היש ספק ששחר שמתעלם מהוראת הרב קנייבסקי ונטפל להפגנות - עיוור?

R 1 3

Well-known member
מכנה כל מי שנפגע מהסגר בגלל החרדים - שמאלנים
כמה זמן ניתן לשוטף המוח הזה להתל בגולשים?
מאות קורבנות של קורונה נגרמו בגלל חרדים.
על ראשם שחר שמעדיף לשקר כאן השכם והערב
כאילו הערים מהן יצאו המפגינים אדומות ולא ערי החרדים.
מבטיח לך מר שחר שהשקרים שלך לא יקבלו כאן הד - אתה אויב הציבור

נערך לאחרונה ב:

קצה11

Well-known member
כפרה
המפגינים הגיעו לירושלים והפכו אותה לאדומה

און גרדיל

Well-known member
הצמדת החרדים למפגינים זה מניפולציה של שני הצדדים להצדקה. אי אפשר לבוא בטענות למי שמשתמש בזה לצרכיו. הרי כל הצדדים מוצדקים בשיטה הזאת...
תביא משהו אופרטיבי (מעבר להתחשבנויות האישיות), זה ביצים.

SupermanZW

Well-known member
הצמדת החרדים למפגינים זה מניפולציה של שני הצדדים להצדקה. אי אפשר לבוא בטענות למי שמשתמש בזה לצרכיו. הרי כל הצדדים מוצדקים בשיטה הזאת...
תביא משהו אופרטיבי (מעבר להתחשבנויות האישיות), זה ביצים.
אין שום טיעון אופרטיבי. כך או כך, האדם הסביר חפץ חופש הוא ולכן יחפש כל דרך להצדיק את אשר הוא מעוניין לעשות וכשיבואו לאכוף עליו תקנות כלשהן, היות האכיפה לא שוויונית והיותו שייך לקבוצה שהוא מוצא כמופלית לעומת קבוצה אחרת מהווה טיעון חזק מאוד להצדיק הפרת התקנות מצידו והרי ברור שהחרדים תופסים את נתניהו בביצים אך זה לא ימנע מהם לטעון אודות המפגינים, היות וקודם לכן הפגנות הותרו וכמובן שלא ימנע מהמפגינים לטעון על החרדים שאף מטיפים להפר את הוראות הממשלה, אך בתוך תוכם שמחים שזה כך מכיוון שאם לא היו קריאות מצד החרדים להפר את התקנות כיצד היו יכולים המפגינים להצדיק את דרישותיהם והרי היה ברור שזה יקרה, כי כל מי שיכול מנצל את כוחו להשיג את רצונו וכל אחד שונא שמגבילים אותו, התגובה תלויה באומץ של הפרט להילחם במגביליו.

אבח"י

Well-known member

זה עתה גרמת ל-שחר לזקפת-על

אני מניח שלאחר קריאת ההודעה שלך, נשוא ההודעה זכה באביונה בלתי רגילה, קגדמה לה בטח איזו זקפה שמאפיינת את גיל ההתבגרות. איזה כבוד נתת לאחרון הטרולים ולתועמלן של הלשכה האפלה בבלפוריה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
חחחח , התמהונות קשה אצלך , הא ?

תמיד הוקעתי את התנהלות החרדים בהקשר לקורונה אך את מפגיני השמאל אני מוקיע הרבה יותר וזאת מפני שהם לוקחים דוגמא מכם - אתם מצפצפים על החוק , עומדים מעליו - מתקהלים באלפיכם כשחלק ניכר מכם ללא מסכות ואם לכם מותר לחרבן על תקנות משרד הבריאות והממשלה - גם החרדים רוצים.

החרדים הביטו עליכם ולקחו דוגמא - אתם הבאתם אותם למצב הזה בשל רצונכם לגרור את ישראל לאנרכיה ולכן אתם גרועים מהם בהרבה.

אתם אנשים רעי לב , במודע אתם גוררים אותנו לאנרכיה , העם רואה אתכם ונגעל , הוא יעניש אתכם בקלפי.

