הימורים על הדו קרבים בפרק הבא

yoniJINJI

New member
הימורים על הדו קרבים בפרק הבא

ממה שראו בפורומו לפרק הבא הדו קרבים (ראו שזה סוג של התאבקות עם איזו כרית שצריך בעדרתה להוציא את המתודד השני מהמשטח) אז ידועים הדו קרבים הבאים: אלכס נגד מושיק גיא נגד משה נעמה נגד שחר ורה נגד סיון אני מנחש שאלו יהיו הקרבות הנותרים: כמעט בטוח לגבי השניים האלו מולי נגד נועם דן נגד עידן פחות בטוח לגבי אלו ליה נגד מרינה טינה נגד ויקה\יעל הימורים חבר'ה.. אני הולך על: מושיק, גיא, נעמה, ורה, נועם, דן, ליה, וויקה/יעל.. מה שיגרום לתיקו ואז לא יודע מה יעשו

yaboosh

New member
סבאנה מנצחים בדו קרבים בקלות יתרה...

אולי היחיד שיעשה להם בעיות זה נועם, למרות שמולו יעמוד מולי... מושיק יקח בקלות ומשה ודן שני חלשלושים יפסידו בלי לתת פייט. כל ייווצר שרק הבנות ישארו בקרב, וגם שם הבנות של סבאנה יותר חזקות לדעתי. (ליה וורה שתי רולות) אין הרבה מה להמר, ג'בארו יפסידו גם את משימת הפרס וגם את החסינות ויגיעו שוב למועצת השבט. הבא שיעוף לפי דעתי יהיה אלכס.

yoniJINJI

New member
דן לא חלשלוש

אם אני לא טועה קראתי איפשהו שהוא היה באיזה סיירת בצבא (נראה לי פלסר גולני) והוא ינצח לדעתי את עידן. חוץ מזה אל תשכח שלג'יבארו יש באנקר אחד לפחות בקרב מול טינה שהרי כל אחת שתעמוד מולה תנצח.

Joe Louis

New member
נכון

הוא היה בסיירת אגוז וזה שאין לא גוף כ"כ מרשים לא אומר כלום..

yaboosh

New member
בדו קרב מול עידן הוא מפסיד בלי לתת פייט

גיא בנוי יותר טוב. במשחק החסינות הספציפי הזה גוף זה הכל , לא משנה שהוא רץ עם אם-16 בגולני. דן חלש, ויאשים את משה בהפסד.

yaboosh

New member
כמו דוד נגד גוליית,נראה ביום רביעי כמה חזק

בפה הוא בטוח חזק.

idanoosh17

New member
למרות

שאולי אחרי כל האלימות בקשישים ירחמו על טינה.......

שטויות!!!

אלכס יעוף רק אחרי חודש!!! הוא היה באי חודש! חוץ מזה שהוא משתין על מושיק!!!

Fairywitch

New member
נא להימנע משפה כזאת בפורום ולהפסיק

לתקוף את חברי הפורום.

למעלה