הילדים של מגדל העמק הכי מגעילים שיכולים להיות

הילדים של מגדל העמק הכי מגעילים שיכולים להיות

חזרתי עכשיו מהורטיגו-היה זוועה הפסיקו את המסיבה בסביבות 3 כי מגדל העמק התחילו לריב עם עפולה ואז הגיעו הסלקטורים והנהגי אוטובוסים וכשהשוטרים באו הם הטצרפו למכות כולם רבו מכות רצח פשוט לא האמנתי שולחנות וכיסאות התעופפו באוויר!! אחרי המכות נעצרו כמה ילדים גם ממגדל העמק וגם מעפולה.. ואז כשעלינו לאוטובוס כולם נדחפו בצורה הכי מגעילה שיכולה להיות.. התחילו לקלל את הנהג לריב איתו מכות מה לא היה שם.. איך שיצאנו הילדים אמרו לנהג לעצור והוא לא רצה אז הם פתחו לבד את הדלת קפצו מהאוטובוס ונשכבו על הכביש כדי שיעצור! זה היה לא נורמלי.. אחד הלדים קצת נפגע.. כל הגב שלו היה מלא דםםם ואחרי שיצאנו לכיוון מגדל העמק פשוט זוועה כל הדרך רק מקללים ומרביצים לנהג-והוא.. מחזיר להם בדיוק אותו דבר.... וזה לא הסוף.. איך שהוא הוריד אותנו פה בעיר הרב היו עדין בתוך האוטובוס ואז התחלנו לשמוע פיצוצים.. כל הילדים המופרעים התחילו לזרוק אבנים בגודל אבטיח על האוטובוס... רב החלונות נשברו וכל האוטובוס עצמו מלא בשקעים של אבנים.. בחלק מהמקומות יש אפילו חורים... ואז הנהג סגר את הדלתות ונעל בפנים איזה כמה ילדים וכשהוא לא רצה לפתוח את הדלת אז הילדים בחוץ התחילו לזרוק לכיוון הנהג אבנים בגודל של בית אחד מהם פגע בנהג והוא שיחרר את הילדים מתוך האוטובוס ואז הזמין משטרה וכולם ברחו פשוט זוועה מגדל העמק!!!

../images/Emo24.gifהכול עניין של חינוך/חינוך/חינוך!!!!

גם אני שאני חדשה כאן עם הילדים,קשה לי ההתאקלמות בגלל האוכלוסיה, לא נכון ולא הוגן להגיד שכולם,,בכל מקום יש ויש,וכנראה שפה יש יותר בגלל בעיית חינוך שאני רואה כאן מגיל צעיר ו..חלקם משעמם להם ומחפשים לעשות"צרות".... יש לי בן בגיל 9 מחזיקה אותו (סליחה)בביצים,,,פה הוא יכול בקלות להגרר אחרי כמה "מוכשרים", הוא בסך הכול ילד,,אבל החינוך מהבית מושרש בו,,כך אני מקווה. צר לי לקרוא את כל זה,וצר לי על חלק מההורים אולי שלא מודעים למה שקורה עם הבן שלהם, אילנה אימא של ניתאי וליאם היקרים

S r 35

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo4.gif../images/Emo46.gif../images/Emo4.gif../images/Emo46.gif../images/Emo4.gif../images/Emo46.gif../images/Emo4.gif

מסכימה עם אילנה בעניין החינוך. חושבת שהתופעה, לצערי, כלל ארצית: מופרעים יש בכל מקום. מעצבן שזה קרה וחבל שנהרס לך הבילוי.

O n y X

New member
../images/Emo31.gifממש גועל נפש

אח"כ מתפלאים מאיפה כל הסטיגמה על מגדל העמק. זה לא מפתיע שבורטיגו עושים סלקציות בגלל העניין הזה

S r 35

New member
אני בטוחה שגם לחבר'ה שהיו שם מעפולה

לא חסר.... הרי לדברי אודי התפתחה קטטה בין שתי החבורות. מופרעים יש בכל מקום ומועדונים הם מקום מועד לפורענות בכל הארץ. זה מגעיל, מעצבן, מקומם ומפחיד בכל מקרה

למעלה