חשבתי שהקולגות הם "רק" בני דת אבו יאיר, אז עכשיו אתם גם עם? עברתם לאוגנדה לפחות, לפני שאתם מציבים קלפיות עם פתק הצבעה אחד של המנהיג העליון האחד והיחיד?

ruven7

Active member
חחחח , התמהונות קשה אצלך , הא ?

תמיד הוקעתי את התנהלות החרדים בהקשר לקורונה אך את מפגיני השמאל אני מוקיע הרבה יותר וזאת מפני שהם לוקחים דוגמא מכם - אתם מצפצפים על החוק , עומדים מעליו - מתקהלים באלפיכם כשחלק ניכר מכם ללא מסכות ואם לכם מותר לחרבן על תקנות משרד הבריאות והממשלה - גם החרדים רוצים.

החרדים הביטו עליכם ולקחו דוגמא - אתם הבאתם אותם למצב הזה בשל רצונכם לגרור את ישראל לאנרכיה ולכן אתם גרועים מהם בהרבה.

אתם אנשים רעי לב , במודע אתם גוררים אותנו לאנרכיה , העם רואה אתכם ונגעל , הוא יעניש אתכם בקלפי.
אלה נבלה ואלה טריפה

שחר 676

Well-known member
מנהל
אלה נבלה ואלה טריפה
לא יקירי - החרדים עדיפים אלף מונים ממפגיני השמאל חסרי האחריות ורעי הלב.

לאור התנהגות השמאלנים והרוח הגבית אותם הם מקבלים ממערכת המשפט והתקשורת - החרדים איבדו אמון בממשלת ישראל וזה בדיוק התוצאה לה פיללו מפגיני השמאל - אנרכיה !

מפגיני השמאל הם הקטליזטור המערער את אמון הציבור בממשלה בעת מגיפה.

מדובר ברוע לב צרוף - העם מביט ונגעל והוא יאמר את דברו בקלפי.

ruven7

Active member

לאור התנהגות השמאלנים והרוח הגבית אותם הם מקבלים ממערכת המשפט והתקשורת - החרדים איבדו אמון בממשלת ישראל וזה בדיוק התוצאה לה פיללו מפגיני השמאל - אנרכיה !

המפגינים הם עדר לא ממושמע, אולי,אלים וחוצה קווים אבל המדינה החליטה שמותר להפגין.
החרדים מצפצפים בענק.לא די שקשה לאכוף תקנות באזורים מסויימים בשל הצפיפות הטבעית הם משתתפים בארועי ענק (כמו זה שהיה בחיפה) בלי שמץ ציות להוראות השעה,מפגינים גם אלימות.
נבלה וטריפה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
המפגינים הם עדר לא ממושמע, אולי,אלים וחוצה קווים אבל המדינה החליטה שמותר להפגין.
החרדים מצפצפים בענק.לא די שקשה לאכוף תקנות באזורים מסויימים בשל הצפיפות הטבעית הם משתתפים בארועי ענק (כמו זה שהיה בחיפה) בלי שמץ ציות להוראות השעה,מפגינים גם אלימות.
נבלה וטריפה.
לא המדינה החליטה - מי שהחליטה זו המערכת המשפטית אשר מעניקה רוח גבית למפגינים.

שים לב , למיטב ידיעתי , ממש לאחרונה החליטה הפרקליטות כי לא ניתן להעמיד לדין מפגין אשר חסם כביש - החלטה חדשה לחלוטין אשר נועדה לאזוק את ידי השוטרים מלטפל בהפגנות.

בג"צ מאשר הפגנות המוניות בבלפור וזאת בניגוד לפסיקת בג"צ מלפני 26 שנה אשר הגבילה קשות את ההפגנות ( אהרון ברק בכבודו ובעצמו כתב את הפסיקה ) - שים לב כיצד הפסיקה משתנה מראש ממשלה מן השמאל לבין ראש ממשלה מן הימין.

