הישרדות 2704

Oukami Kun

New member
הישרדות 2704

הולי שיט! איך זה קרה?? אני ממש שמח שזה קרה, אבל לא ראיתי את זה בכלל! כל הכבוד לעריכה.
יש לי תחושה אבל שמוניקה תתחלף איתו ותעוף ואז יהיה מאד מעניין בשבט של הפייבוריטס.
בכל מקרה, היידן אמר את זה הכי טוב - הם הפסידו לבחור עם יד אחת ושלוש אמהות. כמה מביך. אפשר בבקשה שיערבבו את השבטים, או משהו בסגנון? איחוד מוקדם? משהו שיראה לנו טיפה את האסטרטגיה בשבט השני ולא רק קטעים הזויים על קוקוסים
.
אני מאד מחבב את העונה הזאת, כמו שכתבתי, אני מקווה שיהיה פוסט-מרג' חזק כמו הפרי-מרג'.

retard boi

New member

באתגרים מסוג כזה הכל תמיד נופל על הפאזל ולורה מורט כנראה ממש תותחית בדברים האלה אז קשה לי להאמין שיש למשהו שם בכלל סיכוי. אני לא מת על הצהרת ה"אמהות", לדעתי היא די לא במקום. הנשים בשבט החוזרים הן אומנם מבוגרות יותר אבל הן עדיין לא זקנות בלות והן חדות ובכושר טוב. אני לא הייתי מזלזל בהן, הן הרבה יותר חזקות מרוב הבחורות הצעירות שמגיעות לתוכנית הזו בעונה רגילה.

בראד משלם עכשיו על הטעות האיומה שהוא עשה במועצה הקודמת. אם הוא היה מחזיק את הגברים ביחד הם גם היו חזקים יותר באתגרים וגם קיילב לא היה נהייה פראנואידי והולך נגדו. מבחינת קיילב זו הייתה טעות להעיף את בראד לדעתי אבל אני מסוגל לעקוב אחר הלך המשחבה שהוביל לזה וזה הגיע לבראד לעוף על over playing.
אני עדיין חושב שיש קומבינות שלא גלויות לעין עם הבנות בשבט, יש סיכוי שזה בכלל משהו "לא תקין" כמו ברית לפני המשחק שהם סגרו עם לורה או טינה כי הבנות שלהן לא עושות רושם דומיננטי במיוחד. משהו שם לא מסתדר לי כל כך.

מוניקה פתטית וזה מעצבן אותי שהיא מקבלת כל כך הרבה זמן מסך.

Nameless One

New member

בראיון עם קולטון, הוא טען שאראס שוחח עם רוב הקאסט לפני תחילת העונה, אז סביר להניח שבאמת קיימת ברית טרום משחק.
זה גם מסביר למה קנדיס,שנכנסה למשחק ברגע האחרון במקום RC, הודחה ע"י השבט.

כל השבט של "האהובים" דיי דפוק, אני מרחם על היידן שתקוע עם כל הנפלים האלו, במיוחד בראד שפרק אחד מחליט שצריך להפטר מג'ון כי יש לו קשר עם קנדיס, ובפרק אחר אולי מקיילב כי אין לו שום קשר עם מישהו בשבט השני.
וכן, לפי הזמן מסך שמוניקה מקבלת, יחד עם הוידוויים "האיכותיים" שלה (דיבור על אסטרטגיה,מה טוב בשביל המשחק שלה) מרמז על זה שהיא הולכת לעצבן אותך לעוד הרבה פרקים.

Oukami Kun

New member

גם באולסטארז (המקורי, עונה 8) הם הגיעו עם בריתות מלפני. זה לא חדש וזה לא מפתיע, לדעתי גם התייחסו לזה אז אבל לא סגור.
מזל שהביאו את קנדיס ולא את RC...

Nameless One

New member

ובדיוק בגלל אותה סיבה היה שלושה שבטים בעונת האולסטארז.
ובאמת מזל שהביאו את קנדיס, זה מוריד את הסיכון שקנדיס תבזבז עוד פעם מקום בעונת אולסטארז עתידית.

רק השבוע פתאום הבנתי שבראד הימר על סיטואציות לא סבירות עם חברי השבט שלו. כל מנהיג אחר היה מדיח את סיירה במועצה השנייה, (נתעלם ממריסה כי ההדחה שלה מראש הייתה חסרת אסטרטגיה, אז יכלה להיות בכל מצב), ואז לא בטוח אפילו שהם היו מפסידים את האתגרים השלישי והרביעי, כי הבעייה שלהם באתגר השלישי הייתה הבנות. סיירה הפסידה פעמיים, יכול להיות שעם רייצ'ל הם היו זוכים בחסינות.

אורישקי

New member

חחחחחחחחחח מה זה היה המועצה ההזויה הזאת?!?

יפה להם לג'ון וקנדיס! אמנם בראד בא אבל הם חגגו אני מאמין!

בראד גרוע. אם היה סותם את הפה הייתה יכולה להיות הדחה פשוטה של סיירה שהיא גם הגיונית יותר. שלא לדבר על זה שג'ון היה צריך להישאר. מה שכן הוא דמות חזקה. אני בעד שג'ון יעוף ונשאר לראות את קנדיס מתעמתת עם בראד.

אני כמעט בטוח שסיירה וקאת'י הלכו לסכסך קצת בין קאלב לבראד - לא הגיוני שבגלל שבראד קצת דיבר עם הבנות קיילב יחשוד כל כך - בכלל העריכה בשבט הזה הזויה.

סיירה וקאת'י חמודות - אנדרדוגיות שכיף לראות אותן שורדות.

לא ברור בדיוק איך קיילב-וויטאס-היידן עכשיו, בטח וויטאס שינה הצבעה בגלל האבן הסגולה?

חבל שמריסה הודחה - הייתה חמודה בסה"כ וקיוויתי שג'ון יודח.

למעלה