרה כשלא יהיה לי מה להוריד יותר? אני גם ככה אובססיבית למשקל שלי עכשיו.. על מה אני יחשוב? אני כל הזמן אומרת לעצמי שלא יקרה כלום.. כי בסדר אז נחייה רגע אחרי רגע ושאני לא יכולה לתכנן את מה אני ירגיש או יחשוב... ולחשוב שעד לפני כמה זמן זה היה החלום שלי ועכשיו אני מפחדת מזה?? אני ממש מוזרה או מה? מישהו מכיר את זה או שאני הדפוקה היחידה כאן?

קודם כל!

להוציא את המילה דפוקה מהלקסיקון!!! אני יודעת על עצמי ועל עוד כמה בנות, שבשניים שלושה קילו האחרונים לדיאטה, כשהמחמאות התחילו לזרום והכל, נשברו וחזרו למשקל הקודם. אולי זה קשור. אני לא חושבת שאני אהיה שונה. אם תעלי כמה קילו, תרגישי שאת אדם אחר? את מרגישה שונה מתחילת הדיאטה? מה שחשוב שאל תרדי יותר מדי במשקל. יש בחורות שאחרי שהן מורידות משקל הביטחון העצמי שלהן עולה, כך שכן יש שינוי. מה מפחיד אותך? מה ישתנה בך? בכל מקרה,
אנחנו כאן. דסתמונתס

בטח שאנחנו כאן... ../images/Emo8.gif

תמיד!
ברוכה הבאה ל
הצנוע שלנו, מקווים שנוכל לעזור לך... שולחים לך
ענקית וכיף לנו שהצטרפת :) כולנו!

pale

New member
תודה

אם היה לי כוח לגלות איך עושים כאלה פרצופים אז הייתי עושה אבל אין לי כוח... בכל מקרה תודה רבה! שמחתי לראות שמישהו הגיב לי בכלל... אוקיי ממה אני מפחדת? אני מפחדת שיום אחד אני יקום בבוקר ואני לא יהיה אני! כי אני לא יהיה אני! וכולם יסתכלו עליי בצורה אחרת וכבר עכשיו זה קורה.. ואני גם מפחדת שאני יחשוב שאני משהו ואז אני יהפוך להיות כלבה מגעילה ודוחה וצבועה ואני לא רוצה להיות כזאת.. והיום שמתי לב שחרגתי מהתזונה שלי בצורה מפגרת ביותר... בגלל שאכלתי קוביית שוקולד כי חברה שלי הכריחה אותי אז לא אכלתי כלום לארוחת צהריים חוץ מאשר מרק! ואני שונאת לא להיות בשליטה על עצמי! אני ממש מתחילה להשתגע כאן אוף...

סמיילים וסימנים לתוכן ההודעה. למטה

האנשים שמסתכלים רק על החיצוניות יגיבו אולי בצורה שונה. אבל מי שמכיר אותך ימשיך להתייחס אליך באותה צורה. הפנימיות שלך תשתנה רק אם את תחליטי על זה ורק אם תעבדי חזק על עצמך. (אני מכירה אנשים שמנסים להשתנות במשך שנים, וזה לא הולך להם) ובקשר ל-
(אין ציור של שוקולד) אכלת קוביה אחת! לא נורא. הצלחת לשלוט בעצמך ולא לאכול יותר, כל הכבוד! ביום כזה תעשי פעילות גופנית, או קצת יותר פעילות גופנית, אם בכל מקרה התכוונת לעשות. אבל לא לאכול דברים בריאים וחיוניים לגוף לא כדאי.
דסתמונתס

alkobis

New member
את ממש לא מוזרה....../images/Emo50.gif../images/Emo21.gif

היי גם אני שמנה ורוצה לרדת וכבר ממש מתוסכלת ולא מצליחה הבעיה אצלי שזה מתחיל כל יום ראשון בבוקר ונגמר עוד באותו היום בצהריים..... אז כל הכבוד שהלכת לדיאטיקנית זה ממש עוזר לפעמים אנחנו חושבים שאנחנו יודעים הכול אבל זה לא מספיק עובדה!!!!! לעומת זאת אני ירדתי פעמיים או שלוש בחיים שלי בצורה דרסטית שזה באמת מפחיד וטוב שיש תמונות כדי להאמין שזאת אני ושפעם הייתי רזה אז מה שאני אומרת לך זה תמשיכי רגיל ואל תפחדי ככה זה וזה לא מוזר בכלל מה שאת מרגישה אני יחזיק לך אצבעות שתמשיכי לרדת כי אני יודעת שזה נורא קשה. אשמח אם תחזרי אליי שוב ונמשיך לדבר אם תוכלי לפרט קצת על התפריט שנתנה לך הדיאטנית אני אשמח להתחיל בו יחד איתך הרי טובים השניים מן האחד!!!!!!!!!!!!!!

