הימין מצדיק את רצח רבין בדיעבד והסתה נגד השמאל

R 1 3

Well-known member
ההסתה להצדקת רצח רבין עוברת גם את פייסבוק
אבל נסו לכתוב שם רמז נגד החרדים .
מחר יכתבו על אשה שנרצחה שהצילו כביכול משהו אחר.

קבצים מצורפים

• Screen Shot 2020-10-20 at 7.09.09.png
    Screen Shot 2020-10-20 at 7.09.09.png
    KB 13.2 · צפיות: 8

shaycn23

Well-known member
והצביעות מבחינתם שאין דבר כזה הסתה בימין. מבחינתם ההסתות הם רק בשמאל ורק נגד ראש הממשלה. בעצם בימין, משתמשים באסטרטגיית חרדת- יצחק רבין ז"ל, כדי למנף כל פעם את תשומת הלב ורחמי הציבור כלפי ביבי ואיזו שהיא התמתנות בביקורות כדי לשמור עליו עוד קצת. הם לא רואים אחריות למחנה שלהם, מבחינתם יכולים לשחרר רסן ללא הגבלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
תגובה אחת של אדם אחד (שגם לא ראיתיו מצדיק את הרצח. לפחות בשורה שצוטטה. הוא בס"ה מאבחן תוצאה), זה כל "הימין"?

נו באמת. קצת בגרות ורצינות אי-אפשר? זאת בקשה מוגזמת לבקש כאן?

R 1 3

Well-known member
תגובה אחת של אדם אחד (שגם לא ראיתיו מצדיק את הרצח. לפחות בשורה שצוטטה. הוא בס"ה מאבחן תוצאה), זה כל "הימין"?

נו באמת. קצת בגרות ורצינות אי-אפשר? זאת בקשה מוגזמת לבקש כאן?
לא רק שתמכו בדעתה אלא טענו שחברי כנסת (מן הסתם מהימין) ציטטו
- ברור שאדם מהשורה לא יעלה על הדעת טמטום שכזה.
שהרי בניגוד לדיקטטור הנוכחי במפלגות בישראל מצביעים על כל החלטה גורלית
מי שהחזיר שטחים (בהסכמה דמוקרטית) היה מנחם בגין. הסורים לא היו מוכנים
ממילא לשום חוזה שלום ודרשו נסיגה מהגולן כתנאי מוקדם להידברות.
ממילא יש בימין שמצרים על החזרת סיני. מצרים על הקמת קיבוצים
עליית יהודי אירופה וישראל הציונית שהוקמה ללא ביאת המשיח.

Harrington

Well-known member
מנהל
- ברור שאדם מהשורה לא יעלה על הדעת טמטום שכזה.
ובכל זאת בחרת לטעון ש"הימין" חושב כך. זאת על סמך אמירה של אדם אחד בודד, שגם הוא לא אמר בדיוק את מה שייחסת לו.

בקיצור כאמור מעלה, זה פשוט לא רציני. בשום קנה מידה.
אגב לא הבנתי למי קראת כאן דיקטטור, בזמן שהתייחסות למפלגות השונות. כל המפלגות הרלוונטיות כרגע הינן דיקטטוריות, זולת הליכוד. כדאי אולי להתעדכן במה שקורה מחוץ לבועה. סתם רעיון שכזה.

R 1 3

Well-known member
ובכל זאת בחרת לטעון ש"הימין" חושב כך. זאת על סמך אמירה של אדם אחד בודד, שגם הוא לא אמר בדיוק את מה שייחסת לו.