החרדים רואים שקבוצת הפריבילגים השמאלנים עומדת מעל לחוק ובשל כך הם משוכנעים שלא מדובר בהנחיות אשר נועדו להציל חיים - אלא הנחיות אשר ניתנות מטעמים פוליטיים ולכן החליטו להתעלם.

השמאלנים מחככים ידיהם בהנאה ושמחים על כי מזימתם האנרכיסטית קורמת עור וגידים - תחבולה מניפולטיבית ונכלולית אשר נועדה לערער את אמון הציבור בהנהגה.

אבל עזוב , נסה לחשוב מכיוון אחר - הרי החרדים מצטיירים בעיניי חלק נרחב מן השמאל הישראלי כציבור בור ונבער , לא ?
אז מדוע שהציבור "האחראי , האינטילגנטי והמוסרי" הזה לא ינהג בבגרות נוכח סכנת ההדבקות והאנרכיה ? - מדוע שלא יהווה דוגמא לאחריות וסולידריות לאומית ?

ברור שלא - מפגיני השמאל הם הקטליזטור לתופעות האנרכיה הללו ולכן הם הרבה יותר גרועים מן החרדים - הם המח שמאחורי האנרכיה.

נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
לא המדינה החליטה - מי שהחליטה זו המערכת המשפטית אשר מעניקה רוח גבית למפגינים.

שים לב , למיטב ידיעתי , ממש לאחרונה החליטה הפרקליטות כי לא ניתן להעמיד לדין מפגין אשר חסם כביש - החלטה חדשה לחלוטין אשר נועדה לאזוק את ידי השוטרים מלטפל בהפגנות.

בג"צ מאשר הפגנות המוניות בבלפור וזאת בניגוד לפסיקת בג"צ מלפני 26 שנה אשר הגבילה קשות את ההפגנות ( אהרון ברק בכבודו ובעצמו כתב את הפסיקה ) - שים לב כיצד הפסיקה משתנה מראש ממשלה מן השמאל לבין ראש ממשלה מן הימין.

החרדים רואים שקבוצת הפריבילגים השמאלנים עומדת מעל לחוק ובשל כך הם משוכנעים שלא מדובר בהנחיות אשר נועדו להציל חיים - אלא הנחיות אשר ניתנות מטעמים פוליטיים ולכן החליטו להתעלם.

השמאלנים מחככים ידיהם בהנאה ושמחים על כי מזימתם האנרכיסטית קורמת עור וגידים - תחבולה מניפולטיבית ונכלולית אשר נועדה לערער את אמון הציבור בהנהגה.

אבל עזוב , נסה לחשוב מכיוון אחר - הרי החרדים מצטיירים בעיניי חלק נרחב מן השמאל הישראלי כציבור בור ונבער , לא ?
אז מדוע שהציבור "האחראי , האינטילגנטי והמוסרי" הזה לא ינהג בבגרות נוכח סכנת ההדבקות והאנרכיה ? - מדוע שלא יהווה דוגמא לאחריות וסולידריות לאומית ?

ברור שלא - מפגיני השמאל הם הקטליזטור לתופעות האנרכיה הללו ולכן הם הרבה יותר גרועים מן החרדים - הם המח שמאחורי האנרכיה.
לך תגור בעיר חרדית - אח״כ תספר לנו מי האנרכיסט - הרי אתה מסית כאן לפגוע במפגינים - בשקרים שברא השטן שלך.
בכפר ערבי יקבלו אותך בכבוד מלכים יחסית לשכנים חרדים.

ruven7

Active member
נבלה וטריפה.
עכשיו הראו דיווח על ילדים בני 9-10 המובאים להפגנות נגד נתניהו.אין בושה.
להפגין מותר בדמוקרטיה אבל עד איפה?

