היפה והחנון 3!

svety

New member
היפה והחנון 3!

איך אתם חושבים תהייה העונה הבאה? איזה משימות הייתם רוצים לראות?

elcool

New member
את החנונית והיפה

ממש התאכזבתי שבסוף זה לא התקיים בעונה שלי, ואני כבר מת לגלות מי היא. מה שכן, אני יודע שהתקציב שלהם יותר גדול משלנו. אם אתם זוכרים, עונה שעברה היה שיט, וטיסה לחו"ל פרק אחד. אבל בגלל הרייטינג הממוצע, בעונה שלנו היה פחות תקציב. עכשיו בגלל שהעונה השניה הצליחה כל כך, לשלישית יש יותר תקציב
(ככה רוכבים על הגל של ההצלחה...) אני רק מקווה שבנוסף לתפאורה יותר מפוארת, עדיין יהיו דמויות מעניינות, ולא רק את ה"חנון הקלאסי הביישן והחיוור" (כמו אור ואלון, לדוגמה)

StriX Starlight

New member
לדעתי הקאסט יפול כמו אבן לתהום הפרובוקציה.

הניסיון להצדיק רייטינג, להפתיע, לחדש וכל שאר השיט הזה יגרום לדברים לצאת לחלוטין מפרופורציה. כשיש להפקה משהו כמו חופית וסטייסי להתעלות מעליו, זה לא יכול להגמר טוב.. מה שכן, משעשע אותי לראות איך הם יתמודד עם הצורך למצוא משימות שיאתגרו חבורת פרחות סתומות וגיקיות אינטיליגנטיות בו זמנית. ואם אכן יהיו גיקיות, אני כל כך מקווה שכל ה"חנונים" ייפלו שדודים לרגליהן וישאירו את הפקצות לבד (או עם המטרו-סקסואליים המטרידים שיהיו בני הזוג של הגיקיות).

Light18m

New member
אורגיה

ניסיתי לארגן אחת בעונה שלנו, אך ללא הצלחה.

Saladin

New member
לא הייתי רוצה לראות את ליטל באורגיה.

יותר נכון לא הייתי רוצה לשמוע. הביטוי "עף לי הסכך" הוא אמנם קליט אבל במצבים מסוימים הוא TURN-OFF רציני.

StriX Starlight

New member
אם כבר הכנסת לי את התמונה הזאת לראש - תשלם.

מה לדעתך יכול להרשים ב"שית כמוה, עד כדי כך שתפלוט "עף לי הסכך" באמצע אקט?

Saladin

New member
תידרש לא פחות מאשר

אורגזמה טוטליסטית כמובן
. אורגיה עם ליטל חייבת לכלול גם את החברות הב"שיות שלה (אלה שיצאו איתה ועם אלכס לדוכן פלאפל באמצע רחוב ראשי ב"שי באחת התכניות), אני מקווה שזה ברור לך. זו עיסקת חבילה.

Saladin

New member
חלק מהן דווקא היו נחמדות...

אם לא מסתכלים על הפנים

StriX Starlight

New member
חפרת לעצמך יופי של בור.

את מי, אם מותר לשאול, היית מכליל באורגיה הנ"ל?

למעלה