הילדים בפס"ע מעצבנים אותי

MaD-d0g

New member
ברגע שאני אראה מגמה של הודעות

שבאות ממך שמכילות מידע שגוי, אתה בחוץ. תראה, אני אדם די עסוק (באמת
), ואני משתדל לעבור על כל ההודעות בכל השרשורים, אבל אני לא מצליח לזכור מי כתב מה, את מי הזהרתי ואת מי לא.. לכן אני מזמין את כל החברים הותיקים להודיע לי, במסר/ICQ/אימייל ולשלוח קישורים על הודעות שמכילות מידע שגוי מגולש מסויים. ברגע שאני אראה שגולש מסויים דווח ע"י הרבה אנשים, והתופעה חוזרת על עצמה, הוא לא יהיה פה יותר.

kaminero

New member
תקשיב!

גם טעויות כאלה לא צריכות לבוא ממך של איכות מצלמה רשת וכל זה כי כמו שאני ושאר האנשים פה לא אומרים משהו אם אנחנו לא בטוחים ב100% אז גם אתה לא צריך להגיד משהו שאתה לא בטוח ב100% שהוא נכון כי זה מטעה אנשים גם אם זה לא גורם להם נזק כספי או כל נזק אתה מטער אנשים ואני לא מבין גם אחרי שאומרים לך שאתה טועה אתה ממשיך להתווכח?!?!?! אם להתווכח עושה לך טוב יש מספיק אנשים בעולם שאתה יכול להתווכח איתם ואני לא חושב שהם נמצאים פה

iEyal

New member
יש גבול גם לחופש הדיבור

אם זה מגיע לפגיעה בסובבים אותך להזכירך אתה לא לבד כאן...

AndreyS

New member
אי אפשר לחסום אותו מ875?

פורום חברתי. הוא לא חלק. שלא יבוא.

kobibm13

New member
אממ אני לא רואה אותך

פעיל במיוחד בפורום הזה..... אם תחפש כן יש כמה הודעות שלי כאן...

AndreyS

New member
פעיל?

אתה באמת מצפה שאני אגיב לכל הJunk הזה? זה כמו להתכתב עם אנשים ששולחים לך דואר זבל...

kobibm13

New member
אז...למה אתה סתם מדבר?!

למה אתה סתם אומר שאני לא חלק מהפורום הזה אם אתה כמעט אם לא בכלל לא מגיב פה!? whatever!

d@r121

New member
בניגוד אלייך

אנדריי (עם שתי י'!) הוא מוותיקי הפורום, דעתו תחשב טיפה יותר מדעתך, גם אם הוא לא מפציץ בהודעות ועונה לכל ג'אנק

Pinkas XL

New member
אמרתי זאת, ואני אומר שוב ../images/Emo26.gif

ישראל היא לא מדינה חופשית

avivdv

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif

חזק
|

ranzz

New member
בואנה, הקובי בןמניאק13 הזה

פשוט בן אדם שאוהב להיות מיותר הא?

ראססססססמי

אני בהזדמנות חגיגית זו.. רוצה להביע את מחאתי על האפסות הבלתי נסבלת של הפורום(פס"ע)!!!! כל כך הרבה ירוקים... כל הרבה טעיות.... וגם אני ממש ממש לא מבין מה יש להם לחפש פה.... אני מללא זמן לא נכנסתי לפורום (המחשב שלי מקולקל) במקרה עכשיו יצא לי להכנס מזה של אבא שלי... קיבינימט זה פורום בישביל ה
שלנו... מה הקשר שלהם לכל זה???? אני לא יודע מה נסגר אבל אני מקווה שמצב יעבור... אני לא יכול יותר לסבול מטומטמים שרושמים של3300 יש 4 פולי פלוס 124/128 לניגוןMP3ים וAAC.... ממש ממש מציק

למעלה