הישר אל תוך העין

haze73

New member
הישר אל תוך העין

לצד כלל האיברים בהם אנחנו משמשים לפיתוי האחר או האחרת, יש כמה איברים שבפועל אין בהם שום דבר זימתי, אבל יש בהם מן התשדורת אל הסביבה. אופן התנהגותינו בפרהסיה מגיע בד"כ להבנתם של הסובבים אותנו ע"פ המילים אותם אנחנו אומרים, ו...על פי האופן בו אנחנו מסתכלים על האחרים. כי מבט - מבט יכול להפשיט, מבט יכול לחשוק, מבט יכול לשדר, להביך, לחמוד, לחדור וכו'. העיניים שלנו משדרות באופן די קסום את מה שבליבנו ובמוחינו, וע"פ המבט בעיניים, ניתן לדעתי גם להבין אותנו, ואת רצונינו ברגע המבט. והרי כי ידוע שכשני זוגות עיניים נתקלות זה בזה - נוצר רגע אינטימי למדי, אינטימי עד כדי חודרני. לעיתים קרובות אחד מבעלי בעיניים הללו ישפיל מבטו או ימצמץ ולו רק כדי להימנע מאותו רגע אינטימי מביך, ואחרים, יומרניים יותר - יילגו עם המבטים הללו ויעמיקו אותם הישר לתוך עיני השני. למרות כל זאת, אני מאמין שכל אחד ואחד מתרגם סיטואציית מבטים שכאלו בצורה שונה בדרך בה הוא חושב. - איך אתם מביטים בדבר מה בו אתם חושקים ? - איך תנהגו לו זוג עיניכם ייתקל בזוג עיניים אחר וסקסי ? - חושבים שעיניכם משדרות משהו שאחרים יכולים להבין ? - האם בהסתכלות אל תוך עינינו, ניתן להבין את עצם היותינו נואפים (חוץ ממני כמובן)? - מהו צבע עיניכם ? ובהזדמנות זו - שרשרו את תמונות עיניכם. ושיר

לא מתפשרת כלל

Well-known member
מקפיצה

כי כתבת יפה
חוצמיזה, מה אני מבינה בע'. עדיף ז'

לא מתפשרת כלל

Well-known member
ווא ווא ווי ווא

שיחקת אותה!
בפעם הבאה- תמונה עם הגבה הסוררת
ועכשיו אחרי שחזרתי משיטוט ברחובות העיר והייתי קרובה יותר מאי פעם, אני יכולה ללכת לישון בשקט :)) לילה טוב, אדמדם

העיניים הפה וידיים.....

אלו האברים החשובים ביותר במעשה האהבה... מי שלא יודע לתפעל אותם כראוי לא יודע את העבודה. :) חומות.

בהתבוננות לשם רואים הכל.

בקשר לתמונה נאה דורש נאה מקיים:) האמת אין לי מושג אילו שאלות מעסיקות אתכם הזמן האחרון , אותי למשל מטריד מאוד , כל הקטע של מוות ביסורים , והתנאי מחייה בשאול,.. יהיה פנסיה לנואפים? מזגן? משו?האם יש דרך לכפר?האם בחורות מעורטלות יסתובבו סביבנו ללא הכר מכנסינו יבער אברנו ישרף.? דברים הרבה יותר חשובים לדעתי!

dvash

New member

אל תדאג! הגיהנום זה בית זונות אחד גדול. יש שם מה שאתה רק רוצה ומה שאתה לא רוצה. כל הפנטזיות הכי כמוסות שלך מסתובבות שם ערומות ונוטפות צוף. באות אליך, לוחשות לך באוזן דברי זימה, מתחככות עליך ומלקקות את פיטמותיך. אתה יכול לעשות איתן מה שחפצה נפשך. אמה מה? אין לך זין, אצבעות ולשון...

למעלה