R 1 3

Well-known member

רוע לב שלך - הרי כל מערכות הבחירות האחרונות נגרמו מסרובם לחוק הגיוס והתעקשות ליברמן - בצדק.
מה יצא מהם? מפלגת העבריינים של ש״ס ? או ליצמן שברח אחרי פשעיו במשרד הבריאות?
זו שפת הגוש שלכם- חתיכת סטייק שרוף הפכת לסנגור לחרדי המשתמט.
חרדים הם חלק מגוש הפשע שודדי הקופה הציבורית ומפיצי הקורונה - זו האמת ואין בילתה - הם והיבוא מחו״ל.
החרדים יביאו לסגר שלישי - הערים האדומות ולא המפגינים מכל רבדי הציבור.
את האמת הזאת תראה כמו תפילה יומית תפילת שחרית . זה לא עולם התורה אלא עולם הרע.
חרדי כבר רצח להטבית. חרדים זרקו אבנים חודשים בירושלים בכביש המריבה ובבני ברק עוד לפני שהיית טיפה סרוחה
חרדים הביאו לפרעות תרפ״ט בתהלוכה משיחית.
החרדים הם אויבי הציונות. פושע מילולי שנטפל לשמאל מומצא. החרדים תולים בובות חיילי צה״ל על גרדום.
היכן ראית ישראלים שורפי דגלים שאינם עומדים בצפירה או ממנגלים ביום השואה - שקרן ואדיוט גמור.
לראות חרדים אברכים משתמטים מנפצים רכב של כתב ערוץ 12 והמשטרה מאשימה את העתונאים בהתססה
זה יגמר לך בין העיניים שחר החרדים ינקרו אותן לא אני.
כאותו חרדי שקילל את משפחתנו על גדול חיית מחמד שאני ילד בן 10 אנקר את עיני אמי.
הבנת עם מי יש לך עסק ?אלו פסיכופטים שמאמינים שהעולם כולו סובב סביב היהדות ;1
להם מותר להתפרע לחלל כל דיברה מהתנ״ך עד כדי רוע מזוקק - זה יתפרץ לך כמו מורסה בפרצוף.
אלו פושעים שמתנפלים על רכבים וקופצים על מכוניות נוסעות - הם אויב אויב כמו איסלם קיצוני.
יאיימו עליך שדינך סקילה ככופר - עד שלא תתקל בהם - לא תלמד - אז אני מעביר לך שעור יומי.
את קהילותיהם עצמם הם מעבירים טרור שלא ניתן לתאר. מפזרים שכונות חילונים בפשעי רכוש.
ואתה מעדיף אותם על שמאלנים - שטוף רוע הבאת כבר לרצח רבין הדם יהיה על ידיך.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
רוע לב שלך - הרי כל מערכות הבחירות האחרונות נגרמו מסרובם לחוק הגיוס והתעקשות ליברמן - בצדק.
מה יצא מהם? מפלגת העבריינים של ש״ס ? או ליצמן שברח אחרי פשעיו במשרד הבריאות?
זו שפת הגוש שלכם- חתיכת סטייק שרוף הפכת לסנגור לחרדי המשתמט.
חרדים הם חלק מגוש הפשע שודדי הקופה הציבורית ומפיצי הקורונה - זו האמת ואין בילתה - הם והיבוא מחו״ל.
החרדים יביאו לסגר שלישי - הערים האדומות ולא המפגינים מכל רבדי הציבור.
את האמת הזאת תראה כמו תפילה יומית תפילת שחרית . זה לא עולם התורה אלא עולם הרע.
חרדי כבר רצח להטבית. חרדים זרקו אבנים חודשים בירושלים בכביש המריבה ובבני ברק עוד לפני שהיית טיפה סרוחה
חרדים הביאו לפרעות תרפ״ט בתהלוכה משיחית.
החרדים הם אויבי הציונות. פושע מילולי שנטפל לשמאל מומצא. החרדים תולים בובות חיילי צה״ל על גרדום.
היכן ראית ישראלים שורפי דגלים שאינם עומדים בצפירה או ממנגלים ביום השואה - שקרן ואדיוט גמור.
לראות חרדים אברכים משתמטים מנפצים רכב של כתב ערוץ 12 והמשטרה מאשימה את העתונאים בהתססה
זה יגמר לך בין העיניים שחר החרדים ינקרו אותן לא אני.
כאותו חרדי שקילל את משפחתנו על גדול חיית מחמד שאני ילד בן 10 אנקר את עיני אמי.
הבנת עם מי יש לך עסק ?אלו פסיכופטים שמאמינים שהעולם כולו סובב סביב היהדות ;1
להם מותר להתפרע לחלל כל דיברה מהתנ״ך עד כדי רוע מזוקק - זה יתפרץ לך כמו מורסה בפרצוף.
אלו פושעים שמתנפלים על רכבים וקופצים על מכוניות נוסעות - הם אויב אויב כמו איסלם קיצוני.
יאיימו עליך שדינך סקילה ככופר - עד שלא תתקל בהם - לא תלמד - אז אני מעביר לך שעור יומי.
את קהילותיהם עצמם הם מעבירים טרור שלא ניתן לתאר. מפזרים שכונות חילונים בפשעי רכוש.
ואתה מעדיף אותם על שמאלנים - שטוף רוע הבאת כבר לרצח רבין הדם יהיה על ידיך.
אני אומר לך את האמת - אני עובר ברפרוף קליל על כל פוסט היוצא תחת ידיך כך שלפחות 80 אחוז מן התמהונות הנכתבת על ידך לא נקראת על ידי - אל תכעס אבל אנו מכירים היטב ואני כבר מזמן השתכנעתי שאתה השמאלני הכי קיצוני ותמהוני שיצא לי לקרוא ולכן לרוב אני מתלוצץ ומשתעשע איתך ;-)