בקיצור כאמור מעלה, זה פשוט לא רציני. בשום קנה מידה.
אגב לא הבנתי למי קראת כאן דיקטטור, בזמן שהתייחסות למפלגות השונות. כל המפלגות הרלוונטיות כרגע הינן דיקטטוריות, זולת הליכוד. כדאי אולי להתעדכן במה שקורה מחוץ לבועה. סתם רעיון שכזה.
הליכוד דיקטטורה מובהקת ״דבוקה אחת״ אפילו שמו מרמז שכולם מלוכדים סביב
מנהיג יחיד = דיקטטור. כל מוסדות המדינה מותקפים על ידו. אין אוצר אין תקציב אין מפכל משטרה
כי אין בו אופוזיצה פנימית וכל נסיון להמרות את הדיקטטור מגרשים מהמפלגה.
מצביעיו קוראים לו בגלוי מלך ובנו מסמן את עצמו כיורש מלוכני במוצהר.
במפלגת העבודה יש פריימריז אמיתיים (הצבעתי לא אחת) וחלוקי הדעות בה גלויים ומעשירים. כמו גם במרץ.

Harrington

Well-known member
מנהל
הליכוד דיקטטורה מובהקת ״דבוקה אחת״ אפילו שמו מרמז שכולם מלוכדים סביב
מנהיג יחיד = דיקטטור. כל מוסדות המדינה מותקפים על ידו. אין אוצר אין תקציב אין מפכל משטרה
כי אין בו אופוזיצה פנימית וכל נסיון להמרות את הדיקטטור מגרשים מהמפלגה.
מצביעיו קוראים לו בגלוי מלך ובנו מסמן את עצמו כיורש מלוכני במוצהר.
במפלגת העבודה יש פריימריז אמיתיים (הצבעתי לא אחת) וחלוקי הדעות בה גלויים ומעשירים. כמו גם במרץ.
בסדר.
8,000 מפלגות בהן יש דיקטטור אמיתי, מקבל החלטות יחיד שכל המערער עליו מסולק או מושתק. מפלגה אחת דמוקרטית. ושם אתה מתעקש לדבר על דיקטטורה. שמע, ניסית פעם להתקבל לעבודה כמספר בדיחות מקצועי באיזשהו מקום?

ובנימה מעט רצינית יותר. זה מתחיל להיות עצוב כשקשקשנים מתחילים לקנות את הלוקשים של עצמם. הטמטום הזה על אנשים שמסולקים מהליכוד בגלל שהם מתנגדים לנתניהו? עוד לא נמצא הבן אדם שזה חל עליו אבל לא משנה, מישהו פעם קשקש את זה ומאז זה מצוטט כתורה מסיני :). אני ברצינות לא חושב שזה יכול להיות הרבה יותר מגוחך מזה (אם כי עלי להודות, אתם בהחלט מפתיעים לטובה בקטע הזה וכל פעם מצליחים להפתיע גם בדיחה חדשה :)).

R 1 3

Well-known member
בסדר.
8,000 מפלגות בהן יש דיקטטור אמיתי, מקבל החלטות יחיד שכל המערער עליו מסולק או מושתק. מפלגה אחת דמוקרטית. ושם אתה מתעקש לדבר על דיקטטורה. שמע, ניסית פעם להתקבל לעבודה כמספר בדיחות מקצועי באיזשהו מקום?

ובנימה מעט רצינית יותר. זה מתחיל להיות עצוב כשקשקשנים מתחילים לקנות את הלוקשים של עצמם. הטמטום הזה על אנשים שמסולקים מהליכוד בגלל שהם מתנגדים לנתניהו? עוד לא נמצא הבן אדם שזה חל עליו אבל לא משנה, מישהו פעם קשקש את זה ומאז זה מצוטט כתורה מסיני :). אני ברצינות לא חושב שזה יכול להיות הרבה יותר מגוחך מזה (אם כי עלי להודות, אתם בהחלט מפתיעים לטובה בקטע הזה וכל פעם מצליחים להפתיע גם בדיחה חדשה :)).
כשאין לך מענה עובדתי זה מצחיק אותך - בסדר רוב השקרנים נוהגים כך.
תסביר לעצמך איך גדעון סער שהתמודד בפריימריז וזכה לנתח נכבד מהבוחרים
לא קיבל אפילו משרת סגן שר? אולי אתה לא חכם אבל לא צריך להוכיח שאתה הרבה פחות.
רשימת שרים לשעבר בליכוד שזועקים שנתניהו עבר כל גבול בשחיתות תופחת כמו סופגניה חמה ומתוקה
תאכל אותה אם תמשיך בויכוח ותצא יותר אדיוט ממה שאתה באמת.

