הי אנשימצ'יקים יקרים

dafgol

New member
הי אנשימצ'יקים יקרים ../images/Emo23.gif

מקווה שכולם בסדר ומרגישים יותר טוב
אלו'ש ? אניטה? שרה? מה קורה? אני אחרי לילה קשה ולבן עם רזי, אנסה להשלים קצת שינה....... יש לי קצת בעית מחשב ואני נבצרת זמנית קצת.....צטערת...... תהיו טובים ושבוע טוב
דפנה

LANIT1

New member
קפצתי לביקור קצרצר אנחנו בבה"ח

אמול הגענו לבית חולים אורוני מאופשז חשדתי שיש התיבשות רופא משפחה מחליף במקום חורחה שהלכתי אליו מספר פעמים בימים האחרונים אמר לי ויראלי כל הזמן כשאורון עם 40 חום אין לי הרבה זמן לספר אז הבעיה היא בעיה בכליות שאנחנו מטפללים שתעבור מהר.. בכל מקרה אוהבת ומתפללת שהכל יהיה בסדר רפואה שלמה למלאך שלי ... מאתמול אנחנו בבית החולים אין צפי עד מתי.

S r 35

New member
אוי אניטה ../images/Emo10.gif

עצוב לי לשמוע. מאחלת לכם שהבעיה תיפתר בקרוב. שאורוני ירגיש טוב ושהכל יהיה בסדר. ותחזרו הביתה במהרה. המון ב ר י א ו ת !!!!

frige

New member
../images/Emo24.gifאניטה, מאחלת לאורון המתוק

להתחזק ולהיות בריא בקרוב מאוד מאוד. תהיו חזקים.
שרית

נשיקות והחלמה מהירה לאורון../images/Emo24.gif

איך הוא? מה עושים לו? מאחלת לחזור מהר הביתה. אנסה לדבר איתך יותר מאוחר.

סיוי 24

New member
מדווחת במקום אניטה שנמצאת בבי"ח

אורון הקטן עדיין מאושפז, יש לו בעיה בכליות. אחת מהם לא תיפקדה אך כנראה חזרה לתפקד באופן חלקי, לא היה מתן שתן עצמאי, אך בעזרת גורמים חיצוניים הוא הצליח לתת קצת שתן אז יש שיפור קל- הוא כל כך קטן זה ממש עצוב לראות אותו ככה... מחר תהיה בדיקה ויחליטו מה יהיה המשך הטיפול , מקווים לטוב ומתפללים כל הזמן! ! ! אני שולחת לאניטה גם מפה
ואני אשתדל מחר לדווח מה המצב.

dafgol

New member
סיוי יש חדש?

אין לי את ה
של אניטה אשמח אם תעבירי לי את המס' במסר. אוהבים מחבקים ושולחים מחשבות טובות והרבה בריאות
בר רז דפנה וגולן

מה הבעיה במחשב אולי אפשר לעזור

תפרטי את הבעיה ואת סוג המחשב ומערכת הפעלה ואולי אשפר להגיד לך איך לתקן

dafgol

New member
תודה אני מסודרת ../images/Emo45.gif

"במקרה" יש לי איש מחשבים בבית
הכל תקין

למעלה