היתי היום עם ברי בבדיקות דם לקראת הניתוח

dafgol

New member
היתי היום עם ברי בבדיקות דם לקראת הניתוח

פעם ראשונה שהוציאו לו דם מהזרוע.(2 מבחנות) הוא היה כזה גיבור ולא הוציא הגה מפיו, חייך לאחות היקרה (מונה) ופשוט היה
אני הופתעתי כי בדר"כ הוא די פחדן... הוא הסביר לאחות שהיא מוציאה לו דם שהוא כבר לא צריך, והיא עושה לו את הבדיקות כי יוציאו לו את השקדים בגרון. הוא גם אמר היום פעם ראשונה שהוא רוצה להיות רופא....( עד עכשיו תמיד אמר שהוא רוצה להיות נהג טרקטור...) ולמרות שאני לא פולנייה
עלו גאו ופרצו גם אצלי גנים פולנים ומלאים בנחת
מחר כבר יהיו תשובות כנראה, ואנחנו צריכים לשמור אותו עד הניתוח בתנאים "סטרילים" שלא יחטוף התקפי סטרידו ושאר חולירות. רוצה להיות כבר ב 19.9 בבית בחזרה אחרי הניתוח. הנה ה
ים האהובים שלי מתקררים אתמול בבריכה אצל סבאסבתא

dafgol

New member
ועוד חכמולוגיה של בר ../images/Emo6.gif

אתמול אחרי שבילו בבריכה ורצינו כבר לחזור הביתה, הלבשנו אותם ונוצרה סיטואציה שהייתי צריכה לעזור לברי עם הסנדלים ,הוא עמד על כיסא ואני עמדתי ליידו אני: ברי תרים רגע רגל שאוכל לנעול לך את הסנדל. ברי: אז אמא תשבי ויהיה לך יותר קל אני : אני לא רוצה לשבת על הריצפה (כולה היתה רטובה) ברי : נו אז אמא תדמייני שיש לך כסא ותשבי......
היום ברי ואני ראינו שידור ישיר מתחרות אתלטיקה קלה שנערכת ביפן, היתה שם קופצת לגובה אחת, שמה לעשות ...נראית כמו גבר.... ברי : האיש הזה צריך לקפוץ לגובה עם המוט ? אני : כן ברי, אבל זה לא איש אלא אישה. ברי : לא אמא את מתבלבלת זה איש. אני : ברי זו אשה ברי : לא אמא הסברתי לך זה איש , אבל הוא קצת משונה....אין לו בולבול...
והערב שיחקתי עם רזרזון , בזיהוי איברים בגוף....אני שואלת אותו איפה בטן הוא מצביע על הבטן ואומר בטֵה, אני שואלת איפה פופיק והוא מדגדג את עצמו צוחק ואומר פופי ואז אני שואלת אותו איפה ציצי ? נחשו את הציצים של מי הוא תפס?

S r 35

New member
דפנה ../images/Emo24.gif

המון המון המון המון הצלחה
כל הכבוד לברי
(איזה קטע שמונה עוד עובדת שם, אני זוכרת אותה בתור אחות מהתקופה שאני הייתי ילדה). מבינה את התחושות שלך. אני אהיה איתך ב 18/9. נעבור את זה ביחד ויהיה בסדר, את תראי |שמש
אגב - לא הספקתי להגיב עדיין על המייל עם התמונות. אז זו הזדמנות. הבנים מ ד ה י מ י ם !!!! ועם בריכה כייפית כזו אצל הסבא והסבתא, מי צריך בריכה אמיתית? מסרי להם ד"ש חם.

dafgol

New member
שרה את מדהימה ../images/Emo24.gif

על המחמאות, הדש"ח יועבר על הבוקר
ו
כבר מעכשיו על התמיכה. אני מתחילה לטפטף לברי כל יום קצת....הסברתי לו שהוא ואני נישן בביה"ח אחרי הניתוח, אז הוא כבר מעכשיו מתכנן איזו חיה אהובה עליו הוא יקח איתו ( ג'יפי הג'ירפה שלו ) ואיזה
ניקח שאקרא לו לפני השינה... אני חושבת שהוא לא ממש מבין את ההבדל בין בית חולים לבית מלון

הם כאלה מתוקים אל תדאגי הכל יהיה בסדר

דפנה יקירתי הם כאלה מתוקים איזה חמודים ברי ממש ממש פיקח ועירני למה שקורה רואים לפי מה שהוא אומר שאת מכינה אותו מאוד טוב למה שמצפה לו אני פה בשבילך כמובן שקצת רחוקה גאוגרפית אבל ,,, יש בזה יתרון אים בא לך שמישהו יקשיב לך בלילה מאוחר כאשר אצלי זה עדיין ערב כמובן אני אשלח לך לאיממיל את הכתובת של המסנג'ר שלי ככה שתוכלי לקרוא לי אים מתחצ'מק לך לקרוע אותי בטאקי או סתם לשוחח נשיקות מרחוק-קרוב

לולי72

New member
אוי מונה מקסימה

היא לא שאלה אותו אם לא קוראים לחברה שלו יובל? כי יובל כמובן שגם לה סיפרה מזמן שהיא מתחתנת איתו. מונה בסיבוב הקודם הייתה מזריקה לי בשישי אחה"צ ובשבתות, היא נשמה טובה ומלאכית ואישה יקרה ביותר.

dafgol

New member
סיפרתי לך לא?

מונה היא חברת ילדות של אמא שלי. אשה מקסימה

לולי72

New member
לעומת כמה אחיות שם

היא מקסימה, מקסימה, ומאוד טובה עם ילדים.

לולי72

New member
נו, אז יש סיכוי שיהיה להם משהו משותף

אני מייעדת את יובלי להיות רופאת ילדים

frige

New member
גם אני מאחלת לכם כבר להיות אחרי

וברי - מתוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

תודה על התמונות........בנים מתוקים../images/Emo99.gif

ובהצלחה עם ברייייי !!!! בטוחה שיהחיה בסדר !!! אמן אמן אמן !!! כל עזרה שאת צריכה אני כאן ממש לידיך ובישבילך!!! מתי שתרצי.... ביום בעב ... בבלילה...... נשיקות וחיבוקים...

למעלה