Harrington

Well-known member
מנהל
כשאין לך מענה עובדתי זה מצחיק אותך - בסדר רוב השקרנים נוהגים כך.
תסביר לעצמך איך גדעון סער שהתמודד בפריימריז וזכה לנתח נכבד מהבוחרים
לא קיבל אפילו משרת סגן שר? אולי אתה לא חכם אבל לא צריך להוכיח שאתה הרבה פחות.
רשימת שרים לשעבר בליכוד שזועקים שנתניהו עבר כל גבול בשחיתות תופחת כמו סופגניה חמה ומתוקה
תאכל אותה אם תמשיך בויכוח ותצא יותר אדיוט ממה שאתה באמת.
הוא הורחק מהליכוד כמו שטענת? כבר לא יושב בכנסת? אגב הוא לא זכה לנתח כל כך נכבד מהבוחרים, אבל ניחא :).
לא הבנתי מה הקשר למה שלשעברים למיניהם צועקים. הם סולקו מהתנועה?
כרגיל, אתה טוען א', מקבל טענה נגד זה, אבל בתגובתך לטענה זו אתה מתבזר ל1001 כיוונים עם 1001 טענות חדשות שאין להן כל קשר למקור או לתגובה על כך.
לגבי סיפא דבריך, אם אתה חושב שאכפת לי להיראות אידיוט, אתה לגמרי טועה :).

בשורה התחתונה ולסיכום:
בניגוד לדבריך, איש לא סולק מהליכוד, גם גדעון סער לא.
הליכוד היא מפלגה דמוקרטית ובין היחידות -בוודאי הגדולות- שנותרו בישראל.
כל השאר? מרתק, אבל לא קשור כהוא זה לדברי.

אבח"י

Well-known member
מצטרף לHARRINGTON - מכל חיידק נעשה פיל? אז אמרה איזו סתומה אחת? חקירות משטרה, לא הגזמתם בכלל?

RossieL

Active member
בתוך עמנו כבר מסתובב הרוצח הבא וזה רק ענין של זמן.
:-(

קבצים מצורפים

• הסתה לרצח.jpg
    הסתה לרצח.jpg
    KB 26.6 · צפיות: 4

dory30

Well-known member
אכן, תמרור אזהרה רציני. אני מקווה שחקרו במשטרה מי עומד מאחורי הפרופיל, הגולשת או שמדובר בזיוף (או אפילו גניבת זהות).

Harrington

Well-known member
מנהל
:-(
יחסית למה שנאמר משמאל על אנשי ימין בעבר, זאת אמירה רגועה למדי (שאני מתנגד לה מכל וכל).
לא יודע אם הרוצח הבא כבר מסתובב בינינו, אבל כן יודע שהוא יכול לבוא מכל צד.

RossieL

Active member
יחסית למה שנאמר משמאל על אנשי ימין בעבר, זאת אמירה רגועה למדי (שאני מתנגד לה מכל וכל).
לא יודע אם הרוצח הבא כבר מסתובב בינינו, אבל כן יודע שהוא יכול לבוא מכל צד.
לא זוכרת שבכל שנות כהונתו של נתניהו ראיתי תמונה שלו עם כפיה ו/ או סמלים נאציים.
ורבין נרצח על ידי יהודי ימני קיצוני בשנת 1995 כדי לעצור מהלכים פוליטיים.
רק אומרת.