pale

New member
היי שוב

טוב באמת צריך להחזיק לי אצבעות שאני לא יישבר.. אני כבר לא כ"כ מפחדת כי הגעתי למסקנה שאני באמת רוצה לרזות ולהיות רזה ובאמת מי שמכיר אותי יכיר אותי גם כשאני יהיה רזה למה שזה ישנה אותי הרי לא? (לפחות ככה אני רוצה להאמין) וחוצמזה שדי מגיע לי להיות רזה ושכולם יסתכלו אליי הייתי שמנה מספיק שנים והספיק לי אם עכשיו אני באמת יכולה לרזות אז אני יילך עם זה עד הסוף! הקטע עם השוקולד הוא זה שפשוט אסור לי לאכול שוקולד (ועוד הרבה דברים אחרים) מבחינה בריאותית זה עושה לי כאבי בטן אבל אני שונאת את זה שאני לא בשליטה על עצמי כי אם אני לא ישלוט על עצמי לא יהיה טוב.. בכל מקרה תרפיה נהדרת לאנשים מוטרדים!! תנקו את הבית! אתמול שהייתי נורא מוטרדת מזה ופחדתי מאוד ממה שהולך לקרות לי אז מה שעשיתי זה פשוט ספונג´ה בבית זה גם מעסיק אותך ולפחות גם עושים פעילות עם הגוף אבל עכשיו אני בסדר תודה רבה לכם מאוד עודדתם אותי! נורא שמחתי לראות שיש גם אנשים שמוכנים לעזור באינטרנט ולא רק מחפשים עזרה!!! תודה תודה תודה רבה לכם! ןל-alkobis אם את רוצה אני התוכנית דיאטה שלי (למרות שצריך הרבה שליטה עצמית בשבילה ) אז תשלחי לי הודעה פרטית ואני ארשום לך אותה למרות שאני אישית מאוד ממליצה לך ללכת לדיאטנית כי מה שטוב לי אולי לא טוב בשבילך... ושוב תודה

בואי נבהיר כמה דברים...

המכתב שלך היה די מבולבל, אבל לפי מה שהבנתי, את מפחדת לרזות. שמעתי הרבה סיפורים על נשים שרזו את הקילוגרמים שלהן, והשמינו אותם בחזרה. לא בגלל שהיה להן קשה, אלא בגלל סיבות אחרות. אחת מהן, הייתה אומרת שהיא חשבה שברגע שתרזה לא תהיינה לה יותר בעיות, כמעט. היא גילתה, שאמנם הבעיה של השומן נפתרה, אבל היה עליה להתמודד עם עוד אלף ואחת בעיות אחרות של החיים, שאולי נדחקו טיפונת הצידה כשהייתה לה את בעיית השומן. לזה היא לא ציפתה, ולכן היא שבה לאכול ולהשמין. ´מה זה שווה´, היא חשבה, ´ממילא יש לי בעיות´. אחת אחרת, שכל חייה אמרו לה שאם היא תרזה היא תהפוך לחתיכה ויפה וגברים יכרעוו לפניה ברך, גילתה שאמנם היא נראית הרבה יותר טוב מאשר בהיותה שמנה- אבל אף גבר לא כרע לפניה באופן מיוחד או עצר אותה ברחוב. הן רצו שחייהן ישתנו, את רוצה שחייך לא ישתנו. את חייבת להבין, שאת נשארת אותו הדבר- רק רזה יותר. האופי שלך נשאר אותו אופי, והחברה מתיחחסת אלייך באותה צורה (אולי רק טובה יותר). אני מאמינה שברגע שלא תצטרכי לחשוב על דיאטה, יהיו הרבה דברים אחרים שיעסיקו את מוחך. את פשוט תישארי אותה אחת, עם אותן בעיות ואותו אופי, רק רזה יותר.

pale

New member
את ממש ממש צודקת!

לא יכולתי להסכים איתך יותר... נכון, גם אני פעם חשבתי שאם אני ירזה זהו כל בעיות העולם יפתרו יבוא שלום עולמי כולם יאהבו אותי וחיי יהיו מושלמים אני כבר ממזמן מזמן יודעת שזה לא ככה! תביני זה לא שאני חושבת רק על דיאטה ברור שלא.. זה פשוט כבר תפס חלק כ"כ גדול מהחיים שלי שזה נראה לי נורא מוזר שהוא לא יהיה קיים! במוסף לזה.. אני דיי פחדתי שיום אחד אני יקום בבוקר ולא יכיר את עצמי (7 קילו זה מספיק כדי שאני לא יראה כמו שאני נראית היום ..) אבל אז הבנתי.. זה לא שאני יקום בבוקר ויהיה רזה זה תהליך.. אז החלטתי להמשיך עם זה ואם אני לא יכיר את עצמי מבחינה חיצונית- אז לא נורא כי מבפנים אני תמיד יכול למצוא את עצמי שוב... ושוב תודה רבה לכולכם!

למעלה