אני מתייחס אליך כעל אתנחתא קומית בלבד - אפילו אנשי שמאל סולדים מרבות מדעותיך...אז סלח לי יקירי , אני עסוק במתן מענה לשמאלנים פחות קיצוניים ממך.

אלפיני

Well-known member
מתקהלים באלפיכם כשחלק ניכר מכם ללא מסכות
שקר. מזלך שאתה מחרטט תחת ניק אנונימי .
ואם לכם מותר לחרבן על תקנות משרד הבריאות והממשלה - גם החרדים רוצים
גם במדינת ניו יורק החרדים מנסים את השטיק הזה של התעלמות מקורונה. אולי גם שם זה בהשפעת ההפגנות BLM. |ליצן|

שחר 676

Well-known member
מנהל

גם במדינת ניו יורק החרדים מנסים את השטיק הזה של התעלמות מקורונה. אולי גם שם זה בהשפעת ההפגנות BLM. |ליצן|
אני לא שקרן מוכח כמוך - ויש הבדל גדול בין המצב בניו יורק לבין מה שקורה בארץ הקודש אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן חחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה בדיוק ההבדל. ספר לנו סיפור. ספר גם אגדות.
ההבדל פשוט - מנהיגי החרדים בישראל כבר השתכנעו כי מדובר בסכנת נשפות והורו לצאן מרעיתם להתמגן כהלכה ולנהוג ע"פ הנחיות משרד הבריאות - מצב זה השתנה לאחר שראו אלפי שמאלנים פריבילגים העומדים מעל לחוק ומתקהלים באלפיהם פעמיים בשבוע בחסות התקשורת ומערכת המשפט.

היום הם מורדים בהנחיות ותקנות הממשלה ואתם אלו אשר הבאתם אותם למצב זה.

הבנת כפרה ?

שחר 676

Well-known member
מנהל

הרי כל מטומטם מתחיל מבין שדינו של אנרכיסט אשר עוטה מסיכה באופן שגוי דינו כזה אשר אינו חובש מסיכה בכלל - מתעמתים עם שוטרים , מצטופפים , שואגים עליהם מטווח 30 סנטימטר וכל זאת בזמן צרה ומגיפה - בא לי להקיא.

אתם חבורת אנרכיסטים רעי לב , חסרי מוסר וכבוד , נעדרי סולידריות לאומית - אתם מחרבנים על החוק , על הבריאות , על הסדר הציבורי ועל סדרי השלטון.

העם נגעל מכם והוא יעניש אתכם בקלפי.

למעלה