לגבי הרוצח שיכול לבוא מכל צד? לצערי הגדול, קיצוניים יש בכל צד, ואכן, זה עלול לקרות.
אלא ש!!! הסיכוי שיבוא מהימין גבוה יותר, ולו רק מעצם ההסתה הפרועה והשתיקה הרועמת נוכח כל האלימות שכבר עכשיו מתרחשת.
אלימות פיזית, אלימות מילולית, שנאה תהומית.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא זוכרת שבכל שנות כהונתו של נתניהו ראיתי תמונה שלו עם כפיה ו/ או סמלים נאציים.
תבדקי שוב. היה יותר מפעם אחת.
בכל מקרה, כלל לא דיברתי על ראשי ממשלה דווקא, אלא על אנשי שמאל וימין.
אלא ש!!! הסיכוי שיבוא מהימין גבוה יותר, ולו רק מעצם ההסתה הפרועה והשתיקה הרועמת נוכח כל האלימות שכבר עכשיו מתרחשת.
אלימות פיזית, אלימות מילולית, שנאה תהומית.
כאמור מעלה, הסתה משמאל לימין ואלימות על סוגיה השונים משמאל לימין, קיימת לא פחות מאשר בכיוון ההפוך. השמאל פשוט מסרב להודות בכך. זה ההבדל היחיד.
שנאה תהומית? כמדומני גדולה פי כמה מכיוון שמאל לכיוון ימין מאשר הפוך.

PrivateBaldrick

Active member
תבדקי שוב. היה יותר מפעם אחת.
בכל מקרה, כלל לא דיברתי על ראשי ממשלה דווקא, אלא על אנשי שמאל וימין.

כאמור מעלה, הסתה משמאל לימין ואלימות על סוגיה השונים משמאל לימין, קיימת לא פחות מאשר בכיוון ההפוך. השמאל פשוט מסרב להודות בכך. זה ההבדל היחיד.
שנאה תהומית? כמדומני גדולה פי כמה מכיוון שמאל לכיוון ימין מאשר הפוך.

האלימות הפוליטית באה מימין לשמאל - ורק מימין לשמאל
ההסתה באה כמעט כולה מימין לשמאל, אני לא מדבר על דרישה להעיף הביתה או למשפט שהיא לגיטימית, אלא על הסתה אמיתית, קריאות בוגד, מוות ל... וכו. אין את זה משמאל לימין. רק בכיוון השני. שלא נדבר על זה שכל התחלה של רמז להסתה משמאל לימין זוכה לגינויים בשמאל, בעוד שבכיוון השני, ביבי וחבריו רק מעודדים את ההסתה הזאת.

אין פה קיצוניים בשני הצדדים. יש צד שמכבד את כללי הדמוקרטיה, וצד שני שמחרבן עליהם ואז זועק כקוזאק הנגזל. וכל השוואה בין הנאצים של לה פאמיליה שמביאים מכות למפגינים, לבין איזו בחורה עם חזה חשוף על מנורה היא מגוחכת ורק בשיח העקום של הימין יכולה להתקיים.

Harrington

Well-known member
מנהל
האלימות הפוליטית באה מימין לשמאל - ורק מימין לשמאל
לחזור שוב ושוב על אותו שקר לא יהפוך אותו לאמת. שנזכיר כיצד היו כאן אנשי רוח שקראו לעלות על מתנחלים עם מכבשים וטרקטורים? וזאת סתם דוגמה בשליפה, מיני רבות כאמור.
ההסתה באה כמעט כולה מימין לשמאל
ראשית האדם שנגדו מופעלת כיום ההסתה הגדולה, המשמעותית והפרועה ביותר, הוא בנימין נתניהו וזה בא מהשמאל. בעצם במחשבה שניה, יתכן שזאת הגב' שרה נתניהו. על זה אני לא נעול.
קבוצה נוספת שמתבצעת כלפיה הסתה בלתי פוסקת הוא המגזר החרדי. אמנם כאן זה אולי פחות עניין של ימין ושמאל, אך אם לצורך הדיון נעשה את מה שכולם עושים, קרי נזהה דתיים עם הימין וחילונים עם השמאל, אזי זאת אותה קבוצה שמסיתה.

כפי שכתבתי כאן כבר פעמים רבות, יש רק הבדל אחד בין האלימות המילולית (ובכלל) משמאל לימין ומימין לשמאל, והוא שהימין מודה שזה קיים אצלו (ורובו מסתייג ומגנה), בעוד שהשמאל מתעקש להכחיש שזה בכלל קורה (וממילא לא מגנה).
מעבר לזה? שום הבדל מיוחד.

, אני לא מדבר על דרישה להעיף הביתה או למשפט שהיא לגיטימית, אלא על הסתה אמיתית, קריאות בוגד, מוות ל... וכו. אין את זה משמאל לימין.
אני במלוא הרצינות תוהה אם אנו חיים באותה מדינה.
אין פה קיצוניים בשני הצדדים. יש צד שמכבד את כללי הדמוקרטיה
אכן. זה הצד שמכיר בכך שבנימין נתניהו הוא כרגע ראש ממשלת ישראל הנבחר על-פי כללי הדמוקרטיה ושלטון החוק.
מולו יש את הצד שמתעקש לא להכיר בעובדה זו. רוממות שלטון החוק והדמוקרטיה בגרונו, אך בפועל? נאדה.

אין פה קיצוניים בשני הצדדים.
I rest my case.
יש צד שמכבד את כללי הדמוקרטיה, וצד שני שמחרבן עליהם ואז זועק כקוזאק הנגזל.
בזה אתה צודק.
וכל השוואה בין הנאצים של לה פאמיליה שמביאים מכות למפגינים
חבל שלא קראתי משפט זה לפני שהגבתי. זה היה חוסך לי זמן ואנרגיה והשקעה בתגובה עניינית. כל השוואה בין יהודים/ישראלים לנאצים פסולה מיסודה ומלמדת על כך שהכותב, או שאין לו מושג מי היו הנאצים, או שאין לו מושג מי הוא מושא כתיבתו.

PrivateBaldrick

Active member
לחזור שוב ושוב על אותו שקר לא יהפוך אותו לאמת. שנזכיר כיצד היו כאן אנשי רוח שקראו לעלות על מתנחלים עם מכבשים וטרקטורים? וזאת סתם דוגמה בשליפה, מיני רבות כאמור.

ראשית האדם שנגדו מופעלת כיום ההסתה הגדולה, המשמעותית והפרועה ביותר, הוא בנימין נתניהו וזה בא מהשמאל. בעצם במחשבה שניה, יתכן שזאת הגב' שרה נתניהו. על זה אני לא נעול.
קבוצה נוספת שמתבצעת כלפיה הסתה בלתי פוסקת הוא המגזר החרדי. אמנם כאן זה אולי פחות עניין של ימין ושמאל, אך אם לצורך הדיון נעשה את מה שכולם עושים, קרי נזהה דתיים עם הימין וחילונים עם השמאל, אזי זאת אותה קבוצה שמסיתה.

כפי שכתבתי כאן כבר פעמים רבות, יש רק הבדל אחד בין האלימות המילולית (ובכלל) משמאל לימין ומימין לשמאל, והוא שהימין מודה שזה קיים אצלו (ורובו מסתייג ומגנה), בעוד שהשמאל מתעקש להכחיש שזה בכלל קורה (וממילא לא מגנה).
מעבר לזה? שום הבדל מיוחד.

אני במלוא הרצינות תוהה אם אנו חיים באותה מדינה.

אכן. זה הצד שמכיר בכך שבנימין נתניהו הוא כרגע ראש ממשלת ישראל הנבחר על-פי כללי הדמוקרטיה ושלטון החוק.
מולו יש את הצד שמתעקש לא להכיר בעובדה זו. רוממות שלטון החוק והדמוקרטיה בגרונו, אך בפועל? נאדה.

I rest my case.

בזה אתה צודק.

חבל שלא קראתי משפט זה לפני שהגבתי. זה היה חוסך לי זמן ואנרגיה והשקעה בתגובה עניינית. כל השוואה בין יהודים/ישראלים לנאצים פסולה מיסודה ומלמדת על כך שהכותב, או שאין לו מושג מי היו הנאצים, או שאין לו מושג מי הוא מושא כתיבתו.
מעבר לתגובות הפרטניות חסרות הקשר למציאות שכתבת פה. נאציזם זאת אידולוגיה, היא היתה קיימת הרבה לפני שהחליטו על הפתרון הסופי. יש נאצים בגרמניה, יש נאצים בקבוצות ה"עליונות הלבנה" בארה"ב. ולה פאמיליה הם סופר דופר נאצים.
גם הנאצים בשנות ה30 וה40 בגרמניה לא הגיעו מהחלל, אלא היו אנשים נורמליים עם שנים של תעמולה דמגוגית הרסנית. נאצים יש בכל מקום שבו מאפשרים להם לגדול, יש הרבה במקום כמו פה בו מעודדים אותם. ללא קשר לגזע או לדת שלהם.

Harrington

Well-known member
מנהל
מעבר לתגובות הפרטניות חסרות הקשר למציאות שכתבת פה. נאציזם זאת אידולוגיה, היא היתה קיימת הרבה לפני שהחליטו על הפתרון הסופי. יש נאצים בגרמניה, יש נאצים בקבוצות ה"עליונות הלבנה" בארה"ב. ולה פאמיליה הם סופר דופר נאצים.
גם הנאצים בשנות ה30 וה40 בגרמניה לא הגיעו מהחלל, אלא היו אנשים נורמליים עם שנים של תעמולה דמגוגית הרסנית. נאצים יש בכל מקום שבו מאפשרים להם לגדול, יש הרבה במקום כמו פה בו מעודדים אותם. ללא קשר לגזע או לדת שלהם.
קראתי עד כאן.
מודה לך על כך שלקחת את הזמן להגיב לדברי.
אין לי עניין להגיב (או אף לקרוא) מישהו שמתחיל הצדיק השוואות לנאציזם, עמך הסליחה.
את דעתי על מי שנזקק להשוואות כאלו (וכאן מנסה להצדיקן), כתבתי קודם. אין לי מה להוסיף על כך.
אם וכאשר תבחר ביום מן הימים להתדיין בלי ההשוואות האלו והצדקתן, אשמח לדיון בוגר וענייני. כל עוד זה לא הולך בלי השוואות לנאציזם או הצדקת השוואות כאלו, אין לי אלא לרחם, להתפלל להתגברותך והשכלתך בהקדם ולא פחות מכך, בריאותך הנפשית (שכן מי שעורך השוואות כאלו לדידי הוא פר הגדרה אדם חולה. בכל אופן, אם הוא יהודי/ישראלי).

PrivateBaldrick

Active member
קראתי עד כאן.
מודה לך על כך שלקחת את הזמן להגיב לדברי.
אין לי עניין להגיב (או אף לקרוא) מישהו שמתחיל הצדיק השוואות לנאציזם, עמך הסליחה.
את דעתי על מי שנזקק להשוואות כאלו (וכאן מנסה להצדיקן), כתבתי קודם. אין לי מה להוסיף על כך.
אם וכאשר תבחר ביום מן הימים להתדיין בלי ההשוואות האלו והצדקתן, אשמח לדיון בוגר וענייני. כל עוד זה לא הולך בלי השוואות לנאציזם או הצדקת השוואות כאלו, אין לי אלא לרחם, להתפלל להתגברותך והשכלתך בהקדם ולא פחות מכך, בריאותך הנפשית (שכן מי שעורך השוואות כאלו לדידי הוא פר הגדרה אדם חולה. בכל אופן, אם הוא יהודי/ישראלי).
אני מוכן לדיון בוגר וענייני. אבל אני לא מוכן להתעלם מנאציזם רק כי לא נח לך לשמוע. אז כנראה שלא יהיה ביננו דיון ענייני ואני לא "נזקק להשוואות האלה", אלא פשוט לא מפחד מהן כשהן רלוונטיות. לא קורא לנתניהו / דרעי / רוב הימנים האחרים נאצים כי גם אני מסכים שזה לא משהו שצריך לשלוף סתם בדיון. אבל לארגון בעל אידאלוגיה נאצית, בין אם זה לה פאמיליה, נוער הגבעות או האריות של הצל - אני אקרא בשמו. וככל שיותר אנשים יכירו בכך שיש יודונאצים - והרבה. מצבנו אולי ישתפר.

למעלה